Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka propozycji
Offline Stefan Krol Zydowski
#1
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 19-04-2018, 17:01
Umieszczam kilka propozycji które miałem dodać już dawno ale pamięć mnie zawiodła :/
Będę wdzięczny za wypowiedzi graczy i adminów czy się podobają c:

Propozycje:

1. Wartość pokemona: proponuje dodać do opisu ball'a ze złapanym pokemonem jego cene u npc kolekcjoner pokemonów,

2. Dekoracje z Legend: dodanie do dropu z legend itemków którymi można by dekorować domki jak np lalki leg ptaków, naszyjniki leg psów itp.,


3. pod ctrl+shift+m posiadamy ogólny zarys mapy którą mamy odkrytą, proponuje dodać do niej oznaczenia z miejscami znajdowania się róznych npc np.: joy, shopy, npc dający misje.,


4.Okno z listą ostatnio złapanych pokemonów na serverze + druga zakładka w której widzimy jakie my ostatnio złapaliśmy pokemony.
myśle że takie okienko by było bardzo fajne i wiele osób by regularnie sprawdzało w nim zmiany co by skutkowało pisaniem na priv zaraz po złapaniu pokemona ofert kupna (kto pierwszy ten lepszy) Język,

5.Poprawienie Systemu Kamery! po kliknięciu na kamere nie mamy jedynie opcji start / stop / zamknij a również dodanie nazwy channelu i opcjonalne nadanie mu hasła. Dodatkowo po utworzeniu już kanału osoba nadająca transmisje ma większą kontrolę nad jej przebiegiem, a mianowicie może mutować osoby uczestniczące w niej czy też zmieniac nazwe kanalu, banowac graczowi mozliwosc udzialu w transmisji i to wszystko przy uzyciu komend na chacie kanałowym.,

6. W momencie złapania pokemona poza informacją o jego złapaniu i ewentualnym przetransportowaniu do depozytu w pc, mamy również informację ile i jakiego rodzaju balli zużyliśmy na złapanie danego pokemona. oczywiście po każdym złapaniu liczniki się będą zerować. ,

7. Na Mutant Charizard Queście po jego pokonaniu mamy "deda" faktycznie mutanta z chancem na jego złapanie, a nie jak to ma w tym momencie miejsce po jego pokonaniu "ded" jest Shiny :/,


8. Dodanie np 3-4 npc dających po 1 misji dziennej z których po wykonaniu byśmy dostawali po np. 1x Scarab Coin. Których np 30 można by było wymienić na jakąś ciekawą dekoracje do domku. Im dekoracja ciekawsza tym cena wyższa. To by zapewniło regularną aktywność graczy c:,


9. Dodanie respów legend które by można było zdobyć tylko i wyłącznie po przez złapanie a nie zrobienie questu. np celebi lugia rayquaza ho oh (losowe przyklady),


10. poprawienie balansu pokemonów na 200lvl: togekiss magmortar electrivire swampert sceptile blaziken. rozumiem że to zwykłe pokemony ale jednak ich zdobycie wcale nie jest łatwe i należy im się "upgrade",

11. Dodanie licznika który będzie pokazywał liczbę złapanych pokemonów. Mam tu na myśli że łapiąc 50 magikarpiów 30 ponyt i 40 weedli nasz licznik nie skoczy o 120 a o 3,


12. Dodanie do pokedexu listy możliwych do zdobycia z danego pokemona itemków + ewentualny opis częstości dropu: łatwo, średnio, rzadko, bardzo rzadko,


13. Możliwość uzyskania od administracji itemków "nagród" które by miały indywidualne podpisy zwycięzców. Wiem że one już miały miejsce wiele razy, ale mam na myśli bezproblemowe uzyskanie ich przez graczy tworzących eventy ( tak, myślę o sobie...) myślę że to by stanowiło fajny bonus do nagród z moich eventów poza itemami które się zużyje/wyda, takie zostaną na pamiątke. mam tu na przykład na myśli "Magiczny Ołówek. Nagroda za zajęcie drugiego miejsca w konkursie rysunkowym stefana przez gracza Elianaa."

jak czytam ostatnią z propozycji to wygląda mi strasznie samolubnie, ale to nie zmienia faktu, że mi na niej zależy.


Zapraszam do komentowania i wyrażania swoich zdań na temat moich propozycji.

Pozdrawiam i proszę nie zlinczujcie mnie za bardzo. :X (chce dobrze xD)


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Odpowiedz
Niedostępny Elveres
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 19-04-2018, 18:10
1. Po to dodawałem depozyty obok każdego kolekcjonera pokemon, aby gracze z nich korzystali. Sory, ale dla mnie to kalectwo nie można wszystkiego od tak ułatwiać. Gracz sam musi mieć chęć odkrywania i poznawania gry.

2. Na chwilę obecną podmieniam detale całej gry nie znajdę na to czasu.

3. Tutaj jak w punkcie 1 niby można coś takiego zrobić, ale czy to nie ułatwi zbytnio gry? Takie trochę wygodnictwo.

4. Fajne to mi się podoba na pewno zachęciłoby to do łapania poków.

5. Z castami to akurat wiem, że ściągnięty pomysł. Mnie bardziej martwi bug, który ciężko rozpracować najlepiej by było pierw to naprawić a potem dodawać nazwy do kanałów. Nie podoba mi się na pewno pomysł haseł bo wielu graczu uczy się w ten sposób gry. Nie dość, że daję 5% expa więcej to jeszcze ma być prywatne? Wtedy każdy ustawi prywatny i tyle z tego będzie.

6. Jeden gracz ostatnio to proponował.

7. Póki co nie będzie dostępny do łapania.

8. O takim czymś myślałem.

9. To mój pomysł, ale dobra. Chyba każdy wie, że nie będzie już kolejnych legend z questów.

10. Kiedyś to może i by miało sens, teraz kiedy każda 200 robi po 5 legend nie widzę tego sensu. Nie wiem skąd jest przekonanie, że lvl ma się wiązać z siłą nie dam im takiego balansu bo wyjdą silniejsze niż shiny lub takie jak shiny. Utrudni to potem balans questów.

11. A co z pokemonami dostępnymi tylko z boxa? Wszystkich na pewno nie dodam na mapę.

12. Czy ja wiem czy taka lista jest konieczna, już bym wolał rozbudować aloot.

13. Egoistyczne i nie podoba mi się. Rozdajemy puchary za różne eventy, ale jesteśmy administracją jakby każdy miał dostać taką nagrodę to by się zaraz 30 eventowiczów porobiło. Wtedy i tak taki przedmiot nie byłby dużo warty. A wyszczególnianie np. 1 gracza do eventów jest niesprawiedliwe wobec innych. Poza tym nie można ciągle robić eventów i konkursów bo to nie ma być stałe utrzymanie gracza tylko dodatek. Wielu o tym niestety zapomina.

PS To moje zdanie każdy może mieć inne, ale na chwilę obecną i tak nie znajdziemy czasu na zrealizowanie chociaż 1 pomysłu. Jest zbyt dużo zaczętej pracy nie jest to po prostu fizycznie wykonalne. Aczkolwiek zachęcam do pisania propozycji. Nic co zostanie napisane nie zostanie zapomniane tak jak pomysł np. z kartami. Pozdrawiam Uśmiech

Odpowiedz
Offline Stefan Krol Zydowski
#3
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 19-04-2018, 20:13
zapomniałem jeszcze dopisać o 2 rzeczach:

-gdy ktoś wchodzi na transmisje tv pojawia się komunikat z jego nikiem np " Jezus dołączył do transmisji"

-dało by radę żeby wszystkie postacie mogły korzystać z komendy /h dom? a nie tylko ta na której jest właściciel?


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Odpowiedz
Niedostępny Elveres
#4
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 19-04-2018, 20:41
Lista oglądających o czymś takim myślałem. Natomiast co do domku w każdej grze jest tak, że tylko właściciel domku może się do niego teleportować. Nie przesadzajmy, że powrót abrą do Saffron jest czymś wymagającym lub po prostu można paść. Tak przynajmniej myślę.

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#5
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 19-04-2018, 21:13
Nie ma sensu żebym się rozpisywał skoro wszystko zostało już wyżej napisane, ale standardowo muszę się doczepić Uśmiech Jak można robienie respu legend nazywać swoim pomysłem? "Udoskonalenie" łapania okay, ale sam resp poków jest nieodłącznie wpisany w tą grę, więc przypisywanie go sobie jest co najmniej nie na miejscu.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka Kilka małych propozycji Kanopus 19 40,387 02-10-2019, 21:17
Ostatni post: Naxer
  Kilka propozycji KrystiZiom 12 21,042 20-08-2017, 11:45
Ostatni post: Kushina
  Kilka propozycji Ithuriel 6 11,018 21-12-2016, 23:41
Ostatni post: Egiliam
  Kilka błędów i niedociągnięć jancio 1 4,953 25-09-2016, 13:55
Ostatni post: Bayu
Żarówka Kilka Propozycji Na Przyszłość Vatasha 8 13,578 22-04-2016, 22:42
Ostatni post: Chesd
  Pare propozycji Doldox 1 5,366 22-11-2014, 14:10
Ostatni post: Haccier
  Kilka propozycji Renifer 5 9,984 20-06-2014, 21:04
Ostatni post: Mormegil
  Drobny spis propozycji. Meathxd 8 14,874 16-06-2014, 16:36
Ostatni post: Ashba
  Kilka propozycji Alien309 4 9,471 16-05-2014, 14:31
Ostatni post: jancio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości