Ankieta: Czy programy do łowienia ryb typu tasker mają być dozwolone?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
TAK
23.08%
6 23.08%
NIE
76.92%
20 76.92%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta - łowienie ryb
Niedostępny Elveres
#1
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 20-04-2018, 13:00
Witam, przypadkiem usunąłem ankietę w raz z banem pewnego użytkownika, który użył zwrotów obraźliwych wobec mojej osoby. W takim razie zakładam własną, porządną, ponieważ chcemy poznać zdanie graczy na ten temat. Zatem czy używanie programów typu tasker (steruje klawiaturą i myszką za gracza) ma być dozwolone? Jednym z warunków jakie przedstawił Peggy miałoby być pilnowanie takiej postaci, za którą łowiłby program. Nadmienię, że bany nie są rozdawane za darmo jak wspominał Peggy, który osobiście używał taskera czy Pokemon Druid, który używał zupełnie innego programu niż tasker, którego nazwy nie chce przedstawiać, aby nie kusić innych. Zatem zapraszam do głosowania.


TAK - programy typu tasker powinny być dozwolone

NIE - nie powinny być dozwolone


PS Z racji tego, że przypadkiem usunąłem cały wątek wszystkich bardzo za to przepraszam. To był mój błąd, do którego się przyznaje. Osobiście od razu dodam, że także jako gracz jestem na NIE, ze względu na to, że nabity fishing przestanie mieć znaczenie. Dodatkowo karty są bardzo drogie co za bardzo ułatwiło by grę. Pozdrawiam.

Odpowiedz
Offline Shany
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 168
Liczba wątków: 11
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 52
Napisano 20-04-2018, 15:28
TAK - jestem troszke zmieszany wybierajac zdanie do ankiety. Szczerze mowiac czytajac ostatnio forum jestem zalamany tym wszystkim leca bany jak wsciekle, jest malo graczy a coraz wiecej jest banowanych.
Mozna rozwiazac bez problemu sprawe z taskerem.
Jezeli zezwolicie na Taskera to w tym samym momencie podniescie trudnosc zdobywania fishingu, i bedzie bez problemu.
Problem z kartami? Jak dla mnie zaden problem, karty kartami, przeciez to tylko kolekcjonerstwo.
Nie zdobedziemy ich wszystkich na wodzie przeciez. Jezeli zacznie byc tasker legalny to ceny kart wodnych tez spadna wiec spoko luz Uśmiech.

Pozdrawiam cieplutko Duży uśmiech.


[Obrazek: 32c7faf11_qwssxhs.png]
Odpowiedz
Offline Ithuriel
#3
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 20-04-2018, 15:35
Same głosy na nie w ankiecie, więc ja standardowo wyjdę przed szereg i zagłosuje + napisze coś od siebie.

Tak jak pisałem parę razy na shoutboxie. Nie widzę w taskerze (czy innym tego typu programie) nic złego pod warunkiem, że ktoś nad tym czuwa, bo puszczanie taskera na afk (np. na całą noc) minęłoby się z celem.

Na upartego można obejść taskera i uczciwie łowić np. tak jak Druid, ale jak widać to też jest traktowane jak bot, co śmieszy niesamowicie. Sam miałem inny pomysł który dla Was pewnie też wyglądałby jak bot, ale nie byłby nim, tylko nie ryzykowałem i teraz już nie zamierzam skoro wygląda to tak, jak wygląda. Wszystko da się obejść, ale wy jak widać nie potraficie tego przyjąć do wiadomości, więc wolicie free bany sypać

Tyle ode mnie.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline Lightness
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 7
Liczba wątków: 2
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Napisano 20-04-2018, 15:37
Nie- Używanie programów trzecich, jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Jak już grasz sam, to kuhwa graj sam.
Kiedyś były akcje z taskerem na kasynie, gracze byli banowani, więc czemu miałoby się to zmienić? Karty są drogie,rzadkie jeżeli gracz nie chcę łowić samemu to niech nie łowi PROSTE. Proponuje delikwenta brać na rozmowę ts3 i tam załatwiać takie sprawy.

Odpowiedz
Niedostępny Elveres
#5
Użytkownik
***



Liczba postów: 146
Liczba wątków: 14
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 124
Napisano 20-04-2018, 15:42
Każdy ma prawo do przedstawienia swoich racji. Ja uważam, że gracze powinni wszyscy mieć równe szansę. Bany lecą za to, ponieważ jest to wbrew regulaminowi, który powinien być przestrzegany przez wszystkich. Gracz zakładając konto godzi się na warunki, u nas boty są zakazane i wszelkie programy ułatwiające rozgrywkę. Przypominam, że to były bany na 7 dni. Mimo wszystko rozważmy twoje argumenty. Dlaczego mam utrudniać wbijanie fishingu? Nie każdy gracz chce "bocić" niektórzy czują satysfakcję z jego nabicia. Inni nabili go sami zanim w ogóle powstał ten wątek to nie jest sprawiedliwe, bo ktoś lubi wygodnictwo. Nawet jeżeli masz rację z cenami kart. To nie takie było założenie ich zdobywania miał to być wysiłek, a tasker już przeczy temu. Bo już niektóre karty, które normalnie ciężko zdobyć bo trzeba się napracować tacy gracze mieliby za darmo. Kolejnym faktem jest sprawa, że ze zmianą regulaminu wiążą się nie tylko karty czy nabity fishing, ale i lvl. Każdy z nas expił go ręcznie dlaczego ktoś miałby mieć prościej? Równie dobrze można takich postaci wyexpić więcej. Nie jest możliwe żeby sprawdzić wszystkich co faktycznie pilnują programu. Byłby to dodatkowo dla nas obowiązek. A każdy chyba się zgodzi z tym, że lepiej by było jakby admin pracował nad zmianami, a nie sprawdzaniem czy ktoś czasem nie odszedł od komputera bo nie chce mu się łowić w normalny sposób. Także pozdrawiam zachęcam do argumentowania Uśmiech

Odpowiedz
Offline Davin
#6
Użytkownik
***



Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 65
Napisano 20-04-2018, 16:24
Ja to ogólnie na te łowienie mam wywalone wiec w ogóle się na ten temat nie wypowiadałem ale zapytajcie Graczy z topki w łowieniu co oni na to bo moim zdaniem zrobi się to samo co w przypadku wgrania vipa na serwer.
Rozjaśniam mój przykład:
Gracze z Topki bili swój lvl na premce1, nagle wchodzi vip i zmienia cala topkę co jest niesprawiedliwe dla tych którzy się męczyli by być pierwszymi
Teraz legalizowanie łowienia programem co ułatwi graczom dogonienie top graczy w łowieniu bez jakiegokolwiek wysiłku.

Nie wydaje się wam, ze te 2 przykłady są do siebie łudząco podobne?

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#7
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 20-04-2018, 17:33
@Elveres
Chciałem odpisać na twojego posta a tu skasowany [*]
Ale w sumie nic nie stoi na przeszkodzie żeby się do niego odnieść.
Mowa jest, że używał jakiegoś Guardiana, który jest program wspomagającym (z tego co piszesz, bo ja tego programu osobiście nie znam), czyli jeśli odpaliłbym go sobie (stojąc w PC) żeby mi dawał znać kiedy dostanę wiadomość to też miałbym bana?
Pisałem wiele razy czy nie dałoby rady dodać do clienta opcji informowania o wiadomości priv, bo po kilku latach grania z elfbotem jakoś się do tego przyzwyczaiłem i nie będę ukrywał, że jest to spora pomoc a jednocześnie zaoszczędzenie czasu. Przeglądasz sobie internet czy co tam chcesz i nie musisz zerkać co chwilę na clienta czy jakiś priv jest a jednocześnie żadna wiadomość Cię nie ominie. Oczywiście jeśli miałbym wybierać między taskerem na łowienie a czymś do alarmów priv to bez zastanowienia wybrałbym alarm.

Regulamin regulaminem, ale każda sytuacja jest inna i karanie kogoś za taką pierdołę jest śmieszne, serio. Programów ułatwiających "grę" zapewne jest cała masa, ale nie można wszystkich karać jednakowo przecież.
Wiem, że ten temat dotyczy łowienia, ale temat innych programów też po części można poruszyć.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline Stefan Krol Zydowski
#8
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 20-04-2018, 19:38
(20-04-2018, 17:33 )Ithuriel napisał(a): @Elveres
Chciałem odpisać na twojego posta a tu skasowany
[*]
Ale w sumie nic nie stoi na przeszkodzie żeby się do niego odnieść.
Mowa jest, że używał jakiegoś Guardiana, który jest program wspomagającym (z tego co piszesz, bo ja tego programu osobiście nie znam), czyli jeśli odpaliłbym go sobie (stojąc w PC) żeby mi dawał znać kiedy dostanę wiadomość to też miałbym bana?
Pisałem wiele razy czy nie dałoby rady dodać do clienta opcji informowania o wiadomości priv, bo po kilku latach grania z elfbotem jakoś się do tego przyzwyczaiłem i nie będę ukrywał, że jest to spora pomoc a jednocześnie zaoszczędzenie czasu. Przeglądasz sobie internet czy co tam chcesz i nie musisz zerkać co chwilę na clienta czy jakiś priv jest a jednocześnie żadna wiadomość Cię nie ominie. Oczywiście jeśli miałbym wybierać  między taskerem na łowienie a czymś do alarmów priv to bez zastanowienia wybrałbym alarm.

Regulamin regulaminem, ale każda sytuacja jest inna i karanie kogoś za taką pierdołę jest śmieszne, serio. Programów ułatwiających "grę" zapewne jest cała masa, ale nie można wszystkich karać jednakowo przecież.
Wiem, że ten temat dotyczy łowienia, ale temat innych programów też po części można poruszyć.
fajny bajer, sam bym skorzystał :V nie slyszalem o tym XD #niedouczony_stefan


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Odpowiedz
Offline Ithuriel
#9
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 20-04-2018, 22:07
To tak na poważnie? Bo z tym "xD" to nie wiem jak mam to traktować.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości