Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na [GM] Czesio
Offline Rumunek
#1
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 24-11-2020, 21:09
Witam,
Pisałem prywatne wiadomości z moim najlepszym przyjacielem, gdy nagle dostałem blokadę na czat Od CM Czesio.
Gdy wszedłem na drugą postać aby pożegnać przyjaciela, automatycznie została jej zabrana możliwość mówienia. 

Przepraszam także Nikodema, niestety nie mogłem Cię pożegnać. Przepraszam przyjacielu.

Odpowiedz
Offline przemusz
#2
Początkujący
**



Liczba postów: 9
Liczba wątków: 1
Dołączył: May 2019
Reputacja: 3
Napisano 24-11-2020, 21:11
Nie ma takiej osoby Jak [GM] Czesio Wiec Uśmiech

Odpowiedz
Offline Naxer
#3
-._.-
******



Liczba postów: 159
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 71
Napisano 24-11-2020, 21:33
Nie ma postaci o nicku [GM] Czesio. A co do blokady konta zostało nałożone na Ciebie ostrzeżenie gdyż do mnie wpłynęła Skarga ze udostępniasz dane osobowe gracza a że nie jestem w stanie wejść samemu do gry to poprosiłem o to Osadnika i Czesię.

Odpowiedz
Offline Czesia
#4
Użytkownik
***



Liczba postów: 150
Liczba wątków: 11
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 428
Napisano 24-11-2020, 21:35
@Rumunek, ani ze mnie [GM] ani [CM], po prostu [Fun]
Przez 30 min prosiłam Cie o wyhamowanie, co ignorowałeś dlatego po tym czasie uzgadniając to wcześniej z [Tutorem] dostałeś mute.
A to, że chciałeś przechytrzyć "system" ale się nie udało to już miej pretensje do siebie.
Jeżeli zaś tyczy się bana, szkoda, że nie doczytałeś jaki był powód.
I nie ode mnie go otrzymałeś.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
Offline Rumunek
#5
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 24-11-2020, 21:43
(24-11-2020, 21:33 )Naxer napisał(a): udostępniasz dane osobowe gracza

Łoot? Co to to nie.... Imiona to nie dane osobowe.
Imię nie pozwala na zidentyfikowanie jednostki czyt. osoby fizycznej w świetle cywilno prawnym - Więc tak, imiona to nie dane osobowe.

Odpowiedz
Offline Rumunek
#6
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 24-11-2020, 21:49
Mądry człowiek ostatnio napisał "Ale zawsze lepiej sie upewnic czy nie jest to zakazane w "niepisanym regulaminie" "

Jak widać, miał on całkowita rację, bo w regulaminie nie ma nawet tyci tyci wzmianki o rodo. Oczko

Fenomenem jest to że raz prawo działa wstecz, a raz nie. Zależnie od tego jak jest wygodniej. :<

Odpowiedz
Offline Poke Polak
#7
Użytkownik
***



Liczba postów: 61
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 27
Napisano 24-11-2020, 22:04
@Rumunek RODO obowiązuje wszystkich na terenie UE. W internecie też, dlatego moim zdaniem regulamin nie musi o tym wzmiankować.
f) Administracja ma prawo ukarać gracza, który naruszył zasady regulaminu, PRAWO lub zachowywał się wbrew normom społecznym.
Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia konta gracza, w przypadku gdy gracz:
- nie dostosowuje się do poleceń administracji
Tak więc nie kłóć się Rumunek bo dostaniesz bana nie tylko na eventy, ale na wszystko Uśmiech
Pozdrawiam i życzę miłej nocy.
Poke Polak

Odpowiedz
Offline Kanopus
#8
Użytkownik
***



Liczba postów: 143
Liczba wątków: 8
Dołączył: May 2018
Reputacja: 87
Napisano 24-11-2020, 22:06
" Pojedyncze informacje o dużym stopniu ogólności np. nazwa ulicy i numer budynku, w którym mieszka kilkaset osób, nie będą danymi osobowymi. Informacja ta stanowi jednak daną osobową, gdy zostanie zestawiona z innymi dodatkowymi informacjami, takimi jak imię i nazwisko. 

Przykładem pojedynczej informacji, która jednocześnie jest daną osobową jest numer PESEL, który zgodnie z art. 15 ust. 2 ustawy z dnia 24 września 2010 r. o ewidencji ludności (Dz.U. z 2015 r. poz. 388) jest 11-cyfrowym symbolem numerycznym, jednoznacznie identyfikującym osobę fizyczną, w którym sześć pierwszych cyfr oznacza datę urodzenia (rok, miesiąc, dzień), kolejne cztery - liczbę porządkową i płeć osoby, a ostatnia jest cyfrą kontrolną służącą do elektronicznej kontroli poprawności nadanego numeru ewidencyjnego. "

A jezeli Naxer dla Cb dane osobowe to imie, to przypominam, że sam udostepniales z innymi 'adminami' imiona osob grajacych tutaj bez ich wiedzy na kanale administracyjnym na discordzie:


.jpg   accca.jpg (Rozmiar: 54.7 KB / Pobrań: 240)

ps. osadnik ma gma a nie tutora.


[Obrazek: bM8OSK8.png]
Odpowiedz
Offline Rumunek
#9
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 24-11-2020, 22:09
Poke Polak
W pełni Cię rozumiem ale nie zgadzam się z twoja wypowiedzią. 
Nie złamałem norm RODO ani regulaminu, tak jak napisałem powyżej.

Odpowiedz
Offline Poke Polak
#10
Użytkownik
***



Liczba postów: 61
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 27
Napisano 24-11-2020, 22:13
@Rumunek
Czesia napisała: "Przez 30 min prosiłam Cie o wyhamowanie, co ignorowałeś dlatego po tym czasie uzgadniając to wcześniej z [Tutorem] dostałeś mute."
Tak więc administracja prosiła cię o to, a w regulaminie jasno napisane jest:
j) Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia konta gracza, w przypadku gdy gracz:

- nie wykazuje aktywności (brak logowania) przez okres co najmniej 2 tygodni

- nie dostosowuje się do poleceń administracji

Nie dostosowałeś się do poleceń administracji - dostałeś mute, proste, łatwe.

Jeszcze raz pozdrawiam
Poke Polak

Odpowiedz
Offline Rumunek
#11
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 24-11-2020, 22:18
Rozumiem że jak Czesio poprosiłby abyś skoczył z okna lub usunął konto to tak właśnie zrobisz?

Kiedy nie robie nic niezgodnego z prawem, regulaminem do którego nakazane jest stosowanie się w danym regionie/miejscu. Nikt, Nikt nie ma prawa zmuszać cię do robienia czegoś wbrew twojej woli. Taki mamy klimat, na tym właśnie polega DEMOKRACJA.

Odpowiedz
Offline Poke Polak
#12
Użytkownik
***



Liczba postów: 61
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 27
Napisano 24-11-2020, 22:23
@Rumunek
Ja tylko cytowałem regulamin i pisałem, że skarga jest bezpodstawna, a także żebyś się nie kłócił z decyzją administracji, bo to Ci na dobre nie wyjdzie, zapewniam Cię.
Miłej nocy.

Odpowiedz
Offline Rexxoo
#13
Użytkownik
***



Liczba postów: 77
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 26
Napisano 24-11-2020, 22:43
Rumunek z mojej strony moge powiedzieć tyle że mówiłem żebyś sie ode mnie odczepił , w pc napisałeś moje imie i nazwisko , przez cały czas mnie prowokujesz , mówisz że mnie znasz a mnie nie znasz . A co do Czesi jeżeli uzgodniła to z Osadnikiem to miała podstawe do tego żeby dać ci mute .

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#14
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 24-11-2020, 23:48
Cytat: w pc napisałeś moje imie i nazwisko 

Cytat: mówisz że mnie znasz a mnie nie znasz 


Jeśli Cię nie zna to jakim cudem mógł nazwisko podać?

Tematu nie skomentuje, bo nie wiem co tam dokładnie się stało, ale zapytam o coś innego, co do kur... moje imię robi na tej liście? Nie żeby to była tajemnica, ale ja żadną listę się nie zgłaszałem.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Offline Naxer
#15
-._.-
******



Liczba postów: 159
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 71
Napisano 25-11-2020, 11:59
Kanopus, ja podałem imiona graczy na kanale administracyjnym które do mnie trafiły a na Rumunka były skargi że spami imieniem i nazwiskiem gracza.

Odpowiedz
Offline Rumunek
#16
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 25-11-2020, 12:24
(25-11-2020, 11:59 )Naxer napisał(a): Kanopus, ja podałem imiona graczy na kanale administracyjnym które do mnie trafiły a na Rumunka były skargi że spami imieniem i nazwiskiem gracza.

Rozumiem, tylko przykre jest to że nikt tego nie zweryfikował przez blokada konta. 

A jak zauważył Ithureil, osoba "poszkodowana" sama zaprzeczyła ewentualnym naruszenią danych osobowych.

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Skarga na Egiliam Zugi 1 5,151 21-04-2018, 16:23
Ostatni post: Egiliam

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości