Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inv od Gracza Bayson
Niedostępny Arek Bonaventura
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 17
Napisano 13-07-2020, 22:09
Witam serdecznie, wyszła nietypowa sytuacja na pokemonach ponieważ inva dostalem od gracza bajsona, itemki, ktore mu zabralem sa itemami dostępnymi w grze, a nie żadnymi przeznaczonymi do uzytku aministracji, w regulaminie jest jasno napisane zeby nie dawac invow do domkow osobom niezaufanym, a administracja nie odpowiada za takie kradzieze. Więc dlaczego ja mam odpowiadać za to Deletem skoro były różne skargi że ktoś kogoś okradł na coś a administracja pisała jasno *To jest wina gracza nie możemy nic z tym zrobić*

PS: Nie ukradłem nic Administracji a jak teraz mi wmawiają że to były itemki na event to dlaczego tych eventów nie było tyle czasu? tak se teraz wszyscy mogą pisać ze co im zginie to miało być na event. Czekam na rozwinięcie tego tematu do końca a nie usunięcie za 5-10 min :/


[Obrazek: Japanese-Girl-With-Cat-Ears-Dancing-In-a...e-Toys.gif]
Odpowiedz
Offline Naxer
#2
-._.-
******



Liczba postów: 159
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 71
Napisano 13-07-2020, 22:14
Opisałem Ci wszystko w grze, itemy zostały przekazane przeze mnie dla Helpera Bajsona na organizacje eventów tak samo jak były przekazywane dla Helpera Osadnika a z racji że Osadnik robił eventy w tym czasie helper Bajson nie chciał robić eventów (nie chciał mylić ludzi że to jego event będzie a nie event fabularny) całą sytuację rozwinąłem Ci w grze a ty zacząłeś mi przytaczać regulamin dlatego Ci sam napisałem że ten regulamin działa w 2 strony i nam też przypada jeden pkt w tym regulaminie który pozwala was ukarać.

Odpowiedz
Offline patiti1233
#3
Świeżo zarejestrowany
*



Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Napisano 13-07-2020, 22:16
k) Administracja nie odpowiada za głupote graczy, a także za utracone przedmioty, które nie podlegają zwrotowi.
Nie widzę sensu deletować postaci gdyż regulamin jasno mówi że administracja nie odpowiada za to więc czemu ma za to karać chyba że na prawdę wam nie zależy na tym serwerze. Jest to słabe że nie ma w regulaminie nic o kradzieży ale no nie chce im się bawić w rozwiązywanie takich sytuacji ale skoro już się za takie rzeczy biorą to niech przerobią regulamin na zakaz okradania / działanie na niekorzyść graczy prawo nie działa wstecz więc veto dla delete dla baysona

Odpowiedz
Offline Stefan Krol Zydowski
#4
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 13-07-2020, 22:16
o) Właściciel domku odpowiada za czynności gracza do niego wpuszczonego.


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Odpowiedz
Offline CroX
#5
Świeżo zarejestrowany
*



Liczba postów: 0
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2020
Reputacja: 1
Napisano 13-07-2020, 22:17
Uważam, że moc administratora nie powinna być silniejsza od regulaminu. Ktoś zaprosił, jasno jest napisane i wyświetlane w wiadomości na serwerze, nie wpuszczaj niezaufanych do domku. Pozostaje neutralny w temacie, ale uważam że powinno być puszczone płazem.

Odpowiedz
Offline osadnik
#6
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 13-07-2020, 22:18
Mnie proszę w to nie mieszać eventów nie robiłem 2 tygodnie a itemki rozdaje na bieżąco jeśli takie robię Oczko eventy robimy tylko jednego dnia na weekend żeby wszyscy mieli szanse się wykazać Oczko

Odpowiedz
Offline Rexxoo
#7
Użytkownik
***



Liczba postów: 77
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 26
Napisano 14-07-2020, 01:16
Bayu ma za swoje i tyle...

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#8
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 14-07-2020, 02:24
Dostać od kogoś inva i kraść mu pixele w gierce, to dopiero trzeba być dnem. Brak słów.
To co jest napisane w regulaminie to oczywiście odrębna kwestia.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline Kanopus
#9
Użytkownik
***



Liczba postów: 143
Liczba wątków: 8
Dołączył: May 2018
Reputacja: 87
Napisano 14-07-2020, 05:28
Jak widac dalej samowolka i wlasne widzimisie jest czyms bardziej priorytetowym niz regulamin, skoro kara sie kogos za cos co nie jest zabronione i jest to jasno napisane w regulaminie xD
No ale tak to juz jest tutaj, ze 'administracja' zamiast zajac sie rozwojem serwera woli ingerowac w rozgrywke bo dzieci sa niepelnosprytni i daja sie oszukac i zrobic z siebie frajera... naiwniaki... (w tym wypadku bay)



ps.
"Administracja nie odpowiada za głupote graczy, a także za utracone przedmioty, które nie podlegają zwrotowi."
"Właściciel domku odpowiada za czynności gracza do niego wpuszczonego."

"Powyższy regulamin obowiązuje wszystkich na serwerze pokexgames.pl."

Administracja ktora nie stosuje sie do regulaminu nie moze wymagac od graczy by sami go przestrzegali. O matko


[Obrazek: bM8OSK8.png]
Odpowiedz
Offline Naxer
#10
-._.-
******



Liczba postów: 159
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 71
Napisano 14-07-2020, 09:11
Polecam zapoznać się z całym regulaminem a nie tylko z wybranymi punktami.
Oczywiście chodzi o graczy którzy piszą że administracja nie odpowiada za głupotę graczy, z racji że jest więcej pkt które też obowiązują wszystkich.

Odpowiedz
Offline Davin
#11
Użytkownik
***



Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 65
Napisano 14-07-2020, 13:06
szukajcie a znajdziecie:
p) Wszelkiego rodzaju oszustwa, próby wyłudzeń itemów są karane banem.

ten punkt mowi chyba jasno o co chodzi i nie trzeba tlumaczyc.

Odpowiedz
Offline Kanopus
#12
Użytkownik
***



Liczba postów: 143
Liczba wątków: 8
Dołączył: May 2018
Reputacja: 87
Napisano 14-07-2020, 15:02
Jak mozna nazwac to wyludzeniem czy oszustwem skoro ktos komus swiadomie daje inva do domku?XD Dziecinada i brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, ze administracja dalej sie zajmuje i traci czas na mieszanie sie miedzy graczy i ingerowanie w rozgrywke zamiast zaczac robic updejty i w koncu ruszyc 4 litery i dokonczyc tego lugia questa...

Szukajcie a znajdziecie, 1 pkt kontra 2 pkty:

"Administracja nie odpowiada za głupote graczy, a także za utracone przedmioty, które nie podlegają zwrotowi."
"Właściciel domku odpowiada za czynności gracza do niego wpuszczonego."

Tak zostal skonstruowany regulamin i niedawno przerobiony, ze niektore pkty same sobie przecza i jak widac nikt ogarniety nie potrafi tego poprawic do konca tak jak trzeba.


[Obrazek: bM8OSK8.png]
Odpowiedz
Offline Davin
#13
Użytkownik
***



Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 65
Napisano 14-07-2020, 16:45
Jest to swojego rodzaju oszustwo Konopus, ale nie rozwinę tego z 2 powodów:
- nie chce mi się tego robić
- szkoda mi na to czasu

Śmieszy mnie to, że nawet w głupiej grze znajda się osoby które są wstanie wyczekać i zdobyć zaufanie drugiej osoby by najzwyczajniej go okraść. Takie chwasty powinny być wyrywane od razu nie ważne czy regulamin o tym mówi czy nie.

Odpowiedz
Offline Kanopus
#14
Użytkownik
***



Liczba postów: 143
Liczba wątków: 8
Dołączył: May 2018
Reputacja: 87
Napisano 14-07-2020, 16:53
(14-07-2020, 16:45 )Davin napisał(a): Jest to swojego rodzaju oszustwo Konopus, ale nie rozwinę tego z 2 powodów:
- nie chce mi się tego robić
- szkoda mi na to czasu

Śmieszy mnie to, że nawet w głupiej grze znajda się osoby które są wstanie wyczekać i zdobyć zaufanie drugiej osoby by najzwyczajniej go okraść. Takie chwasty powinny być wyrywane od razu nie ważne czy regulamin o tym mówi czy nie.

Nie jest to zadne oszustwo, bo osoba ktora daje inva robi to na wlasna odpowiedzialnosc i sama za to odpowiada. To samo tyczy sie pozyczania pokemonow.

To nie chwasty, to po prostu osoby ktore sa bardziej ogarniete od tych naiwniakow co daja invy do domkow, pozyczaja pokemony na prawo i lewo nieznajomym a potem leca z placzem do administracji z nadzieja, ze administracja wyczaruje im nowe itemy. A administracja potem woli bawic sie w taka dziecinade jak sprawdzanie nagran i dochodzenie kto komu cos zabral zamiast zajac sie updejtami.

albo zabawa w dziecinade albo profesjonalne podejscie i rozwoj serwera - tu na razie goruje to pierwsze

#emerytura


[Obrazek: bM8OSK8.png]
Odpowiedz
Niedostępny Arek Bonaventura
#15
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 17
Napisano 14-07-2020, 17:18
(14-07-2020, 16:45 )Davin napisał(a): Jest to swojego rodzaju oszustwo Konopus, ale nie rozwinę tego z 2 powodów:
- nie chce mi się tego robić
- szkoda mi na to czasu

Śmieszy mnie to, że nawet w głupiej grze znajda się osoby które są wstanie wyczekać i zdobyć zaufanie drugiej osoby by najzwyczajniej go okraść. Takie chwasty powinny być wyrywane od razu nie ważne czy regulamin o tym mówi czy nie.

Jeśli chodzi o zaufanie to nie czekałem na to tylko z Bajsonem znamy się dosyć długo w gierce, i on wie jaki ja jestem ja wiem jaki on jest, 4-5 lat temu doszło do tego samego więc ja nie wiem czemu piszemy tu o zaufaniu. Wczoraj mi pisał że ma na tą gierkę wy*bane Oczko z drugiej strony popatrzmy na kradzieże które występowały na tym forum jasno pisali gracze/ administracje *Nie odpowiadamy za głupotę graczy*


[Obrazek: Japanese-Girl-With-Cat-Ears-Dancing-In-a...e-Toys.gif]
Odpowiedz
Offline XeNoK
#16
Początkujący
**



Liczba postów: 48
Liczba wątków: 0
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 146
Napisano 14-07-2020, 20:01
Pomijając to, czy regulamin zostal zlamany czy nie, to sam fakt, zeby kogoś okradac w jakiejs grze jest zalosny. Naprawde tak trudno jest samemu cos osiagnac, ze trzeba grac na zaufaniu innych? I to tlumaczenie, ze to wina baja, bo jest naiwny to mnie rozbawilo juz tak, ze az z wakacyjnego leżaka spadłem. Takie zachowania powinny byc karane, bo jest to zwykla zlosc, zawisc, glupota, nazwijcie to jak chcecie, ale nie jest to normalne. Co do regulaminu to z tego co pamietam byly tam takie punkty jak 1) karanie za zachowanie wbrew normom spolecznym i 2) kara zalezy od tego jak administracja zinterpretuuje sytuacje. Jesli sie myle to mnie poprawcie Uśmiech

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  obraza gracza majkelusio 6 7,367 09-06-2019, 21:14
Ostatni post: pitochu
  Skarga na Gracza Tygrys spy123 3 9,492 18-07-2018, 20:29
Ostatni post: kowczi
  Skarga na gracza Mastereeek Pokesss niedzu9 8 12,991 05-05-2018, 00:29
Ostatni post: damiankowalski5
  Skarga na gracza - Rycior Big Maciors 8 12,648 07-04-2018, 11:54
Ostatni post: Elveres
Ostrzeżenie Obraza Gracza Ashx PoketrenerKushi 33 53,076 30-01-2018, 22:57
Ostatni post: Elveres

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości