Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od bana
Offline Kanopus
#21
Użytkownik
***



Liczba postów: 143
Liczba wątków: 8
Dołączył: May 2018
Reputacja: 87
Napisano 07-12-2020, 18:40
(07-12-2020, 18:28 )osadnik napisał(a): ps Kanopus administracja robi jawnie idiotów z graczy? 
Nie.

Pierwszy lepszy przykład:
Po aferze z czytaniem pw naxer zapewnial ze night to zmodyfikowal i nie ma juz swobodnego czytania prywatnych wiadomosci, a kilka dni pozniej wrzucil ladne ssy na forum ze swojego klienta z prywatnych rozmow raka, mimo, ze zapewnial ze to juz nie takie proste. Jak widac proste.

Takich rzeczy juz bylo kilka i naxerowi juz ufac na slowo nigdy nie bede (kolejny przyklad z nowosciami w newsie, ktore mialy wejsc w 'najblizszym czasie' - nie ma ich od miesiecy, co pokazuje, ze jest nieslowny)

ps. twoje ciagle przytaczanie 'wywalili cie z tibi' pokazuje wlasnie, ze piszesz swoje falszywe teorie a nie fakty


[Obrazek: bM8OSK8.png]
Odpowiedz
Niedostępny Smiercionosny Smog
#22
Banned



Liczba postów: 47
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2020
Napisano 07-12-2020, 19:06
Osadnik mino, że Cię lubię i nic do Ciebie osobiście nie mam, nie mogę się z Tobą zgodzić w tej kwestii ' Wszyscy są/będą traktowani jednakowo i rozliczani na podstawie regulaminu tej gry ' każdy jest traktowany zupełnie inaczej !!!! dlatego żądam unbana moich usuniętych postaci !! bo administracja sobie chyba jaja robi z graczy... jednemu dadzą delete i po tygodniu ma unbana, drugi dostanie delete na zawsze a jeszcze inny dostanie tylko bana na tydzień...

Odpowiedz
Offline osadnik
#23
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 07-12-2020, 19:15
Akurat jedne z nowości weszły już wczoraj tylko na informację trzeba było poczekać do dzisiaj.
Wiem, że mało jest tu dodawane ale chociaż po troszku będzie więcej. Też bym chciał żeby nowości były co miesiąc/dwa ale wiem też ile czasu ma Naxer czy Night i trzeba się cieszyć z tego co mamy. Co do zaufania to nawet dobrze nie ufajcie nikomu. 
Jeszcze o tych "nagraniach" to nikt z administracji swobodnie ich nie czyta od tak. "Nagrania" są sprawdzane tylko i wyłącznie w bardzo ważnych sprawach jeżeli jest istotne podejrzenie, że ktoś coś przeskrobał tego i tego dnia. To jest ułatwienie dla administracji żeby komuś coś udowodnić i go ukarać. I tylko w takich przypadkach jest to używane.
No i tak jak napisałem nie musicie nikomu ufać ani go lubić wystarczy szanować drugą osobę wtedy sami będziecie też szanowani.
I co do tych kar czy tam banów to pamiętajcie czysta kartka sami zdecydujecie co będzie dalej.

Patros skąd mają Ci wyczarować unbana po 4 latach. Sam wiesz kto był wtedy w administracji co ja mogę za nich zrobić. Mogę pisać za tych co są teraz a oni będą traktować wszystkich jednakowo. Nie mieszaj mnie do czasów Elveresów czy innych maperów tamte czasy wykreślamy "czysta kartka"

Odpowiedz
Offline Rumunek
#24
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 07-12-2020, 20:02
Ja tam wychodze z założenia że na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Wszyscy są neutralni, każdy ma taką samą szanse go zyskać.

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiana Czasu bana Rumunek 4 10,748 09-12-2020, 19:46
Ostatni post: Egiliam

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości