Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncert życzeń :D
Offline osadnik
#1
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 16-10-2018, 20:33
Helloł to znowu ja wasz ulubiony strażnik teksasu prosto z Saffron Duży uśmiech Była piękna złota Polska jesień za oknem liście już pożółkły a bieżąca edycja zaczyna zmierzać ku końcowi :Smutny Dlaczego się kończy? Hmm zaczęło się niewinnie jakieś obiecanki, plany. Jednak ciężko uczyć się na błędach. Mija miesiąc jeden drugi trzeci.... Cyk nowy [Maper]  Cyklop Radocha będzie update, rekrutacja na testerów wielke WoW. Zaraz zaraz, ale co się dzieje wszystko stoi w miejscu, a na serwerze taki "rozpiździej" za przeproszeniem, że Elveres się w grobie przewraca. Samowolka na całego kto wchodzi w dupkę Pana Mapera to życie jak w Madrycie. Zaczyna się "koncert życzeń"
-cyk darmowe outfity (dla znajomych pana M możliwości wielokrotnej wymiany i rozdajemy na 40 postaci niech mają)
-cyk żartujemy sobie (latające kosze niech się ludzie pośmieją trochę z Osadnika i od razu pokaże mu jego miejsce w szeregu)
-cyk licytacje domków + zawartość (kurde niech wygra tylko mój ulubieniec pan S to mu dołożę jeszcze kilka plecaków niech ma co ma być stratny)
-cyk nie macie zdexowanego jakiegoś pokemona (nie ma problemu jest pewien Pan co chętnie wam wyczarujeDuży uśmiech po co te rankingi w takim razie?)
-cyk jeszcze tam kiedyś płakały pewne osoby,że 300lvl odpaliłem komuś tam questa(legend boxa) to teraz są lepsze metody wystarczy bardzo komuś lizać tyłek tylko i możesz nawet lvl mniejszym niż 300 dostać się do sali z nagrodami na Pieski (ale ten quest jest przecież od 300lvl  Szczęśliwy) można? można.
-cyk ciężkie są początki? wbijanie lvl nawet po 500lvl? ( to już nie te czasy teraz na życzenie w sekunde wbijesz sobie lvl z 19 na 86)
Już zbędne są Ci te pośrednie pokemony (skarmory, weezing, xatu czy inne dziadostwo teraz z oddishem szybko wbijesz 100lvl i zbieraj na najlepsze shiny)
I te wszystkie przemyślenia składają się w całość sami sobie możecie dopowiedzieć w jaką...

Tyle chciałem napisać od siebie zanim będzie za późno uczmy się na błędach jeszcze to można wyprostować ale trzeba złapać się za jaja i myśleć co się robi. 

Night obiecałeś NAM to kiedyś na piśmie, że RESETÓW (https://forum.pokexgames.pl/showthread.p...ight=reset) nie będzie za szybko to jeszcze nie pozwól aby to na co ludzie wydają pieniądze i zbierają od początku swojej gry przemieniło się w koncert życzeń i widzimisię twojego współpracownika. Czy mam ból dupy NIE lubię tylko jak wszyscy są traktowani jednakowo. A karani i nagradzani tylko wtedy jak na to zasłużyli a nie jak się to komuś podoba. Pozdrawiam serdecznie buziaczki pierdzioszki  Serce

Odpowiedz
Offline Tarble
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 215
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 103
Napisano 16-10-2018, 20:47
Coś w tym jest chociaz jakoś z tego co widze to nie wiem czy cos Night zrobic z tym bo to od niego wszystko zalezy czy wszystko wroci do normalnosci czy dalej bedzie takie prezenty co chwile Duży uśmiech Outfity mowilem ok
bagi no trudno
ale dexy najazdy to mogl sie bardziej zastanowic bo wiekszosc osob tylko patrzy w pc kiedy mapper bedzie bo znowu cos da/zrobi a to nie o to chodzi Duży uśmiech ruszcie sie z pc expcie a nie tylko czekacie az mapper stworzy kilka Tych Raichu o nazwie EXP ...


[Obrazek: attachment.php?aid=1172]
Odpowiedz
Offline Stefan Krol Zydowski
#3
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 16-10-2018, 20:53
"darmowe outfity" moim zdaniem fajne, podkoloryzowuje gre + sam taki masz, nie oceniam, jedynie zwracam uwage
"latające kosze" robisz z igły widły
"licytacje domków" jak uważasz że wygrałem to przez jakiś przekręt to niech nightmare sprawdzi wiadomości które wysyłałem ja i ty podczas ostatniej minuty licytacji. Zobaczysz że na +/- 5 sek przed 21:00 przebiłem twoją oferte. wierz mi... krzyknąłem wtedy takie... "HA!" z tzw radości ^^
"dexowanie poka" to nwm o co chodzi więc ciężko mi coś od siebie dodać
"-cyk jeszcze tam kiedyś" maper zrespił primal dialge w fuchsi na początku biłeś ją razem ze mną ale po dedzie już nie wróciłeś, przez ts3 zawołałem białego do pomocy (just4fun) jak już ubiliśmy (po kilkunastu minutach) ku naszemu zaskoczeniu pod dedem legendy pojawił się tp do sali z nagrodą za quest na 300lvl (pieska) ALE wszedliśmy tam tylko dla beki, cykneliśmy sobie screeny i zawiadomiliśmy o tym adm, potem admini dodatkowo sprawdzili czy napewno biały nie "odebrał" nagrody z questu i było tak jak mówiliśmy: nie zrobił tego. (kolejny argument podważony)
"cyk ciężkie są początki?" w tej kwestii to jeśli kogoś chcesz winić to możesz tylko i wyłącznie mnie bo to ja powiedziałem gamesowi że ów pokemon "Exp" istnieje. i szczerze nie żałuje bo sorry ale kolejne robienie z igły wideł. pojedyńczy nowy gracz wbił sobie "expresowo" ale co z tego, to nie jest masowe zjawisko ani boost lvl który wpływa na "topke" więc po co robić aferke? :/

tyle ode mnie. Osadniku pisałem wszystko tak żeby cie w żadnym stopniu nieurazić/obrazić. po raz kolejny przypominam ci że chcę się z tobą pogodzić, że tak powiem wyciągam rękę na zgodę. trochę przykro że to olewasz ale może to się z czasem zmieni jak zrozumiesz że to nie jest żaden "prank" albo cos w ten desen.

pozdrawiam.


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Odpowiedz
Offline Pokemon Druid
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 30
Liczba wątków: 3
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 10
Napisano 16-10-2018, 20:56
Do postu Osadnika dodałbym jeszcze bezczelne otwieranie drzwi domków - jak niektórzy może wiedzą, trwa wojna o zasypywanie domków. Dziś ktoś podpuszcza mnie, że mam otwarty domek, loguję się, a niestety okazało się to prawdą.
Skoro żaden gracz nie może otworzyć drzwi do nieswojego domku, to znaczy, że otworzyła to osoba z administracji.
Jeśli @Najtmar ma camy każdego gracza, to prościej nie da się sprawdzić kto z supportu to zrobił.


PS. Poproszę plecak magikarpika.


[Obrazek: eKwcrhu.png]
Odpowiedz
Offline osadnik
#5
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 16-10-2018, 21:06
-Stefan licytacje domku wygrałeś uczciwie ale do wygrania był domek + itemki kolesia co został zbanowany. W czasie licytacji dołożony został jeden FB plecak jakiś tam fajerwerek i ta torba dziwna. Ale już po licytacji te bonusowe plecaki to jakieś kpiny.
-"latające kosze" 10s przed tym jak zostałem wylogowany przekładałem sobie poki do depo nagle mi gościu podlatuje i wylogowuje mnie bo tak mu się chce i stawia kosz w miejscu, w którym zawszę stoję. Prawie wywaliłem przez jego zabawę legendę.
- darmowe outfity JA dostałem za wbicie 600lvl tak mi Pan Maper napisał a Tobie co napisał?
-A ja słyszałem ze to nie był jednorazowy wybryk z tym pokemonem do EXP i już wczoraj sobie takie latały

Odpowiedz
Offline Kanopus
#6
Użytkownik
***



Liczba postów: 143
Liczba wątków: 8
Dołączył: May 2018
Reputacja: 87
Napisano 16-10-2018, 21:07
Podpinam sie pod post Pokemon druida.
Nie zycze sobie, by ktos bez mojej zgody otwieral drzwi do mojego domku i dawal mozliwosc innym zasypywania go. Brakuje jeszcze grzebania po domkach albo zabierania z nich itemow -.-


[Obrazek: bM8OSK8.png]
Odpowiedz
Offline Ithuriel
#7
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 16-10-2018, 21:26
Mnie przy żadnej z tych sytuacji nie było, ale czytając temat i różne inne rzeczy mogę powiedzieć tylko jedno, zabrzmi to jak skierowane wprost do Nighta, ale to może i lepiej. Znalazłeś (sam się przyplątał) nowego mappera/pomocnika/kij wie kogo, to niech on sobie działa po cichu na testowych i tyle, bo w obecnej sytuacji kolejna niekompetentna i niebezstronna osoba dostaje za dużo uprawnień na głównym i jej się w dupie przewraca. Chcesz zrobić z tego servera śmietnik to lepiej go offnąć w porę i zostawić po sobie pozytywne wrażenie.
Update był przez niego obiecany, mapkę podobno zrobił, to gdzie jest ten quest? Miesiąc na jego "dokończenie" to aż tak mało? Bez jaj...
Serio aż nie chce się tu siedzieć czasami, ale jednak jakimś cudem się tu wraca po przerwie. ;c


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline Davin
#8
Użytkownik
***



Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 65
Napisano 16-10-2018, 22:36
Krotko ze swojej strony wypunktuje kilka wzniejszych tresci:
- darmowe outy uwazam za zbedne i wedlug mnie nie ma to nic wspolnego z urozmaicaniem gry
- o domku nic nie slyszalem ale o itemkach zbanowanego gracza sprzedawanych przez mappera owszem. Jesli to jest prawda to zalecalbym powstrzymanie tego jak najszybciej bo zaden admin nie powinien nikogo faworyzowac + psuje to gre i ogolnie jej sens.
- dexowanie jakos nie specjalnie mnie razi w oczy ale jesli jeden dostanie to niech reszta rowniez ma szanse
- od zawsze jak sie ubijalo primal dialge to na jej miejsce pojawial sie tp wiec dziwi mnie to ze akurat ten pokemon zostal zrespiony
- Rozumiem Stefana, ze nie przejmuje sie tym bo to byl pojedynczy randomowy nowy gracz i tu sie zgodze ale z drugiej strony jak jeden dostal to zaraz beda odzywac sie inni ze tez chca bo tamten przeciez mial taka szanse.
Zreszta nawet jesli ten pok z nazwa "exp" zostal zrespiony wiele razy to szybko gra ich wyselekcjonuje bo co z tego ze maja w chwile ten 100lvl jak 0 umiejetnosci ktore by mogli nabyc przez ten czas + sa do tylu na takim lvlu z pokami i kasa a jedyna ich droga ratunku jest zasponsorowanie takiej osobie pokemonow bo oddishem duzo nie zwojuje

Odpowiedz
Offline osadnik
#9
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 16-10-2018, 22:45
Davinku wysokie lvl też normalnie wczoraj sobie zabijały i zdobywały exp z tych pokemonów jakby to był pojedynczy przypadek to nawet bym nie pisał. Świat white staje się coraz bardziej testowy Duży uśmiech

Odpowiedz
Offline Davin
#10
Użytkownik
***



Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 65
Napisano 16-10-2018, 23:36
Ja tam nie wiem bo nie bylem dlatego sie tylko do low lvlu odnioslem

Odpowiedz
Offline osadnik
#11
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 17-10-2018, 09:09
A może Ja to wszystko błędnie interpretuje i niepotrzebnie tak bardzo krzyczymy na Pana Mapera. A jeśli on naprawdę nie wiedział o tym, że takie pokemony ExP robią tyle złego i że Primal Dialga pozostawia po sobie teleport do sali z nagrodami? Dziwnym trafem w większości tych małych "zbrodni" pojawia się jeszcze jedna osoba Pan S. Duży uśmiech To Ci dopiero historia może po prostu nowy maper wpadł w złe środowisko i został też wrzucony na minę przez swojego ulubieńca Duży uśmiech Nie wiem oceńcie sami...... Ale to też jest dziwne.

Odpowiedz
Offline Stefan Krol Zydowski
#12
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 17-10-2018, 10:11
z całego tego postu najbardziej podoba mi się, zacytuję "Pan S." 

Serce Serce Serce Serce Serce


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Odpowiedz
Offline Ithuriel
#13
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 17-10-2018, 16:23
Osa wbił 600lvl na "Exp" pokemonie.

Tak dla zasady ktoś musiał.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline osadnik
#14
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 17-10-2018, 17:04
V.I.P i tamtejsze tyrki już nie są modne.

Odpowiedz
Offline Naxer
#15
-._.-
******



Liczba postów: 159
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 71
Napisano 17-10-2018, 17:49
(17-10-2018, 17:04 )osadnik napisał(a): V.I.P i tamtejsze tyrki już nie są modne.

Czyli co musze przestać expić na tyrkach ?  Plask

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#16
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 17-10-2018, 17:52
(17-10-2018, 17:49 )Thcs napisał(a): Czyli co musze przestać expić na tyrkach ?  Plask


Natychmiast. Dalsze przebywanie tam grozi śmiercią lub trwałym kalectwem Duży uśmiech


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości