Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Helper] Arus
Offline osadnik
#1
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 20-11-2020, 19:11
Witam Uśmiech

W związku z dużą liczbą skarg na [Helper] Arus chciałbym aby tu w tym temacie wszystko zostało wyjaśnione. Jeżeli macie coś do zarzucenia to bardzo proszę o napisanie tego pod tym tematem i to mają być konkretne uzasadnione skargi, a nie [Helper] Arus nie nadaję się na helpera bo go nie lubię. Proszę też zwolenników [Helper] Arus o napisanie jego zalet i jak radzi sobie na powierzonym stanowisku. Oczko

Wszystkie uzasadnione opinie za i przeciw przyczynią się do dalszej roli [Helper] Arus na PxG.

Zapraszam do kulturalnej dyskusji, mile widziane są też screeny.

ps Oczywiście [Helper] Arus możesz też odnosić się do tego co będą Ci zarzucali... (Jeżeli będą)



Pozdrawiam,
[Tutor] Osadnik

Offline masterek
#2
Początkujący
**



Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Napisano 20-11-2020, 19:26
[helper] Arus, spisuje się dobrze na swoim miejscu pomaga graczom, poza tym da się z nim normalnie pogadać co poprawia atmosferę gry.

Offline Lamberek
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 10
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2020
Reputacja: 3
Napisano 20-11-2020, 19:27
Witam nie wiem o co chodzi ta g... burza ale dla mnie Arus spełnia kryteria w powierzonym stanowisku fakt może i robi błędy ale to też człowiek i ma prawo . Pzdr Lamberek

Offline Kacioz
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2020
Reputacja: 0
Napisano 20-11-2020, 19:36
Witam
Staje w obronie naszego Helpera Arusa
Jest bardzo pomocny i kulturalny
Swoim zachowaniem reprezentuje najwyższa klasę .
Ares pomaga w każdym problemie i odpowie na każde pytanie . Czy to pomoc z misjami pokemonami i ich występowaniu ale również gdzie expic .
Nigdy nie byłem świadkiem by zachowanie tego gracza było wulgarne czy nie właściwe
Pozdrawiam
Kacioz

Offline osadnik
#5
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 20-11-2020, 19:37
Proszę pisać konkretnie

-pomaga/ł mi w czym?
-przeszkadza/ł mi w czym?

-robi/ł to dobrze...
-robi/ł to źle...

Tak jak już wspomniałem Wszystkie uzasadnione opinie za i przeciw przyczynią się do dalszej roli [Helper] Arus na PxG.
Żebyście potem nie pisali jak dostanie awans to sobie nagle przypomnicie jaki był zły to teraz jest jedyny właściwy moment.

Offline Rexxoo
#6
Użytkownik
***



Liczba postów: 77
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 26
Napisano 20-11-2020, 19:42
1."Helperowi " Arusowi zarzucam to że jak chce coś zrobić wybić komuś np. expa reloga na inne postki żeby nie było że to on , wczoraj Duocrash przenosił sobie item z mapki to arus na postacji -Hoku  obszedł go z drugiej strony i mu zabrał item z mapki.
2.zachowanie jego przerasta granice wytrzymałości w niektórych momentach .
3. Popisuje się jaki on nie jest super .
4. Słyszałem od niektórych osób że sie go boją nie w taki sposób że coś im zrobi tylko że boją się złego słowa na niego powiedzieć
5. wybijanie specialnie expa gdy patrzał  na tv było to zgłaszane do Naxera
6. I ostatnie gdy arus został helperem  wszystko zaczeło się psuć i tyle
NIE NADAJE SIĘ NA HELPERA !!!
NICK: Rexxoo

Offline Nowicjuszka
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2020
Reputacja: 0
Napisano 20-11-2020, 19:44
Helper Arus moim zdaniem zasługuje na tą range pomagał w początku Można było też zaobserwować jeśli dołącz nowy gracz i pyta się Czy ktos pomoże zawsze kiedy jest online pomoże Poratuje Jakimś pokiem jak ktoś zaczyna jak ja zacznałem gre to raczej mi nie pomógł bo takiej pomocy nie chciałem ale jak widze ze ktoś jest nowy zawsze pomoze
Pozdrawiam

Offline masterek
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Napisano 20-11-2020, 19:45
Prostując poprzednią wypowiedź, Arus robi dobrze:
- Służy radą dla graczy widziałem niejednokrotnie jak doradzał czy odpowiadał na pytania graczy.
- Pomaga w questach, tu mój przykład, wielokrotnie pomógł w quescie czy podpowiadał jak go robić.

Błędów osobiście nie zauważyłem.
Misiek-sama

Offline Duocrash
#9
Użytkownik
***



Liczba postów: 71
Liczba wątków: 30
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 15
Napisano 20-11-2020, 19:48
Przeszkadzał: Zasyfiając domek,Celowe blokowanie respu ,zabieranie itemek w przenoszeniu (odnośnie takich których nie da się podnieść, widział że jest to danej osoby rzecz z mapy)
Pomagał: Co pomagał to pomagał lecz jest zbyt wiele obciążających minusów. Niestety nie mam ss.

Offline Bayu
#10
Użytkownik
***



Liczba postów: 54
Liczba wątków: 5
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 26
Napisano 20-11-2020, 19:49
Jest niekulturalny dostaje na niego liczne skargi gdy się tylko zaloguje np. O kradzież woobuffeta i kazanie sobie za niego zapłacić 60td. Obraza mnie, ale ja jego tez wiec w/e. Ale co zmienia faktu że jak się zaloguje to dostaje minimum 2 skargi na tego "helepra"


[Obrazek: 34599256_350x350.png]
Offline Rumunek
#11
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 20-11-2020, 19:53
(20-11-2020, 19:42 )Rexxoo napisał(a): 1."Helperowi " Arusowi zarzucam to że jak chce coś zrobić wybić komuś np. expa reloga na inne postki żeby nie było że to on , wczoraj Duocrash przenosił sobie item z mapki to arus na postacji -Hoku  obszedł go z drugiej strony i mu zabrał item z mapki.
2.zachowanie jego przerasta granice wytrzymałości w niektórych momentach .
3. Popisuje się jaki on nie jest super .
4. Słyszałem od niektórych osób że sie go boją nie w taki sposób że coś im zrobi tylko że boją się złego słowa na niego powiedzieć
5. wybijanie specialnie expa gdy patrzał  na tv było to zgłaszane do Naxera
6. I ostatnie gdy arus został helperem  wszystko zaczeło się psuć i tyle
NIE NADAJE SIĘ NA HELPERA !!!

1. Itemy z mapy może zabrać każdy! Tak jak powiedział Kanopus " Kto pierwszy ten lepszy"...
2. Dla Ciebie jedyne słuszne zachowanie to podlizywanie się...
3. Bo jest pomocny, a w przeciwieństwie do Cb nie pobiera 50% nagrody jako opłatę za pomoc z questem - Czyli jest super...
4. To pogratulować jak ktoś boi się pikseli w gierce... Tym tylko utwierdzasz mnie w teorii 16 wiosen. 
5. Expy raczej też nie są prywatne... A nawet jak już to robisz dokładnie to samo... Cóż za hipokryzja tutaj bije....
6. Co się zepsuło? Też słyszałem plotki że hakuje płyty główne i zawiesza windowsy...

Tak więc, Helper Aruś to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku! Zawsze można liczyć na szybką i CHARYTATYWNĄ pomoc z jego strony. Ale wiadomo: nawet dupa ma swoją cierpliwość, a tacy jak kolega powyżej strasznie jej nadużywają...

Rumunek Pokemaniak

Offline kacper200498
#12
Początkujący
**



Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Napisano 20-11-2020, 19:56
Moim zdaniem Arus dobrze się spełnia na stanowisku helpera, ponieważ widziałem jak nie raz pomógł nie tylko mi np. w wytłumaczeniu czegoś i nie tylko. Polecam tego pana Uśmiech

Offline ZukaVKaa
#13
Początkujący
**



Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
Napisano 20-11-2020, 19:59
Szczerze, moim zdaniem glowna cecha dobrego Helpera powinna byc cierpliowsc, bo raczej kazdy sie zgodzi ze poczatkowy gracz w tibii moze byc uciazliwyy i zadawaz sporooo pytan. Wiele razy widzialam jak taka pomoca Arus sluzyl i cierpliwie na kazde pytanie odpowiadal. To ze ktos troi fochy to nie powod by rozpoczynac afere na caly serwer poniewaz kazdy kiedys zrobil blad, badz mial zly dzien... Badzmy ludzmy i miejmy troche zrozumiena Duży uśmiech

Offline Aulerion
#14
Początkujący
**



Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
Napisano 20-11-2020, 20:00
Ja złego słowa powiedzieć nie mogę. Wróciłem do gry po kilku latach i Arus bardzo mi pomógł ogarnąć na nowo gierkę. Przedstawił aktualne ceny, podpowiedział jakie poki mi się najbardziej przydadzą, nie oszukiwał przy transakcjach gdzie miał okazję to zrobić. Za każdym razem jak go o coś pytam to doradza najlepiej jak potrafi Uśmiech Nie wiem jak doświadczenia innych graczy ale dla mnie jak najbardziej na plus Uśmiech

Offline przemusz
#15
Początkujący
**



Liczba postów: 9
Liczba wątków: 1
Dołączył: May 2019
Reputacja: 3
Napisano 20-11-2020, 20:04
(20-11-2020, 19:53 )Rumunek napisał(a):
(20-11-2020, 19:42 )Rexxoo napisał(a): 1."Helperowi " Arusowi zarzucam to że jak chce coś zrobić wybić komuś np. expa reloga na inne postki żeby nie było że to on , wczoraj Duocrash przenosił sobie item z mapki to arus na postacji -Hoku  obszedł go z drugiej strony i mu zabrał item z mapki.
2.zachowanie jego przerasta granice wytrzymałości w niektórych momentach .
3. Popisuje się jaki on nie jest super .
4. Słyszałem od niektórych osób że sie go boją nie w taki sposób że coś im zrobi tylko że boją się złego słowa na niego powiedzieć
5. wybijanie specialnie expa gdy patrzał  na tv było to zgłaszane do Naxera
6. I ostatnie gdy arus został helperem  wszystko zaczeło się psuć i tyle
NIE NADAJE SIĘ NA HELPERA !!!

1. Itemy z mapy może zabrać każdy! Tak jak powiedział Kanopus " Kto pierwszy ten lepszy"...
2. Dla Ciebie jedyne słuszne zachowanie to podlizywanie się...
3. Bo jest pomocny, a w przeciwieństwie do Cb nie pobiera 50% nagrody jako opłatę za pomoc z questem - Czyli jest super...
4. To pogratulować jak ktoś boi się pikseli w gierce... Tym tylko utwierdzasz mnie w teorii 16 wiosen. 
5. Expy raczej też nie są prywatne... A nawet jak już to robisz dokładnie to samo... Cóż za hipokryzja tutaj bije....
6. Co się zepsuło? Też słyszałem plotki że hakuje płyty główne i zawiesza windowsy...

Tak więc, Helper Aruś to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku! Zawsze można liczyć na szybką i CHARYTATYWNĄ pomoc z jego strony. Ale wiadomo: nawet dupa ma swoją cierpliwość, a tacy jak kolega powyżej strasznie jej nadużywają...
 
Po co sie wypowiadasz jak nie wiesz jak jest nigdy nie wziął odemnie za pomoc sam z nim gadam czy chce czy nie Bo widziałem ze potrzebuje ja Nie potrzebuje wiec sellam nic nie łapie wiec po co mi sfb xd
A ty szukasz problemu na siłe

Offline osadnik
#16
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 20-11-2020, 20:30
Proszę aby użytkownicy forum wyrażający swoją opinię podali też swój nick w grze. Jeżeli czegoś się obawiacie to możecie mi napisać priv swój nick.

Offline aki0090
#17
Początkujący
**



Liczba postów: 4
Liczba wątków: 0
Dołączył: Sep 2020
Reputacja: 3
Napisano 20-11-2020, 20:40
1.[Helper] Arus podczas gdy ja kupywałem domek w Saffron od Rapera przesuwał mnie na bok i nie mogłem zakończyć transakcji.
2.[Helper] Arus ukradł mi Wobbuffeta (100) (Czubek) gdy Rakkeri zakończył expienie go do 100 poziomu,pokemon został podawany poprzez podłoge.Później za niego musiałem płacić 60td.
3.Czasami zachowanie [Helpera] Arusa jest bardzo nieodpowiednie jak na to stanowisko.
4.Gdy coś złego powie się o Arku,nawet coś prostego nie obraźliwego,grozi banem.
5.Gdy 5 Onyx Pokeorb leżały na podłodze w depo ja je wziąłem bo nie wiedziałem kogo to (Arek podawał te orby podawał do gracza Nagasuka)AREK GROZIŁ MI BANEM I ŻE TO SIĘ ŹLE SKOŃCZY Mój Nick:Kaktusior

Niedostępny Arek Bonaventura
#18
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 17
Napisano 20-11-2020, 20:55
(20-11-2020, 20:40 )aki0090 napisał(a): 1.[Helper] Arus podczas gdy ja kupywałem domek w Saffron od Rapera przesuwał mnie na bok i nie mogłem zakończyć transakcji.
2.[Helper] Arus ukradł mi Wobbuffeta (100) (Czubek) gdy Rakkeri zakończył expienie go do 100 poziomu,pokemon został podawany poprzez podłoge.Później za niego musiałem płacić 60td.
3.Czasami zachowanie [Helpera] Arusa jest bardzo nieodpowiednie jak na to stanowisko.
4.Gdy coś złego powie się o Arku,nawet coś prostego nie obraźliwego,grozi banem.
5.Gdy 5 Onyx Pokeorb leżały na podłodze w depo ja je wziąłem bo nie wiedziałem kogo to (Arek podawał te orby podawał do gracza Nagasuka)AREK GROZIŁ MI BANEM I ŻE TO SIĘ ŹLE SKOŃCZY Mój Nick:Kaktusior

Po 1.Owszem przesuwałem Cię może z 2-3 razy, ale co z tego skoro wtedy się odsuwałem jak najdalej, PS: domku 2x2 nie potrzebuję, wystarczy mi ten domek który mam #Sad  
Po 2. Co do Wobuffeta to również zabrałem Ci, chciałbym żebyś zobaczył jak to jest co bierzesz ludziom rzeczy z PC jak ktoś coś komuś daje, Wiedz o tym to wszystko się odbija ;>
Po 3. Opisz dokładnie te moje *nieodpowiednie zachowanie*
Po 4. grozić to jedynie mogę Kickiem albo słownie *Ach :/
Po 5. Nie wiem czy zauważyłeś ale wiele osób z tego się śmiało i wtedy nie groziłem Ci banem byczys, to co osoba rzuci na podłogę i randomowa osoba to weźmie to nie jest w jakimś pewnym stopniu *KRADZIEŻ* więc co mi do tego czy ktoś to weźmie czy nie? Wszystkie rzeczy powinno się robić przez trade jak ktoś ma jakieś Objawy

O matko O matko


[Obrazek: Japanese-Girl-With-Cat-Ears-Dancing-In-a...e-Toys.gif]
Niedostępny Arek Bonaventura
#19
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 17
Napisano 20-11-2020, 20:58
(20-11-2020, 19:48 )Duocrash napisał(a): Przeszkadzał: Zasyfiając domek,Celowe blokowanie respu ,zabieranie itemek w przenoszeniu (odnośnie takich których nie da się podnieść, widział że jest to danej osoby rzecz z mapy)
Pomagał: Co pomagał to pomagał lecz jest zbyt wiele obciążających minusów. Niestety nie mam ss.

No wiesz mogłeś jeszcze "Więcej" napisać, skoro masz te wszystkie ssy co robiłem, nagle zniknęły?  A tak się chwaliłeś w pc że tyle dowodów masz na mnie o.O #Hipokryzja, ziomuś polecam Ci obejrzeć internet od nowa i sie w pewnym stopniu wyedukować. O matko Diabeł


[Obrazek: Japanese-Girl-With-Cat-Ears-Dancing-In-a...e-Toys.gif]
Offline Bayu
#20
Użytkownik
***



Liczba postów: 54
Liczba wątków: 5
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 26
Napisano 20-11-2020, 21:08
Arek po 1 to ten post powstal w celu pokazania ludzia jaki maja stosunek do ciebie nie zeby dawali koniecznie dowody. Ludzie nie robia ss'ow jak grozisz ludzia ze bana dasz myslisz ze wszystkie rozumy dawno zjadles jak to sie mowi "odpierdolilo od wladzy" ktorej i tak nie masz ale mozesz sobie zawsze pogrozic bo masz przedrostek "Helper". Pomysl nastepnym razem zanim znow zaczniesz sie wywyższać Uśmiech


[Obrazek: 34599256_350x350.png]
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Helper / Tutor Smiercionosny Smog 11 20,056 06-09-2020, 16:11
Ostatni post: Smiercionosny Smog

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości