Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Helpera serwera
Offline Egiliam
#1
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 11-04-2020, 19:20
Witajcie,

W ramach ostatniej sytuacji, która wynikła na forum, chcieliśmy ogłosić rekrutację na stanowisko: Helper na naszym serwerze.  Jako, że graczy na serwerze przybyło, przydałyby się dodatkowe osoby, które wspomogą graczy, służąc dobrą radą i chęcią pomocy. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, często jesteś online, jesteś charyzmatyczny i masz w sobie cierpliwość i chęć pomocy, to zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Zgłosić się może każdy, pokaż, że to akurat Ty zasługujesz na to stanowisko. 
Swoje zgłoszenie wstawcie tutaj, w tym temacie. Czekamy na Ciebie i twoje zgłoszenie do 19 kwietnia.

Powodzenia!


PS. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie je śmiało na PW, postaramy się rozwikłać wszelkie wasze wątpliwości.






Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia konkursu, w razie niewystarczających zgłoszeń lub braku chętnych. 


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Offline Bayu
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 54
Liczba wątków: 5
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 26
Napisano 11-04-2020, 19:28
Witam chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisku na naszym serverze. Mysle ze sie nadaje ze wzgledow takich jak:
-Troszke juz tutaj gram znam mechaniki graczy starszych oni napewno mnie tez znaja Oczko
-Staram sie pomagac nowym gracza ale i rowniez starym jak i tym ktorzy wracaja po przerwie
-Dysponuje spora iloscia czasu wolnego 

Mowilem to wielokrotnie ale i tutaj powtorze ten server ma klimat dlatego gracze wracaja praktycznie zawsze klimat ten tworza gracze dlatego chcialbym pomoc gracza nowym ktorzy zaczynaja gre tutaj bo nie ukrywajmy poczatki zawsze sa trudne a chcemy powiekszac "rodzine serverowa" a nie zmniejszac prawda?

Pozdrawiam Bajson Uśmiech


[Obrazek: 34599256_350x350.png]
Offline Naxer
#3
-._.-
******



Liczba postów: 159
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 71
Napisano 11-04-2020, 21:43
Osoby które nie chcą zgłosić swojej kandydatury proszę o to aby na chwilę obecną się nie wypowiadały.

Offline Xeno
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2020
Reputacja: 2
Napisano 11-04-2020, 22:02
Zgłaszam się często online, pomagam jeśli mogę .

Offline DRAGOPL
#5
Początkujący
**



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 0
Napisano 11-04-2020, 22:07
zgłaszm się czesto online, pomagam jeśli mogę.

Offline Poke Polak
#6
Użytkownik
***



Liczba postów: 61
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 27
Napisano 12-04-2020, 11:13
Ja również zgłaszam swoją kandydaturę.
Jestem codziennie w grze, to że mam dość mały lvl (175), nie oznacza, że nie gram po prostu dużo czasu spędzam w depo.
Dlaczego Ja?- Ponieważ pomagam graczom (low lvl), znam mapę, questy, często zaprowadzam nowych graczy na expowiska, czy ich pierwsze questy, czasem też daje im jakiegoś poka lub troszkę pieniążków na start.
Jestem komunikatywny, staram nie wdawać się w żadne spory między graczami,nie byłem nigdy karany, pomagałem kiedyś nowym graczom np. Romekk, Mixol, czy Adameks (niektórzy przebili mnie nawet lvl)
Edit. Mam niewielkie doświadczenie na stanowisku Helpera, ponieważ byłem tylko raz (przez trzy miesiące) Helperem na polskim OTS Baxpia.
Imię: Igor
Gram od: 2016 r.
Pozdrawiam Poke Polak

Offline Naxer
#7
-._.-
******



Liczba postów: 159
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 71
Napisano 12-04-2020, 16:56
Początkowo wasze zgłoszenia chciałem zignorować ale z racji że robi się to już śmieszne to rekrutacja będzie brana w 100% na poważnie tak więc osoba która przekona nas swoim podaniem zostanie awansowany na Helpera bo na chwilę obecną wszyscy robią sobie z niej żarty. Z tym postem zostaje dodana zasada:
Napisz dlaczego to akurat ty masz zostać wybrany posty typu "zgłaszam się ponieważ jestem pomocny" będą odrzucane.

Niedostępny Smiercionosny Smog
#8
Banned



Liczba postów: 47
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2020
Napisano 12-04-2020, 18:21
1. Nick w grze: Raper nick na Forum: Smiercionosny Smog
2. Imię Adrian
3.Gram na serwerze od czasów starej wersji Poke-evo
4. Dlaczego Ja ?? Jestem pomocną,aktywną i komunikatywną osobą na serwerze. Poświęcam dziennie jakiś czas aby być w tej grze i pomagać ile się da. Ostrzegam graczy, którzy łamią regulamin że zostaną zgłoszeni do administracji jeśli nie poprawia swojego zachowania. Zdarza się zgłosić takich graczy Naxerowi gdy jest online, poprzez danie ss-ów. Posiadam dużą wiedzę na temat serwera i rzeczy, które na nim się znajdują, także myślę że jestem w stanie pomóc praktycznie w każdej potrzebnie. Staram się zawsze wytłumaczyć wszystko tak aby ktoś mnie zrozumiał i mógł spokojnie prosić o pomoc kolejny raz.

Offline Rexoo
#9
Początkujący
**



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 3
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 0
Napisano 13-04-2020, 19:12
Nick w grze :Rexxoo forum rexxoo
Jestem aktywnym graczem na serwerze jestem online praktycznie dzień w dzień wiem dużo o serwerze jestem osobą pomocna i komunikatywną. Posiadam wiedzę na temat serwera, mapy
Umiem doradzić, angażuje się do helepra mogę włożyć sporo pracy żeby serwer przybierał na ludziach, serwer znów ożywa jest super
Pomagam każdemu a w szczególności gracza z low lvl
Umiem wytłumaczyć gdzie co jest, nawet pokazuje. Dziękuję Rexxoo

Offline Stefan Krol Zydowski
#10
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 14-04-2020, 13:51
W nawiązaniu do " Napisz dlaczego to akurat ty masz zostać wybrany posty typu "zgłaszam się ponieważ jestem pomocny" będą odrzucane. ":
-staż: wręcz za duży,
-wiedza o serwie: pełna,
-dlaczego ja? ~ sam tego nie wiem, jeżeli uważacie że się nadaję to sami macie ku temu jakieś powody. Nie zamierzam lać wody...
-dlaczego kandyduję? ~ kiedyś to lubiłem
Emerytowany tutor

Pozdrawiam i miłego dnia,
Serce Stefan Serce


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Offline Krzysiuxd
#11
Początkujący
**



Liczba postów: 37
Liczba wątków: 9
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 3
Napisano 14-04-2020, 19:22
Nie jestem zbytnio kreatywny więc skopiuje tutaj to, co napisałem Egiemu na pw:
Mam odpowiednie predyspozycję do pełnienia funkcji Tutora, ze względu na to ze mam konto od 5lat*, potrafię pełnić swoje funkcje ze względu na to ze miałem swój serwer, gdzie było mega duzo osób, juz serio nie pamietam ze względu na to ze mialem go 3 lata temu. Obecnie sądze ze jestem mega okej graczem, bo gracze mnie lubią.
Pozdrawiam
*niestety osiągnałem tylko 200lvl Duży uśmiech




ESSA ROAD TO 500LVL!!
[Obrazek: RLtiyaa]
Offline osadnik
#12
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 15-04-2020, 15:27
Hejka  Uśmiech

Ciężko mi siebie przedstawić jakoś specjalnie bo praktycznie od małego pierdka Osadnikfansa przebywałem i grałem tu z Wami. To chyba mnie poznaliście  Oczko Niektórych sam wychowałem i myślę, że nie na najgorszych graczy  Ninja 

Jako gracz się spełniłem już ponad rok temu i zastanawiałem się co dalej. Dwa razy już rezygnowałem z wystartowania w takich wyborach chociaż mnie namawiano to trzeci raz już nie mogę bo potem będę żałował. 

Co mogę od siebie zaoferować? Myślę, że "normalność" i to, że zawsze staram się znaleźć wyjście z trudnych sytuacji nawet jak większość już się poddaje a to nie jest proste.
Jako gracz nigdy nie zasłaniałem się "tylko" regulaminem gry (który uważam, że i tak trzeba wreszcie kiedyś poprawić) 
Wydaje mi się, że lepiej patrzeć na drugą osobę tak jakby samemu się chciało być traktowanym.

Większość z Was poznałem z tych dobrych i złych stron to mnie tu bajerować nigdy nie musicie  Szczęśliwy 
Jakbym się niechcący dostał to proszę Was (szczególnie tych starszych graczy) abyście dalej mnie traktowali jak dotychczas i nie bali się do mnie pisać.

Chciałbym też abyście tak ja dotychczas odpisywali na pytania nowych graczy w dziale "POMOC" nie patrzcie na to, że jest nowy helper to niech sobie go pytają.

No i jak ten nowy Helper ma być łącznikiem między graczami a administracją to chyba nie byłbym taki zły w tych sprawach Oczko 

Zostałem tu i grałem jak serwer przechodził trudne czasy kiedy logowało się po 5 ludzi jak i wtedy jak było ponad 100 i większości jak ktoś o coś mnie pytał to starałem się odpowiedzieć.

Chciałbym teraz spróbować czegoś nowego dlatego się zgłaszam, w grze posiadam nick Osadnikfans na forum osadnik. 

pozdrawiam,
Osadnikfans.

Offline Kanopus
#13
Użytkownik
***



Liczba postów: 143
Liczba wątków: 8
Dołączył: May 2018
Reputacja: 87
Napisano 18-04-2020, 22:21
Podanie
na stanowisko "Helper'a"


Cześć, mam na imię Rafał, przeżyłem już ćwierć wieku i jeden rok. Z serwerem mam styczność około 2-3 lat. Może nie jest to wiele, bo są osoby z dłuższym stażem, ale przez te parę lat intensywnej rozgrywki udało mi się nabyć trochę wiedzy, dlatego też postanowiłem spróbować swoich sił jako dodatkowa ręka administracji Oczko


Zgłaszam się z ogromną prośbą o rozpatrzenie mojego podania na stanowisko Helper'a na pokexgames.pl. Moimi głównymi celami w przypadku dostania się na owe stanowisko bedą: odpowiadanie na pytania graczy(zwłaszcza początkującym), niesienie pomocy w razie jakichkolwiek problemów związanych z grą czy też forum, pilnowaniu porządku na serwerze zgodnie z zasadami, wykrywanie błędów/niedoskonałości oraz ich zgłaszanie a także chęć w pomaganiu przy rozwoju serwera i dzieleniu się różnymi sugestiami.


Dlaczego właśnie to akurat ja powinienem zostać wybrany? Oto kilka powodów, które pozwoliłem sobie wypisać w podpunktach:
  • posiadam dość sporą wiedzę praktyczną na temat serwera oraz chęć dzielenia się nią z innymi - zarówno tą od strony gracza jak i tą bardziej techniczną
  • dysponuję sporą ilością wolnego czasu, dzięki czemu mogę bardziej skupić się na powierzonych mi obowiązkach na danym stanowisku
  • znam oraz potrafię poprawnie interpretować regulamin w każdej zaistniałej sytuacji jaka może się wydarzyć
  • staram się nie spoufalać z innymi w sposób szczególny, dlatego też jestem osobą "neutralną", która potrafi podejmować decyzje zgodnie z ustalonymi wcześniej wytycznymi niezależnie od swoich przekonań czy poglądów
  • z reguły jestem perfekcjonistą i stawiam na pierwszym miejscu dobrze wykonaną pracę zwracając przy tym uwagę na każdy szczegół
  • zakładając konto na jakimś serwerze z góry zakładam, że będę grał do samego końca jego istnienia, mimo wzlotów, upadków czy trudnych chwil dla mnie jak i otoczenia - tak też jest w tym przypadku (nie zmieniam serwerów co kilka dni/tygodni jak spora liczba osób z "branży tibijskiej")


Chciałbym jeszcze wymienić co nieco o swoim doświadczeniu z tibią jako były członek administracji innego serwera, gdyż myślę, że to dość istotna informacja. Oczko

Doświadczenia:
  • kilkuletnie doświadczenie na pozycjach takich jak tutor/senior tutor/gamemaster/community manager na jednym z topowych serwerów Tibia 8.6 (V*****)
  • umiejętność w zarządzaniu i moderowaniu forum
  • pomoc oraz rozwiązywanie problemów graczy
  • tworzenie prostych grafik/screenów związanych z tibią

Pozdrawiam, Kanopus Anioł


[Obrazek: bM8OSK8.png]
Offline Chesd
#14
Użytkownik
***



Liczba postów: 150
Liczba wątków: 9
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 39
Napisano 19-04-2020, 15:06
Ahoj!

Łowca glitchy na pokładzie!

« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 Naxer 27 35,981 04-04-2021, 17:09
Ostatni post: Naxer
  Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 1 Naxer 6 13,828 21-03-2021, 14:40
Ostatni post: Tumek Roch
  Drugi etap rekrutacji na Helpera Naxer 29 44,312 25-09-2020, 22:40
Ostatni post: zashin
  Rekrutacja na Helpera serwera Naxer 7 16,704 17-09-2020, 14:03
Ostatni post: Xeno
  Drugi etap rekrutacji na Helpera Egiliam 30 48,978 24-04-2020, 21:33
Ostatni post: Czesia

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości