Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od bana
Niedostępny Arek Bonaventura
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 17
Napisano 06-12-2020, 11:05
Witam bardzo serdecznie Administracje jak i Graczy Uśmiech Chciałbym  odwołać się od bana...
ponieważ dostałem go niesłusznie, *Dokładna godzina bana 08:48*


Pewien administrator o nicku [CM] Naxer dał mi bana na tydzień bezpodstawnie, bez żadnych dowodów.

znalazł pewien temat na forum który się zwie *Prosze pomóżcie*
                                                    
                                                                    LINK PONIŻEJ DO TEMATU

https://forum.pokexgames.pl/showthread.p...3%C5%BCcie

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co do bana- Dostałem go ponoć za *współdzielenie konta*

Po 1. Nie podawałem nikomu nigdy passów do konta o nicku Hoku..
Po 2. Nie kupiłem konta o nicku Hoku..
Po 3. Naxer wypowiedz się czym Cię tak rzekomo *denerwuje*? Moja wina że nie potrafisz odpowiedzieć na proste i na temat pytanie? No raczej nie :/
Po 4. Pokaż mi jakiekolwiek dowody że kupiłem konto Uśmiech
Po 5. Wypowiedz się również na temat Czemu chcesz mi usunąć konto? PS: Coś tam wspominałeś o delejcie :/
Po 6. Naxer.. Lepiej banować ludzi za to co było 3-4 lata temu czy lepiej zająć się serwerkiem żeby on ożył?
Po 7. Nigdy nic nie miałem do administracji, chyba że do Osadnika troszeczkę po tym jak dał bana Rumunkowi, ale ten gniew już mi przeszedł...
Po 8. Czemu dostałem bana na Arus Bonaventura a nie na Hoku?
Po 9. Przeczytaj dokładnie co ja pisałem a co pisałeś Ty Uśmiech

                                                                                     The End

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naxer- Nie to że mam coś do Ciebie po stracie helpera, nie chodzi o to.. Tylko jak banujesz to zobacz czy są chociaż jakiekolwiek dowody lub coś innego co potwierdza że rzeczywiście kupiłem te konto... Również mogę stwierdzić że mnie denerwujesz no ale przecież nic z tym nie zrobię bo przecież w regulaminie jasno jest napisane cytuje: Administracja ma zawsze rację*. Powiedz mi jedno... Co ty chcesz wnieść na serwer poza eventami: Halloween, Mikołaj, dekoracje miast etc... Nie mówię że są złe bo tu chodzi o fajną zabawę, rywalizację, w pełni to rozumiem.

Na koniec.. Naxer, nie patrz na to aż tak źle... Tylko po prostu nie do końca rozumiesz pewnych zasad...
                                                                                Jeżeli Cię uraziłem z góry PRZEPRASZAM


To tyle z mojej strony.. Mam nadzieję że jednak dostanę tego Un-bana.. Tak jak pisałem Ban niesłuszny..


                                                                                                         POZDRAWIAM ARUS BONAVENTURA Serce



                                                                                                                                    


[Obrazek: Japanese-Girl-With-Cat-Ears-Dancing-In-a...e-Toys.gif]
Odpowiedz
Niedostępny Smiercionosny Smog
#2
Banned



Liczba postów: 47
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2020
Napisano 06-12-2020, 11:19
W tym temacie pisze jasno i wyraźnie, że dzieliłeś konto z " Kuzynem "..... Tak samo że takowe konto kupiłeś... Dowodem na to jest fakt iż grasz na Serwerze ok pół roku -8 msc i jak Ty to mówiłeś nigdy wcześniej tu nie grałeś... To dlaczego konto Hoku ma 5 lat albo więcej i nim grasz??? Potwierdza to że jest to nie twoje konto, więc no... Ban słuszny, ciesz się że nie dostałeś delete za takie złamanie regulaminu....

Odpowiedz
Niedostępny Arek Bonaventura
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 17
Napisano 06-12-2020, 11:34
(06-12-2020, 11:19 )Smiercionosny Smog napisał(a): W tym temacie pisze jasno i wyraźnie, że dzieliłeś konto z " Kuzynem "..... Tak samo że takowe konto kupiłeś... Dowodem na to jest fakt iż grasz na Serwerze ok pół roku -8 msc i jak Ty to mówiłeś nigdy wcześniej tu nie grałeś... To dlaczego konto Hoku ma 5 lat albo więcej i nim grasz??? Potwierdza to że jest to nie twoje konto, więc no... Ban słuszny, ciesz się że nie dostałeś delete za takie złamanie regulaminu....

Nie przypominam sobie żebym tak pisał, a jak już to dla żartu, ale jestem pewny że tak nie pisałem :/ I chciałbym żeby nasz konflikt nie włączał się w to tutaj.. Że jedna drugiej osobie i na przemian psuje wizerunek, jak i gre..


[Obrazek: Japanese-Girl-With-Cat-Ears-Dancing-In-a...e-Toys.gif]
Odpowiedz
Niedostępny Smiercionosny Smog
#4
Banned



Liczba postów: 47
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2020
Napisano 06-12-2020, 11:41
(06-12-2020, 11:34 )Arek Bonaventura napisał(a):
(06-12-2020, 11:19 )Smiercionosny Smog napisał(a): W tym temacie pisze jasno i wyraźnie, że dzieliłeś konto z " Kuzynem "..... Tak samo że takowe konto kupiłeś... Dowodem na to jest fakt iż grasz na Serwerze ok pół roku -8 msc i jak Ty to mówiłeś nigdy wcześniej tu nie grałeś... To dlaczego konto Hoku ma 5 lat albo więcej i nim grasz??? Potwierdza to że jest to nie twoje konto, więc no... Ban słuszny, ciesz się że nie dostałeś delete za takie złamanie regulaminu....

Nie przypominam sobie żebym tak pisał, a jak już to dla żartu, ale jestem pewny że tak nie pisałem :/ I chciałbym żeby nasz konflikt nie włączał się w to tutaj.. Że jedna drugiej osobie i na przemian psuje wizerunek, jak i gre..

Ja nie włączam w to naszego konfliktu Mordko Uśmiech  ja tam spiny nie mam już w sumie... Ale patrząc na posta, którego napisałeś jestem za tym aby kara, którą dostałeś została !! Jest napisane czarno na białym, że dzieliłeś konto z kuzynem.... Dzielenie konta jest zakazane nawet jeśli to jest członek rodziny... Później jeszcze ktoś napisał że ma kontakt z prawdziwym Arusiem, także kolejna rzecz świadczy o tym że to nie twoje konto...

Odpowiedz
Offline Rumunek
#5
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 06-12-2020, 12:13
Witam,
Niestety regulamin jest zbudowany w ten sposób aby gracze posiadający własne zdanie byli usuwani z serwera. Niestety z wiekiem każdemu się ono wyrabia, a nowi młodsi gracze nie są zainteresowani grą w "tibię".

Pozdrawiam,
Poszkodowany Rumunek

Odpowiedz
Niedostępny Smiercionosny Smog
#6
Banned



Liczba postów: 47
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2020
Napisano 06-12-2020, 12:24
WITAM WITAM Uśmiech
Chciałbym aby ktoś z Administracji był sprawiedliwy jeśli chodzi o Bany / Delete itp itd... Wnoszę o USUNIĘCIE gracza Arek Bonaventura, z racji że złamał regulamin odnośnie dzielenia konta co zostało wyżej potwierdzone w poście, który sam wstawił... Proszę o dokonanie tego w trybie natychmiastowym, tak jak zostało to dokonane wobec innych graczy, którzy łamali regulamin w tych punktach, mam tu np. na myśli " Siebie samego "... Chcę aby na serwerze panowała sprawiedliwość jeśli chodzi o kary za złamany regulamin, gdyż dawanie różnych kar za takie same przewinienia skutkuje tym, iż gracze czują się w jakimś stopniu oszukani... Aruś dzielił konto jak to jest napisane " z kuzynem " jest też wspomniane coś o handlu kontem co powinno od razu skutkować usunięciem postaci tak jak było w moim przypadku sprzedaży pokemonów za pp... Aruś od dłuższego czasu za dużo sobie pozwalał w grze, i wszyscy bardzo dobrze to wiemy !! ZASŁUŻYŁEŚ SOBIE NA DELETE KOLEGO !!! ADMINISTRACJO pokażcie się z dobrej strony i zacznijcie traktować wszystkich tak samo !! Nie przewiduję dla niego innej kary niż DELETE !! Skoro inni zostali tak ukarani , to On też musi zostać tak samo ukarany, w innym przypadku WSZYSCY, którzy mieli DELETE postaci, powinni dostać undelete/unbana ( nwm jak to nazwać ).... #CZASNASPRAWIEDLIWOŚĆ !!

Odpowiedz
Niedostępny Arek Bonaventura
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 17
Napisano 06-12-2020, 12:28
(06-12-2020, 12:24 )Smiercionosny Smog napisał(a): WITAM WITAM Uśmiech 
Chciałbym aby ktoś z Administracji był sprawiedliwy jeśli chodzi o Bany / Delete itp itd... Wnoszę o USUNIĘCIE gracza Arek Bonaventura, z racji że złamał regulamin odnośnie dzielenia konta co zostało wyżej potwierdzone w poście, który sam wstawił... Proszę o dokonanie tego w trybie natychmiastowym, tak jak zostało to dokonane wobec innych graczy, którzy łamali regulamin w tych punktach, mam tu np. na myśli " Siebie samego "... Chcę aby na serwerze panowała sprawiedliwość jeśli chodzi o kary za złamany regulamin, gdyż dawanie różnych kar za takie same przewinienia skutkuje tym, iż gracze czują się w jakimś stopniu oszukani... Aruś dzielił konto jak to jest napisane " z kuzynem " jest też wspomniane coś o handlu kontem co powinno od razu skutkować usunięciem postaci tak jak było w moim przypadku sprzedaży pokemonów za pp... Aruś od dłuższego czasu za dużo sobie pozwalał w grze, i wszyscy bardzo dobrze to wiemy !! ZASŁUŻYŁEŚ SOBIE NA DELETE KOLEGO !!!  ADMINISTRACJO pokażcie się z dobrej strony i zacznijcie traktować wszystkich tak samo !! Nie przewiduję dla niego innej kary niż DELETE !! Skoro inni zostali tak ukarani , to On też musi zostać tak samo ukarany, w innym przypadku WSZYSCY, którzy mieli DELETE postaci, powinni dostać undelete/unbana ( nwm jak to nazwać )....  #CZASNASPRAWIEDLIWOŚĆ !!

Ach zmienny jesteś Duży uśmiech , chciałbym przypomnieć że wiele osób dostało Undelete np Xneo, Krzychu, i ktoś tam jeszcze


[Obrazek: Japanese-Girl-With-Cat-Ears-Dancing-In-a...e-Toys.gif]
Odpowiedz
Niedostępny Smiercionosny Smog
#8
Banned



Liczba postów: 47
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2020
Napisano 06-12-2020, 12:35
(06-12-2020, 12:28 )Arek Bonaventura napisał(a):
(06-12-2020, 12:24 )Smiercionosny Smog napisał(a): WITAM WITAM Uśmiech 
Chciałbym aby ktoś z Administracji był sprawiedliwy jeśli chodzi o Bany / Delete itp itd... Wnoszę o USUNIĘCIE gracza Arek Bonaventura, z racji że złamał regulamin odnośnie dzielenia konta co zostało wyżej potwierdzone w poście, który sam wstawił... Proszę o dokonanie tego w trybie natychmiastowym, tak jak zostało to dokonane wobec innych graczy, którzy łamali regulamin w tych punktach, mam tu np. na myśli " Siebie samego "... Chcę aby na serwerze panowała sprawiedliwość jeśli chodzi o kary za złamany regulamin, gdyż dawanie różnych kar za takie same przewinienia skutkuje tym, iż gracze czują się w jakimś stopniu oszukani... Aruś dzielił konto jak to jest napisane " z kuzynem " jest też wspomniane coś o handlu kontem co powinno od razu skutkować usunięciem postaci tak jak było w moim przypadku sprzedaży pokemonów za pp... Aruś od dłuższego czasu za dużo sobie pozwalał w grze, i wszyscy bardzo dobrze to wiemy !! ZASŁUŻYŁEŚ SOBIE NA DELETE KOLEGO !!!  ADMINISTRACJO pokażcie się z dobrej strony i zacznijcie traktować wszystkich tak samo !! Nie przewiduję dla niego innej kary niż DELETE !! Skoro inni zostali tak ukarani , to On też musi zostać tak samo ukarany, w innym przypadku WSZYSCY, którzy mieli DELETE postaci, powinni dostać undelete/unbana ( nwm jak to nazwać )....  #CZASNASPRAWIEDLIWOŚĆ !!

Ach zmienny jesteś Duży uśmiech , chciałbym przypomnieć że wiele osób dostało Undelete np Xneo, Krzychu, i ktoś tam jeszcze

nie że Jestem zmienny, tylko doszedłem do wniosku takiego po tym jak wyśmiewałeś się z graczy " że są płaczkami " a teraz sam płaczesz.... chciałbym przypomnieć że wiele osób dostało Undelete np Xneo, Krzychu, i ktoś tam jeszcze   DLATEGO napisałem " w innym przypadku WSZYSCY, którzy mieli DELETE postaci, powinni dostać undelete/unbana " 
ADMINISTRACJO skoro inni dostali undelete, też chcę aby moja postać została mi zwrócona !! chodzi mi o [Helper] Patros , oczywiście bez rangi xD  jak i wszystkie inne postacie, które zostały mi usunięte....

Odpowiedz
Offline Rumunek
#9
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 06-12-2020, 13:09
Albo wszyscy powinni dostać unban.

Odpowiedz
Niedostępny Smiercionosny Smog
#10
Banned



Liczba postów: 47
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2020
Napisano 06-12-2020, 13:11
(06-12-2020, 13:09 )Rumunek napisał(a): Albo wszyscy powinni dostać unban.

albo wszyscy dostają unbana albo wszyscy Ci, którzy dostali unbana a nie powinno to mieć miejsca dostaja bana spowrotem....

Odpowiedz
Offline Rumunek
#11
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 06-12-2020, 13:27
Mnie tam na przykład ten ban dużo nauczył. Można powiedzieć że spokorniałem i żałuję swoich czynów.
Odnalazłem w sobie swoje wewnętrzne dobro.

Odpowiedz
Niedostępny Smiercionosny Smog
#12
Banned



Liczba postów: 47
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2020
Napisano 06-12-2020, 13:30
(06-12-2020, 13:27 )Rumunek napisał(a): Mnie tam na przykład ten ban dużo nauczył. Można powiedzieć że spokorniałem i żałuję swoich czynów.
Odnalazłem w sobie swoje wewnętrzne dobro.

ja dostałem 3 lata temu delete jak nie więcej.... na pewno jestem dużo lepszym człowiekiem i zmieniłem się na lepsze... także proszę o undelete tak jak dostali go inni gracze

Odpowiedz
Offline Rumunek
#13
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 06-12-2020, 13:35
Myślę że Ci się należy. Każdy zasługuje na drugą szansę.

Odpowiedz
Offline Rumunek
#14
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 06-12-2020, 13:57
Mikołajki dzisjaj mamy,
to się wszyscy spotykamy.

Event kostka będzie grany,
może prezent otrzymamy.

Choinki były ładnie ozdobione,
lecz przez clean są już uprowadzone!

Proszę Oadnik daj unbana,
jestem grzezny dziś od rana. Uśmiech

Będzie tibia dalej grana,
mogę przecież robić za bałwana.

Troszkę może się z Was śmiałem,
może bardzo przegniałem.

Lecz w te święta w mojej liście,
tylko unban tam zabłyśnie!

Odpowiedz
Offline Ithuriel
#15
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 18
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 135
Napisano 06-12-2020, 15:25
Ja to nie rozumiem gdzie tam są jakiekolwiek dowody na dzielenie albo sprzedawanie konta. Wypisywanie na forum farmazonów typu "wujek ciotki od strony dziadka dał mi konto do wyexpienia" to żaden dowód.
Dowód to musiałyby być jakieś dane do konta żeby faktycznie można było udowodnić, że to konto jest "twoje" a nie kogoś innego albo zaprzeczyć, ze ktoś kto jest na twoim koncie, nie jest jego właścicielem.
Także jak dla mnie to ten ban totalnie z dupy (o ile nie ma on faktycznie jakiegoś sensownego powodu), bo jeśli bierzemy jako dowód temat z 2016 roku (w którym i tak nic nie ma) to tylko "XDDDD"

Na koniec tak odnośnie banów i delete'ów - Tu przez te wszystkie lata była cała masa osób w administracji, która się do tego nie nadawała, więc bany są tak sprawiedliwe, że wcale.


[Obrazek: tfNH4LH.gif]
Odpowiedz
Niedostępny Arek Bonaventura
#16
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 17
Napisano 06-12-2020, 15:29
(06-12-2020, 15:25 )Ithuriel napisał(a): Ja to nie rozumiem gdzie tam są jakiekolwiek dowody na dzielenie albo sprzedawanie konta. Wypisywanie na forum farmazonów typu  "wujek ciotki od strony dziadka dał mi konto do wyexpienia" to żaden dowód.
Dowód to musiałyby być jakieś dane do konta żeby faktycznie można było udowodnić, że to konto jest "twoje" a nie kogoś innego albo zaprzeczyć, ze ktoś kto jest na twoim koncie, nie jest jego właścicielem.
Także jak dla mnie to ten ban totalnie z dupy (o ile nie ma on faktycznie jakiegoś sensownego powodu), bo jeśli bierzemy jako dowód temat z 2016 roku (w którym i tak nic nie ma) to tylko "XDDDD"

Na koniec tak odnośnie banów i delete'ów - Tu przez te wszystkie lata była cała masa osób w administracji, która się do tego nie nadawała, więc bany są tak sprawiedliwe, że wcale.

Pamiętam jak jeden admin pisał *Odbanuje ich będzie więcej ludzi na serwerze* A teraz bany lecą za nic bo komuś coś się przypomniało co było 3-4 lata temu, Unlucky :/


[Obrazek: Japanese-Girl-With-Cat-Ears-Dancing-In-a...e-Toys.gif]
Odpowiedz
Niedostępny Smiercionosny Smog
#17
Banned



Liczba postów: 47
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2020
Napisano 07-12-2020, 08:28
I tradycyjnie żaden adm się nie odezwał....

Odpowiedz
Offline Kanopus
#18
Użytkownik
***



Liczba postów: 143
Liczba wątków: 8
Dołączył: May 2018
Reputacja: 87
Napisano 07-12-2020, 12:10
Tutaj zawsze niewygodne tematy i sprawy w ktorych support popelnil blad byly ignorowane lub falszowane, bo przyznanie sie do bledu uraziloby przeciez dume... A potem mysla, ze ludzie taka administracje beda darzyć zaufaniem, skoro robia jawnie idiotów z graczy

Takie podejscie 'administacji' można opisać tylko trzema słowami -> [Obrazek: KK1Pnlx.jpg]


[Obrazek: bM8OSK8.png]
Odpowiedz
Offline Rumunek
#19
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 07-12-2020, 18:08
To fajny powód banicji, prawie jak moje "za całokształt" xD

Odpowiedz
Offline osadnik
#20
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 07-12-2020, 18:28
Nic tu nigdy nie będzie fałszowane. I wszystkie tematy czy to wygodne czy nie są/będą wyjaśniane.
Aruś z tego co wiem to nie dostałeś bana za sam ten temat z przed 3/4 lat a po prostu złamałeś wielokrotnie regulamin no i niestety/stety trzeba odpokutować.
Każdy z Was/Nas ma tak samo czystą kartkę i nikt nie będzie patrzył na to kto kogo lubi. Wszyscy są/będą traktowani jednakowo i rozliczani na podstawie regulaminu tej gry. 
Nie będziecie przeginali będziecie się dobrze bawić jak zechcecie fisiować będziecie karani w taki czy inny sposób. Każdy ma wybór. Ale nie pozwolimy aby kilku graczy psuło grę i zabawę całej reszcie i to będziemy zwalczali.

ps Kanopus administracja robi jawnie idiotów z graczy? 
Nie.
Te czasy już minęły jak zostałeś pogoniony z jakichkolwiek funkcji na tym serwerze zresztą tak samo jak na tibi. 
Już nikt nie chowa się po jaskiniach i nie udaje, że pomaga tylko naprawdę to robi.
Z drugiej strony cieszy mnie Twoja przemiana i taka troska o innych graczy na forum chyba, że to tylko na pokaz? Albo może bardziej na przekór administracji Oczko 
Szkoda, że jak miałeś helpera/tutora to się tak o innych nie martwiłeś.

Pozdrawiam,
godny zaufania [Tutor] Osadnik

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiana Czasu bana Rumunek 4 10,742 09-12-2020, 19:46
Ostatni post: Egiliam

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości