Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legendy do sprzedania - Nwmjakinickdac (Event)
Offline xiggortm
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 8
Liczba wątków: 2
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 1
Napisano 21-03-2018, 19:34
Mewtwo +12 (podpis) Sprzedane 
Moltres +5 (podpis)
Mew +5 (podpis) Sprzedane
Articuno +12 (podpis)


Cenowo jakos nie bd się targował, jeśli administracja pozwoli zrobię event z sprzedanych legend już jedną sprzedałem Aktualny stan konta pp na konkurs to 5k PP Chciałbym żebyście mnie jakoś zapamiętali, bo osiągnołem już cel na tym serwerze, którego nie wiedziałem czy osiągnę, bo jestem ,,leniem" w sumie bez mojego kolegi Asza by mi sie to nie udało dziękuje za gre .

PS: Każda kupiona legenda to więcej w puli na evencie, jeśli nie na evencie to poprostu powyrzucam pp w pc tylko bedziemy sie musieli umówić ale bdz to troche nie fer, bo inni umią szybciej łapać przenosić itd., dlatego chciałbym żeby  administracja zgodziła sie na ten event.

Jeśli ktoś z administracji oglada ten post to chcialbym, żeby chociaz jedna osoba  z administracji odezwała czy pomogła by mi to zorganizować.Z góry dziękuje.

Pozdrawiam
Nwmjakinickdac dla innych Cypvertuy
Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce Serce


                             
                 Pozdrawiam
               Nwmjakinickdac
                                       
Odpowiedz
Niedostępny Elveres
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 21-03-2018, 21:53
Na jakiej zasadzie chciałbyś przeprowadzić event? Masz jakiś pomysł? Zgadzamy się z tym nie ma problemu jeżeli tak postanowiłeś.

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#3
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 21-03-2018, 22:16
Ja bym postawił na kostkę, przynajmniej każdy ma równe szanse coś zgarnąć, tylko najlepiej na weekend, bo w tygodniu różnie bywa.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline xiggortm
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 8
Liczba wątków: 2
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 1
Napisano 21-03-2018, 23:04
(21-03-2018, 22:16 )Ithuriel napisał(a): Ja bym postawił na kostkę, przynajmniej każdy ma równe szanse coś zgarnąć, tylko najlepiej na weekend, bo w tygodniu różnie bywa.

Powiem Ci, że nie wiem czy chce kostke ponieważ to jest za standardowe,  a nagrody nie są małe i jeżeli bd miał np 10 nagrod i w kazdej po 1,5k pp dajmy że. Nie wiem ile uzbieram , ale nagody nie bd małe chce zorganizowac konkurs gdzie bdz duzo zabawy i duże nagrody a kostka to taki standard kolejka liczba i nagroda tyle XD.


                             
                 Pozdrawiam
               Nwmjakinickdac
                                       
Odpowiedz
Offline xiggortm
#5
Początkujący
**



Liczba postów: 8
Liczba wątków: 2
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 1
Napisano 21-03-2018, 23:06
Edytowane


                             
                 Pozdrawiam
               Nwmjakinickdac
                                       
Odpowiedz
Offline Chesd
#6
Użytkownik
***



Liczba postów: 150
Liczba wątków: 9
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 39
Napisano 21-03-2018, 23:06
Zróbmy event gramatyczny, wiele osób na tym zyska nowe umiejętności i zauważy popełniane błędy : ))!

Odpowiedz
Offline xiggortm
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 8
Liczba wątków: 2
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 1
Napisano 21-03-2018, 23:12
(21-03-2018, 23:06 )Chesd napisał(a): Zróbmy event gramatyczny, wiele osób na tym zyska nowe umiejętności i zauważy popełniane błędy : ))!

Coś mi się wydaję, że to skierowane do mnie wiem może popełniłem tam parę błędów ale pisałem w pośpiechu, bo koledzy na mnie czekali.


                             
                 Pozdrawiam
               Nwmjakinickdac
                                       
Odpowiedz
Offline Ithuriel
#8
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 21-03-2018, 23:48
Napisałem o kostce, bo nie dość że każdy ma takie same szanse, to jeszcze nie wyklucza on małych lvli, ale to nie znaczy, że Ci coś narzucam.
Wydaje mi się, że lepsze to niż free items na który na bank ktoś jakiegoś bota użyje albo np. event fabularny który w większości dyskwalifikuje małe lvle, jeśli mają takie zadanie jak np. 100 lvl+. Nigdzie nie pisałem, że na kostce miałbyś dawać po 1,5k PP, równie dobrze można dać 100 PP za trafienie, bo przecież nagrody są uniwersalne i możesz je ustalić jak chcesz i do czego chcesz.

Jeszcze raz zaznaczę, to tylko moja opinia a jak do tego podejdziesz i jakie będą tego efekty to czas pokaże. Język


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline xiggortm
#9
Początkujący
**



Liczba postów: 8
Liczba wątków: 2
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 1
Napisano 21-03-2018, 23:58
(21-03-2018, 23:48 )Ithuriel napisał(a): Napisałem o kostce, bo nie dość że każdy ma takie same szanse, to jeszcze nie wyklucza on małych lvli, ale to nie znaczy, że Ci coś narzucam.
Wydaje mi się, że lepsze to niż free items na który na bank ktoś jakiegoś bota użyje albo np. event fabularny który w większości dyskwalifikuje małe lvle, jeśli mają takie zadanie jak np. 100 lvl+. Nigdzie nie pisałem, że na kostce miałbyś dawać po 1,5k PP, równie dobrze można dać 100 PP za trafienie, bo przecież nagrody są uniwersalne i możesz je ustalić jak chcesz i do czego chcesz.

Jeszcze raz zaznaczę, to tylko moja opinia a jak do tego podejdziesz i jakie będą tego efekty to czas pokaże. Język

Włąsnie chcę zrobić Event fabularny z etapami i np. małe lvl takie jak 50  bd mogly brac udział ale czym dalszy etap tym trudniejsze wiec  za kazde ukonczenie etapu jest nagroda wiadmomo czym dalej zajdziesz tym lepsza nagroda. taki 50lvl na spokojnie przejdzie 1 etap to zalezy od jego doświadczenia w takich grach.


                             
                 Pozdrawiam
               Nwmjakinickdac
                                       
Odpowiedz
Offline xiggortm
#10
Początkujący
**



Liczba postów: 8
Liczba wątków: 2
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 1
Napisano 22-03-2018, 18:15
(22-03-2018, 18:10 )Rakkeri napisał(a): A kiedy ten event miałby się odbyć?

Informację dam dzisiaj lub jutro jestem w trakcie wymyślania treści do poszczególnych etapów.


                             
                 Pozdrawiam
               Nwmjakinickdac
                                       
Odpowiedz
Offline kubasnk
#11
Początkujący
**



Liczba postów: 4
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
Napisano 18-06-2018, 17:00
Bardzo mi się podoba ten pomysł jak byś mógł wejdź teraz na serwer i powyrzucaj 1k pp przydadzą się każdemu Pozdro<3

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#12
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 18-06-2018, 18:01
Zerknij na datę lepiej Język


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Legendy - Sprzedam AveHaawk 3 8,421 02-06-2020, 01:42
Ostatni post: AveHaawk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości