Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Helper] Arus
Niedostępny Arek Bonaventura
#21
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 17
Napisano 20-11-2020, 21:11
(20-11-2020, 21:08 )Bayu napisał(a): Arek po 1 to ten post powstal w celu pokazania ludzia jaki maja stosunek do ciebie nie zeby dawali koniecznie dowody. Ludzie nie robia ss'ow jak grozisz ludzia ze bana dasz myslisz ze wszystkie rozumy dawno zjadles jak to sie mowi "odpierdolilo od wladzy" ktorej i tak nie masz ale mozesz sobie zawsze pogrozic bo masz przedrostek "Helper". Pomysl nastepnym razem zanim znow zaczniesz sie wywyższać Uśmiech

Ale jaką ja mam władzę? jestem zwykłym graczem tak jak pisałem już xD


[Obrazek: Japanese-Girl-With-Cat-Ears-Dancing-In-a...e-Toys.gif]
Offline XeNoK
#22
Początkujący
**



Liczba postów: 48
Liczba wątków: 0
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 146
Napisano 20-11-2020, 21:26
Pisane z telefonu wiec za jakieś rażące błędy przepraszam.
Zdarzyło się pare razy, że ktoś do mnie napisał jakąś skargę na arusia (jakbym w ogóle mógł coś z tym zrobić) i prosił mnie o pomoc. Zacznijmy od tego, że tak jak większość tutaj, nie podał żadnych konkretów a tym bardziej dowodów, wiec nie mi oceniać słowo przeciw słowu. Nie było mnie, ani nie widziałem żadnej sytuacji z tych co ludzie piszą powyżej, więc też się nie wypowiem.
Od siebie mogę napisać, że póki co nie miałem z nim żadnych problemów, a jak pomocy potrzebowałem, to jej udzielił.
Jedni piszą, że przeszkadza inni że pomaga, więc cieżko jest stwierdzić cokolwiek. Pamiętajcie, że nie ma ludzi świętych i każdy tu oceniający innych pewnie też ma coś za uszami

Offline Rexxoo
#23
Użytkownik
***



Liczba postów: 77
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 26
Napisano 20-11-2020, 21:27
Tak się właśnie zachowuje "helper"

[Obrazek: GGmrG6I.png]

Offline Kolezka01
#24
Początkujący
**



Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2020
Reputacja: 1
Napisano 20-11-2020, 22:32
hmm, tak naprawdę te oskarżenia przeciwko [Helper] Arus wydaj mi się śmieszne.
Pomógł mi nie raz, odpowiedział na każde moje pytanie odnośnie gry. Pomagał w misjach i nic nie chciał w zamian.
Nawet podarował mi bezinteresownie VIPa żebym sobie mógł szybko podbić LVL.
myślę że mało kto by tak zrobił, dlatego zastanawiam się skąd takie oskarżenia na niego? Uśmiech
Kolezka pzdr Uśmiech

Niedostępny Arek Bonaventura
#25
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 17
Napisano 20-11-2020, 22:37
(20-11-2020, 22:32 )Kolezka01 napisał(a): hmm, tak naprawdę te oskarżenia przeciwko [Helper] Arus wydaj mi się śmieszne.
Pomógł mi nie raz, odpowiedział na każde moje pytanie odnośnie gry. Pomagał w misjach i nic nie chciał w zamian.
Nawet podarował mi bezinteresownie  VIPa żebym sobie mógł szybko podbić LVL.
myślę że mało kto by tak zrobił, dlatego zastanawiam się skąd takie oskarżenia na niego? Uśmiech
Kolezka pzdr Uśmiech

Najwidoczniej mają ból d00pska, te osoby co pisali podanie na helpera, to mieli po 0-2 głosy to teraz ich ściska, co tu dużo mówić?

P.S Administracjo czemu sa usuwane komentarze? o.O


[Obrazek: Japanese-Girl-With-Cat-Ears-Dancing-In-a...e-Toys.gif]
Offline siwek
#26
Początkujący
**



Liczba postów: 14
Liczba wątków: 0
Dołączył: Apr 2019
Reputacja: 1
Napisano 20-11-2020, 22:42
A co wy mata do arusa jak nic wam nie zrobił a jak wam coś zrobił to mi napiszce na pw czy coś nick browarek

Offline Rexxoo
#27
Użytkownik
***



Liczba postów: 77
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 26
Napisano 20-11-2020, 22:44
(20-11-2020, 22:37 )Arek Bonaventura napisał(a):
(20-11-2020, 22:32 )Kolezka01 napisał(a): hmm, tak naprawdę te oskarżenia przeciwko [Helper] Arus wydaj mi się śmieszne.
Pomógł mi nie raz, odpowiedział na każde moje pytanie odnośnie gry. Pomagał w misjach i nic nie chciał w zamian.
Nawet podarował mi bezinteresownie  VIPa żebym sobie mógł szybko podbić LVL.
myślę że mało kto by tak zrobił, dlatego zastanawiam się skąd takie oskarżenia na niego? Uśmiech
Kolezka pzdr Uśmiech

Najwidoczniej mają ból d00pska, te osoby co pisali podanie na helpera, to mieli po 0-2 głosy to teraz ich ściska, co tu dużo mówić?

P.S Administracjo czemu sa usuwane komentarze? o.O
 nie nie mamy ból dupska tylko zobacz jakie ty masz zachowanie i jak rozmawiasz z innymi graczami .Chyba czas się ogarnąć co ?

Niedostępny Arek Bonaventura
#28
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 17
Napisano 20-11-2020, 22:46
(20-11-2020, 22:44 )Rexxoo napisał(a):
(20-11-2020, 22:37 )Arek Bonaventura napisał(a):
(20-11-2020, 22:32 )Kolezka01 napisał(a): hmm, tak naprawdę te oskarżenia przeciwko [Helper] Arus wydaj mi się śmieszne.
Pomógł mi nie raz, odpowiedział na każde moje pytanie odnośnie gry. Pomagał w misjach i nic nie chciał w zamian.
Nawet podarował mi bezinteresownie  VIPa żebym sobie mógł szybko podbić LVL.
myślę że mało kto by tak zrobił, dlatego zastanawiam się skąd takie oskarżenia na niego? Uśmiech
Kolezka pzdr Uśmiech

Najwidoczniej mają ból d00pska, te osoby co pisali podanie na helpera, to mieli po 0-2 głosy to teraz ich ściska, co tu dużo mówić?

P.S Administracjo czemu sa usuwane komentarze? o.O
 nie nie mamy ból dupska tylko zobacz jakie ty masz zachowanie i jak rozmawiasz z innymi graczami .Chyba czas się ogarnąć co ?

A moze czas na kupienie sobie mózgu? lub chociaż ten przeszczep zrób żebyś miał coś w głowie...


[Obrazek: Japanese-Girl-With-Cat-Ears-Dancing-In-a...e-Toys.gif]
Offline Naxer
#29
-._.-
******



Liczba postów: 159
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 71
Napisano 20-11-2020, 22:49
Komentarze które wywołują "gównoburze" są usuwane.

Offline Czesia
#30
Użytkownik
***



Liczba postów: 150
Liczba wątków: 11
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 428
Napisano 20-11-2020, 23:05
Czy tak trudno Wam odnieść się do tego co zostało napisane w pierwszym poście?
Poproszono o konkrety a tu się jakieś przepychanki robią nie wnoszące nic do sprawy.
Żeby cokolwiek postanowić trzeba poznać wszystkie opinie, wiec przestańcie się ciskać na siebie i opluwać się wzajemnie.
Trzymajcie się tematu i emocje powstrzymajcie.

Offline siwek
#31
Początkujący
**



Liczba postów: 14
Liczba wątków: 0
Dołączył: Apr 2019
Reputacja: 1
Napisano 20-11-2020, 23:37
Komentarze które wywołują "gównoburze" są usuwane. czyli all trza usunac

Niedostępny Arek Bonaventura
#32
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 17
Napisano 21-11-2020, 02:04
Chciałbym napisać tylko tyle że jeżeli ktoś ma ból dupy dlatego że mam Helpera to możecie mi go odebrać, a ja się nie będę wku*wiał bo komuś coś nie pasuje!


[Obrazek: Japanese-Girl-With-Cat-Ears-Dancing-In-a...e-Toys.gif]
Offline Rexxoo
#33
Użytkownik
***



Liczba postów: 77
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 26
Napisano 21-11-2020, 02:08
(21-11-2020, 02:04 )Arek Bonaventura napisał(a): Chciałbym napisać tylko tyle że jeżeli ktoś ma ból dupy dlatego że mam Helpera to możecie mi go odebrać, a ja się nie będę wku*wiał bo komuś coś nie pasuje!
ja chciałbym napisać że nikt nie ma bólu dupy / chodzi tylko wyłacznie o twoje zachowanie co do graczy Uśmiech

Niedostępny Smiercionosny Smog
#34
Banned



Liczba postów: 47
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2020
Napisano 21-11-2020, 06:34
Witam wszystkich bardzo serdecznie Uśmiech
Przyszła chwila i na moją wypowiedź xD
1. Jeden z graczy już napisał wyżej sytuację z domkiem, który chciał ode mnie kupić... Arusia poprosiłem ładnie o pomoc by był świadkiem transakcji domek za domek, gracz mi dał domek bez problemu a gdy ja chciałem przekazać mu swój domek Arus, pisał mi na priv " Daj mi ten domek na chwilę, zaraz mu go dam, niech się trochę denerwuje itp ( dokładnie już nie pamiętam) " , gdy już pisałem komendę sellhouse i nick gracza, Arek bezczelnie przesuwał gracza aby do handlu nie doszło i denerwował tym i mnie i nowego nabywcy...
2. Już ktoś też napisał wyżej, że Arek bezczelnie wybija innym respy, relogając na inną postać, co było przeze mnie nawet zgłaszane administracji wraz z screenami jego tekstów, które pisze do graczy dogryzając im i śmiejąc się z nich bo sprawia mu to frajdę....
3. Arek wielokrotnie obraża innych graczy przekształcając ich Nicki co jest żałosne, bo normalny człowiek tak się nie zachowuję... Wraz z pewnymi osobami wyśmiewa się codziennie z innych graczy, którzy napiszą na forum opinie na czyiś temat lub na temat tego co im nie odpowiada... To jest wgl karygodne bo każdy z Nas ma prawo do własnego zdania i nikt nie ma żadnego prawa aby komentować czyjeś zdanie/ opinie... ( jeśli Ci coś nie pasuje zachowaj to dla siebie a nie komentuj i Wyśmiewaj się z innych)
4. Już kilkakrotnie byłem świadkiem, jak Arek rozmawiał z kimś i później śmiał się z tej osoby że nie chciała z nim rozmawiać na TS "bo się bała jego dorosłości " jak on to nazywa....
5. Jeśli chodzi o legend boxa, Arek czasem specjalnie bierze na l boxa ludzi, którzy czekają na dana godzinę na kogoś z kim się umawiali aby ten ktoś nie wykonał w.w questu bo nie lubi tej osoby... Przykładem jestem Ja i administracja to wie bo było zgłoszone...
Parę razy Arus wchodził na legend boxa i odpalał go zanim ludzie ułożyli sb paczki, co wgl świadczy o tym jakim jest chamem...
6. Kolejna rzeczą, której Arek nie powinien robić, to dogryzać innym ( pokazałeś nawet w tym poście jakie masz odzywki do graczy) " kup sb mózg, przeszczep zrób czy coś " naganne zachowanie jak na Helpera...
7. Wielokrotnie gracze do mnie pisali abym wszedł na większy lvl ( Raper) i szedł na jakiś resp wygonić Arka bo nie daje innym specjalnie expić, tak samo zachowywałeś się wobec mnie... Wybijałeś mi respa, przez 4 dni za mną latałeś i nie dawałeś wejść i spokojnie po expić na ogniu P2, pisałeś do ludzi aby przyszli też na ten resp mi wybijać poki żebym nie expił ( administracja też ma screeny).....
8. Arek za bardzo wywyższa się od kiedy ma rangę Helpera, wszędzie się wpieprza i jest go pełno...
9. Raz gdy zgłosiłem mu skargę na gracza, Arek powiedział że nie mam na to dowodów chociaż były 3 osoby przy tej sytuacji i potwierdziły to co zgłaszałem, następnie Arek gdy zacząłem się wykłócać o to że świadkowie zdarzenia to też dowody, zaczął dawać mi mute na każdą postać na którą zalogowałem i z której w dalszym ciągu walczyłem o sprawiedliwość... Ten fakt też był zgłoszony administracji
10. Chodząc po serwerze i mówiąc wszystkim że " płacze " bo np napisałem na Cb skargę, bo napisałem że bez sensu jest to że Browarek złapał Palkie, jest niezrozumiałe !! Człowieku, śmiejesz się ze wszystkich wokół wywyższając się i dogadując im na każdym kroku, pokazując tym jakim jesteś inteligentem...
Mógłbym napisać więcej sytuacji gdzie Arek zachowywał się skandalicznie ale po co... przecież on i tak na wszystko ma wytłumaczenie i zrobi wszystko aby nie być winnym xD xD

Mam nadzieję że w końcu przestaniesz pajacować i zostanie Ci odebrana ranga bo na nią nie zasługujesz swoim zachowaniem...Znając życie jak zostanie Ci odebrana ranga będzie płacz, narzekanie, wyzywanie innych itp itd...

Czekam na dalsze opinie i przede wszystkim opinie administracji na ten temat...

Pozdrawiam Patros / Raper

Offline Naxer
#35
-._.-
******



Liczba postów: 159
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 71
Napisano 21-11-2020, 13:45
Arus zrezygnował z rangi Helpera tak więc temat zamykam.

« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Helper / Tutor Smiercionosny Smog 11 20,052 06-09-2020, 16:11
Ostatni post: Smiercionosny Smog

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości