Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drugi etap rekrutacji na Helpera
Offline Egiliam
#1
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 20-04-2020, 09:00
Witajcie,


Chcielibyśmy podziękować wszystkim za wzięcie udziału w konkursie, do następnego etapu przechodzi aż 5 kandydatów, którzy zaprezentowali się najlepiej, Są to:

Bayharborbutcher
Osadnikfans
Stefan Król Żydowski
Kanopus
Patros

Kandydaci, jeśli macie jeszcze coś do dodania, czegoś zabrakło w waszym opisie, dodajcie go tutaj, to wasza ostatnia szansa!

Przechodząc do samego konkursu. W poprzednim etapie prosiliśmy was, kandydatów o zaprezentowane się. W tym etapie, to gracze będą was oceniać. Drodzy gracze pokexgames.pl, kto spełnił wasze oczekiwanie? Kogo widzicie na tym stanowisku, a kogo nie? Podzielcie się waszą opinią, tu w tym temacie. Napiszcie na kogo oddajecie swój głos i dlaczego akurat on powinien wygrać. Na wasze głosy czekamy do 24 kwietnia (piątek). Powodzenia!


Pozostałym kandydatom dziękujemy za wzięcie udziału, niestety, do drugiego etapu mogła przejść tylko część z was.

///Thcs
Dodam od siebie że 24 kwietnia o 23:59 temat zostanie automatycznie zamknięty


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Offline Poke Polak
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 61
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 27
Napisano 20-04-2020, 09:55
Ja oddaję swój głos na Osadnikfansa.
Jest jednym z najbardziej doświadczonych i najdłużej grających na servie graczy.
Jest zawsze pomocny i uczciwy, odpowiada na pytania.
Pozdrawiam Poke Polak

Offline Chesd
#3
Użytkownik
***



Liczba postów: 150
Liczba wątków: 9
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 39
Napisano 20-04-2020, 11:02
Ahoj!

W związku z tym, że nie znalazłem się w kolejnym etapie rekrutacji chciałbym przekazać moje poparcie:

Osadnikfans
Bayharborbutcher

Osy nie trzeba nikomu przedstawiać. Wystarczy rzucić okiem na forum, poziom, nieposzlakowaną opinię.

Jeśli chodzi o Baya, to jest on dobrym, doświadczonym graczem, który przede wszystkim nie budzi kontrowersji.

Co do pozostałej trójki, to mam niesamowicie mieszane uczucia w związku uzasadnionymi podejrzeniami, że co najmniej jeden z tej trójki handlował przedmiotami lub kontami w grze. Mało tego, co do niektórych osób przykleiły się śliskie tematy opisane między innymi w "Kryminalnych zagadkach świata pokemon".

Mógłbym wypisać więcej niechlubnych czynów, o jakie są oskarżani pozostali z piątki zgłoszonych aczkolwiek niech się wypowiedzą aktywniejsi.

Powodzenia!

Offline Stefan Krol Zydowski
#4
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 20-04-2020, 11:19
Mimo, że jestem również kandydatem chciałbym wyrazić moje poparcie również na temat dwóch innych uczestników tego konkursu.
Po pierwsze Osadnik, z którym łączy mnie dosyć przewrotna relacja na przestrzeni tych kilku lat wspólnej gry to i tak szanuję go jako doświadczonego i godnego zaufania gracza, stąd moje poparcie względem jego kandydatury.
Drugim zasługującym na moje dobre słowo jest Bayu. Z pewnością jest rozpoznawalną postacią na serwerze i to nie bez przyczyny. Jest to chłopak o silnym charakterze co się nie raz przydaje w pełnieniu tej funkcji jak i oczywiście doświadczony i poświęcający dużo czasu na bycie online gracz.

Patros kaput
Kanopus nic do ciebie nie mam ale to nie jest funkcja do której moim osobistym zdaniem byś się nadawał.

Pozdrawiam i zapraszam innych do wyrażania swoich opinii na temat wszystkich kandydatów
Anioł Stefan Anioł


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Niedostępny Wayne
#5
Użytkownik
***



Liczba postów: 61
Liczba wątków: 10
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 118
Napisano 20-04-2020, 12:07
Spędziłem kilka ostatnich dni na serwerze aby zobaczyć jak sie zmienił i zauważyłem, że z wymienionych graczy jedynie Bayharborbutcher spędza sporo czasu na grze, często widuje jak odpowiada na "pomocy" , czy tez lata po całym serwerze utrzymując kontakt ze wszystkimi oraz pomagając każdemu nowemu graczowi. Ma też pojęcie co do cen pokemonów, przedmiotów oraz inną podstawową wiedzę i co najważniejsze nie dzieli innych graczy na grupki.

Dodatkowo Tutor/Helper to bezposredni łącznik między graczami a administracja więc taka osoba musi używać fb czy też discorda oraz posiadać sporo wolnego czasu.

Offline janka14
#6
Użytkownik
***



Liczba postów: 60
Liczba wątków: 15
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 36
Napisano 20-04-2020, 12:30
Ja swój głos oddaje na dwóch kandydatów Osadnik i Bayu. Chyba bliżej mi do Baya, bo więcej czasu spędza na grze. Wszyscy kandydaci to doświadczeni gracze, ale po za tą dwójką reszta ma co nieco za uszami.


/Mormoran
Offline Kolkemp
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 10
Liczba wątków: 4
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 1
Napisano 20-04-2020, 13:34
Swój głos oddaje na Baya

On pełnił tę rolę nieformalnie już od dawna.
Co do reszty kandydatów uważam że następnym w kolejce do tego stanowiska mógłby być Osadnik ale on jednak ma swój świat i swoje kredki, no i zgadzam się z innymi że wokół pozostałych kandydatów zbyt wiele kontrowersji było.

Offline XeNoK
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 48
Liczba wątków: 0
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 146
Napisano 20-04-2020, 14:04
Dżem dobry
Moim zdaniem ze wszystkich wymienionych na to stanowisko pasuja 2 osoby, osadnik i bayu, nie bede sie rozpisywal, bo znaczną część "po co i dlaczego" napisali już gracze powyżej. Co do reszty niestety stefan i patros maja zbyt kontrowersyjna przeszłość w porównaniu z tamta dwójka, mimo ze nie watpie w ich chęć niesienia pomocy. Co do kanopusa sie nie wypowiem, bo każdy chyba zna moje zdanie na temat jego kandydatury Język

Offline AveHaawk
#9
Początkujący
**



Liczba postów: 5
Liczba wątków: 2
Dołączył: Mar 2020
Reputacja: 0
Napisano 20-04-2020, 14:09
Więc tak :
- Stefan - Lubię gościa, pomocny, pełnił raz tą funkcję, czyli ma w tym doświadczenie. Po tym jak zrobiłem długą przerwę od PXG, gdzie wcześniej rozdałem swoje pokemony innym, Stefan dał mi kilka pokemonów na powrót i to nie byle jakich. Także tutaj przykład jego pomocy.

- Bayharborbutcher - Pozytywna osoba, nigdy mi nie odmówił pomocy, jeśli takowej potrzebowałem, na pewno da radę.

-Kanopus - neutralne mam stanowisko, lecz nie po to był ściągany z tej funkcji by znowu był wybrany [LOGIC]

Osa - Doświadczony gracz, także miły, otwarty chłopak. Nie da się go nie lubić, gdyż sam na pewno bez powodu nie robi problemów

Patros- Jest skreślony, wcale nie jest pomocny ani miły. Jest egoistyczny i samolubny przykład: Pewnego razu pomagałem dla gracza Ernesto ubić Articuno, ponieważ chciał by go dla niego bloknąć oraz pokazać co i jak. Gdy doszliśmy na miejsce spotkaliśmy Rapera (Patrosa), który się pospinał o to że osoba dla której miałem blokować, nie wiedziała gdzie się staje i odmówił nam jednego Artka pod pretekstem tego że ten gracz mu blokował respa. Taka osoba nie ma prawa być helperem. Drugi przykład to taki że gość sobie zajmuję całą elektrownie na outlandzie (Dojście do Raikou) i mimo że stoi 1000 kratek od legendy, to według niego jest ona zajęta.

Ostatecznie :
Bayu albo Stefan to idealni kandydaci

Offline Tarble
#10
Użytkownik
***



Liczba postów: 215
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 103
Napisano 20-04-2020, 14:35
Oddam swoj glos na Osadnika chlop byl na dobre i zle gdy wiekszosc znikala osob on nadal byl


[Obrazek: attachment.php?aid=1172]
Niedostępny Smiercionosny Smog
#11
Banned



Liczba postów: 47
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2020
Napisano 20-04-2020, 19:07
nie sądziłem że się tu znajdę haha
Tak poważnie to tak, wiadomo ludzie patrzą na czyjąś przeszłość bo nie widzą w ludziach zmian xD każdy człowiek popełnia błędy te życiowe i te w grze, lecz nie każdy potrafi je zrozumieć zarówno w grze jak i w realu.. po za zrozumieniem ich trzeba je jeszcze naprawić, co mi się udało w grze gdyż od dłuższego czasu pomagam administracji w łapaniu łobuzów ( sami wiecie najlepiej ) i gram bez łamania regulaminu od naprawdę dawna... Nie wypowiem się na temat opini danych na mój temat bo to nie ma sensu tak, nie ma co dyskutować... Co do osób pozostałych, ja stawiam na osadnika Uśmiech wyżej ludzie już opisali co o nim myślą i przyłączam się do tych opinii, jest naprawdę dobrym i doświadczonym graczem, który zasługuje na tą range Uśmiech wiadomo rywalizacja rywalizacją, ale no trzeba przyznać że każdy o każdym ma inne zdanie.. jeden o tym napiszę dobre słowo o innym złe, następny o tym dobre a o tym złe i tak w kółko... Mi osobiście naprawdę ciężko by było podejmować decyzje poprzez opinie innych graczy bo każdy inaczej patrzy tak.. osa życzę powodzenia Uśmiech
Reszcie też życzę powodzenia Uśmiech

Offline Arti
#12
Początkujący
**



Liczba postów: 31
Liczba wątków: 14
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 2
Napisano 20-04-2020, 19:09
Głos oddaję na Ose patrząc na te wszystkie lata gry a pojawienie się Patrosa na tej liście to chyba tylko dla beki

Niedostępny Smiercionosny Smog
#13
Banned



Liczba postów: 47
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2020
Napisano 20-04-2020, 19:10
Proponowałbym abyście to Wy sami to jakoś rozstrzygnęli, innym rozwiązaniem jakie widzę jest danie szansy każdemu spośród wybranej piątki, i zobaczenie komu uda się spełnić wymogi... Pozdrawiam

Offline Agresywna Skarpeta
#14
Początkujący
**



Liczba postów: 5
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 6
Napisano 20-04-2020, 19:24
Moim zdaniem Bayu to byłaby właściwa osoba na właściwym miejscu.

Offline Rokstat
#15
Początkujący
**



Liczba postów: 4
Liczba wątków: 0
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Napisano 20-04-2020, 21:15
ja oddaje glos na ose i patrosa byli zawsze pomimo wzlotow i upadkow serwera

Offline Czaruq69
#16
Początkujący
**



Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Napisano 20-04-2020, 22:00
stawiam na Osadnika, zawsze pomoze od kad pamietam a gralem tu jeszcze jak byl black (ehh, szkoda ze juz nie ma ;3). on chyba nie gral wtedy chyba ze pod innym nickiem ;D
stawial bym na niego Język


PS. a Patros za rzadko wchodzi Duży uśmiech

Offline Rumunek
#17
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 20-04-2020, 22:56
Zawsze gdy wracam do gry, nie mogę odnaleźć się w świecie PxG. Dobrze że są tacy gracze jak Kanopus którzy posłużą dobrą radą jak i swoim cennym czasem. Gdyby choć co trzecia osoba poświęcała się na rzecz serwera tak jak robi to Kanopus grało by tutaj kilka razy więcej osób. Godne uznania jest również to że jest on osobą skromną, nie wywyższającą się!

Mój głos oddaje na jedyną słuszną tego tytułu osobę! Mój głos oddaje na Kanopus’a!

Offline Egiliam
#18
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 20-04-2020, 23:32
Proszę pisać na temat, lub w ogóle. Tyczy się to tych osób, które wywołują tutaj niepotrzebne kłótnie.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Offline Virrax
#19
Początkujący
**



Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 0
Napisano 21-04-2020, 08:22
Witam wszystkich,

Chociaż jestem świeżym graczem, to mimo wszystko poświęcam stosunkowo dużo czasu na grę. Staram się obserwować zaangażowanie poszczególnych osób w pomoc innym oraz ilość energii poświęconej w rozwój serwera. Sam na początku potrzebowałem wsparcia w postaci podpowiedzenia mi co powinienem robić, gdzie expić itp. innymi słowy poprowadzenia mnie za rękę. Pierwszą osobą która wyciągnęła do mnie rękę był Kanopus. Nigdy mnie nie zawiódł, do tej pory mając jakiekolwiek pytania udaje się do niego, a jego duża wiedza i przejrzysty sposób wypowiedzi sprawia, że zawsze wiadomo o co chodzi. Także koniec końców Kanopus, dziękuję Ci za pomoc. W zamian za to mój głos leci do Ciebie Uśmiech

Offline Equisite
#20
Początkujący
**



Liczba postów: 4
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 4
Napisano 21-04-2020, 14:11
Mój głos wędruje do Baya Duży uśmiech
Ponieważ to odpowiedzialny,słowny oraz dojrzały emocjonalnie człowiek

« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyniki rekrutacji Naxer 2 8,033 26-09-2020, 19:44
Ostatni post: Rumunek
  Drugi etap rekrutacji na Helpera Naxer 29 44,313 25-09-2020, 22:40
Ostatni post: zashin
  Rekrutacja na Helpera serwera Naxer 7 16,707 17-09-2020, 14:03
Ostatni post: Xeno
  Wyniki rekrutacji! Egiliam 3 10,496 25-04-2020, 15:47
Ostatni post: osadnik
  Rekrutacja na Helpera serwera Egiliam 13 24,937 19-04-2020, 15:06
Ostatni post: Chesd

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości