Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To Ja i moge glupie pomysly.
Offline Shany
#1
Użytkownik
***



Liczba postów: 168
Liczba wątków: 11
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 52
Napisano 02-02-2018, 16:35
Moje propozycje:
-Zmiana aloota, wpisujac komende /aloot otwiera nam sie okno takie jak u npc przy TRADE. 
Okno jest podzielone na Dodawanie i usuwanie. 
W oknie dodawania mozemy usunac jaki dodac przedmioty z szybkiego dodawania. Jezeli chcemy dodac przedmiot wybieramy go z listy graficznej i klikamy dodaj. Jezeli chcemy usunac to wchodzimy w zakladke obok i usuwamy przedmiot tak samo jak bysmy chcieli go sprzedac. 


-Jezeli mamy dwie takie same Legendy mozemy je oddac npc a on nam daje Lboxa za oddanie dwoch takich samych legend. 
(Ciezko z tymi legendami,administracja nie wymienia juz a quest zrobil sie trudniejszy)

-zmiana waluty, w sklepie podawane bedzie dokladna ilosc TD a nie dolarowek. Latwiejsze dla oka bedzie to niz liczenie. 

-Zbalansowanie Legend Ptakow!

-Za 100diamentow mozna zmienic wlasciciela pokemona.


[Obrazek: 32c7faf11_qwssxhs.png]
Odpowiedz
Niedostępny Elveres
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 02-02-2018, 16:41
1). Mamy lepsze rozwiązanie.
2). Mi nie przeszkadza, ale można.
3). Był wykonany balans. (możesz mieć własne zdanie, jednak ja to testowałem i wiem jak to teraz wygląda, danie miktury co jakiś czas nie jest niczym co by dziwiło, legenda to legenda, a nie obiekt nieśmiertelny, kiedyś były dużo, dużo słabsze)

Pamiętajmy, że na zmiany potrzeba czasu. Przypomnę także, że balans nie polega jedynie na dawaniu boostu. Wiele rzeczy było dodanych i balansu takiego nikt nie przeprowadzał. Wszystkie zmiany są testowane i zaplanowane.

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#3
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 02-02-2018, 17:10
1) Z tym autolootem to trafione w dychę, bo pamiętam jak biegałem na pidgeotach na premce i itemek się nie dało dodać (nie wiem jak jest teraz, bo dawno tam nie byłem więc nie było sensu sprawdzać), Dodatkowym plusikiem byłoby to, że ktoś nowy nie musiałby pytać co z danego pokemona leci, bo mniej więcej mogłby sobie ocenić po nazwach/wyglądzie tych itemek (tak, wiem że może to zrobić otwierając handel z npc).
2) W tej kwestii to w zasadzie ciężko coś powiedzieć, bo teraz szybciej można wbić 5 postek na 200 niż kiedyś jedną, więc taka opcja wymiany (mimo, że jednak dalej losujesz z boxa) mogłaby być zbyt dużym ułatwieniem Smutny
3) Odejmownie po 2 zera to nie jest jakaś trudna sztuka, małe dzieci tutaj raczej nie grają (chociaż po zachowaniach to różnie można wnioskować), ale jeśli komuś to ma pomóc, to czemu nie.
4) Jak zobaczyłem info w zmianach to spodziewałem się, że będzie propozycja żeby to "cofnąć" XD
5) To jest zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe, ale obstawiam, że taka opcja tak czy siak się kiedyś pojawi, tylko za PP.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline Shany
#4
Użytkownik
***



Liczba postów: 168
Liczba wątków: 11
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 52
Napisano 02-02-2018, 17:30
@Elveres a co do zamian Legend?


[Obrazek: 32c7faf11_qwssxhs.png]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości