Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Być albo nie być
Offline Ithuriel
#1
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 21-10-2018, 20:49
W zasadzie to nie wiem jak zacząć, ale może najlepiej będzie wprost.

Lecicie sobie mocno w kulki z nowym questem (mimo, że podobno mapka już jest zrobiona). Ja rozumiem, że brak czasu, robota, nauka itp., ale jeśli się bierzecie za coś i to obiecujecie, to może wypadałoby słowa dotrzymać albo chociaż dać coś w zamian, idąc przy tym na łatwiznę (ale o tym będzie dalej). Było kiedyś pisane (chyba na shoutboxie), zapewne w formie ironii, że quest pojawi się do świąt. Wszyscy dobrze wiemy, że przed świętami to jest dopiero dziki Meksyk, więc czasu na zabawę przy upkach na bank będzie cała masa, ta jasne.

Teraz przejdźmy do rzeczy.

Skoro mapka jest zrobiona, ale Wam się nie chce pisać dialogów/skryptów czy kij wie czego tam jeszcze, to rzućcie jakiś termin (bez jaj oczywiście) i jeśli się do niego nie dostosujecie to np. dacie w tym przypadku Lugie/Ho-oha/Celebi do questa z Primal Dialgą i tym samym będzie jakieś "zajęcie", wszystkie legendy z jednej generacji będą miały ten sam sposób zdobycia a Wy sobie będziecie w kulki lecieć dalej. Mnie już mocno irytuje exp, ale jeśli będzie jakiś cel do zdobycia poprzez niego, to czemu by nie. Na pewno będzie to mniej irytujące niż czytanie bajek i czekanie na nierealne questy.

I w sumie tyle. Nawet nie mam ochoty więcej się rozpisywać, bo po co, jak i tak zostanie to zlane ciepłym moczem.  Zły

#brakupka #nuda #Lugia #rip


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline Tarble
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 215
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 103
Napisano 21-10-2018, 20:55
Jestem ZA
Nie jakis nowy quest o ktorym by bylo mowione wiele a dodanie do bedacego juz na serwie
Polecam pomyslec nad tym Duży uśmiech


[Obrazek: attachment.php?aid=1172]
Odpowiedz
Offline osadnik
#3
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 21-10-2018, 20:55
https://www.youtube.com/watch?v=hH_lTUIhUTU xD .. nie ma nie ma JeJ

Odpowiedz
Offline Kanopus
#4
Użytkownik
***



Liczba postów: 143
Liczba wątków: 8
Dołączył: May 2018
Reputacja: 87
Napisano 22-10-2018, 08:35
Wedlug mnie lepiej zrobic jakis nieregularny spawn brakujacych legend (palkia, dialga ,lugia itp.) cos na zasadzie poi boss check jak na rl tibii Język


[Obrazek: bM8OSK8.png]
Odpowiedz
Offline osadnik
#5
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 23-10-2018, 20:05
#HalloweenEvent2018 #Update2018 <<<"""Nie widzę ciebie w swych marzeniach . Dokąd odeszłeś w dzień ten nie wiem"""  O matko

Odpowiedz
Offline Pokermaster
#6
Użytkownik
***



Liczba postów: 57
Liczba wątków: 9
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 11
Napisano 24-10-2018, 17:52
Już dawno widać było że jakiś shit się z tego wszystkiego robi... część graczy, która uświadomiła sobie jak będzie po prostu odeszła nie tracąc tutaj więcej czasu. Administracja nie wykorzystuje swojego potencjału, a powinna bo skoro po tylu miesiącach "lecenia w kulki" dalej tutaj ktoś gra to faktycznie serwer ma potencjał! Ale nie, robią błędy i nic w kierunku korekcji tych błędów nie robią. Propsy dla tych którzy tu jeszcze coś grają, ale w sumie darmowa wejściówka do cyrku Oczko

Odpowiedz
Offline Naxer
#7
-._.-
******



Liczba postów: 159
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 71
Napisano 24-10-2018, 20:05
Może zostawmy to w spokoju i poczekajmy na wypowiedź administracji?

Odpowiedz
Offline Tarble
#8
Użytkownik
***



Liczba postów: 215
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 103
Napisano 24-10-2018, 21:59
(24-10-2018, 20:05 )Thcs napisał(a): Może zostawmy to w spokoju i poczekajmy na wypowiedź administracji?

czyli moze za rok cos odpowie xD


[Obrazek: attachment.php?aid=1172]
Odpowiedz
Offline osadnik
#9
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 24-10-2018, 22:33
Halloween event jest co dwa lata raz cukierek a raz psikus Duży uśmiech

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#10
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 24-10-2018, 23:08
(24-10-2018, 17:52 )Pokermaster napisał(a): Już dawno widać było że jakiś shit się z tego wszystkiego robi... część graczy, która uświadomiła sobie jak będzie po prostu odeszła nie tracąc tutaj więcej czasu. Administracja nie wykorzystuje swojego potencjału, a powinna bo skoro po tylu miesiącach "lecenia w kulki" dalej tutaj ktoś gra to faktycznie serwer ma potencjał! Ale nie, robią błędy i nic w kierunku korekcji tych błędów nie robią. Propsy dla tych którzy tu jeszcze coś grają, ale w sumie darmowa wejściówka do cyrku Oczko

Ludzie tutaj grają nie dlatego, że server ma potencjał tylko najzwyczajniej w świecie idzie się z tym zżyć i nawet gdyby się krzywda działa to będzie tkwił w szambie (tutaj to dziwnie brzmi), bo mu się po prostu "podoba". Tego, że server ma potencjał nikt oczywiście nie wyklucza, ale jeśli jedno nie idzie w parze z chęciami, to jest dno i 3 metry mułu. Można się tłumaczyć na różne sposoby ale ja tego nie kupuje. Server stoi X lat, więc jakoś doświadczenie za nim też idzie albo i nie... Tak czy inaczej, brak słów.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości