Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fishing.
Offline Dejvid
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Napisano 13-04-2014, 23:37
Witam, mam propozycje, odnosnie fishingu. W tym momencie jest tak, ze majac 64 fishing lowie wiecej magikarpow, niz innego rodzaju pokemonow. Wedlug mnie powinno to zostac zmienione, gdyz lowienie w tej chwili mija sie z celem tak naprawde. Powinno to zostac poprawione, im wiekszy fishing, tym wieksza szansa na zlowienie czegos lepszego, a nie magikarpow czy innych gowien typu goldeen czy poliwag.. Moglby by tez zostac wprowadzony system wedek, tak jak jest z potionami tzn.:
- rod (magikarpy i inne gowna)
- great rod (MAGIKARPOW NIE! tentacool, staryu itd.)
- super rod (poliwhirl, starmie, seaking)
- ultra rod (poliwrath, gayardos, tentacruel)

Jest duzo roboty nad tym, ale na pewno bylby to rewelacyjny sposob.
Oczywiscie wedki mozna by bylo zdobyc za pomoca roznych questow od wedkarzy, wypelniajac taski czy zdobycie jakiegos itemu(ale tez bez przesady z hardem)

Podsumowujac, jesli system wedek nie zostanie wprowadzony, to milo by bylo gdyby chociaz szanse na zlowienie lepszego poka wzrastaly wraz z fishigiem, a gorszego malaly.

Odpowiedz
Offline Wataha
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 70
Liczba wątków: 7
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 3
Napisano 14-04-2014, 00:07
Ja mam 33 fishing i łowie same poliwagi i goldeeny i co 50 raz złowie krabby'ego. Zgadzam się że łowienie jest dupne i od 20 poziomu już nikomu się tam nie chce siedzieć bo po co ?Szybciej się wbije level na bulbasuarach jak się ma glooma.

Odpowiedz
Offline Liptonowski
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 4
Liczba wątków: 0
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 1
Napisano 14-04-2014, 22:59
Łowienie akurat tutaj nie wyszło bo długo się bije fishing i każdy kto myśli pójdzie Ci na tereny roślinne Uśmiech

Odpowiedz
Ashba
#4
Gość



 
Napisano 15-04-2014, 08:22
Fishing jest tak ograniczony z powodu Bliskiej odleglosci od Depo byl by haos mamy w planach moze w tym updacie sie wyrobimy specialne lowiska lub wype na ktorej lowienie bedzie duzo lepsze.

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fishing KrystiZiom 4 7,814 25-11-2017, 11:41
Ostatni post: Elveres
  Niedoceniony Fishing zucimnjf 20 33,560 13-09-2016, 14:36
Ostatni post: Gigas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości