Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 1
Offline Naxer
#1
-._.-
******



Liczba postów: 159
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 71
Napisano 20-03-2021, 20:09
Witajcie,
z racji że Osadnikfans zrezygnował z funkcji na serwerze przydałaby się jeszcze jedna osoba do pilnowania porządku.


A więc do rzeczy, jeśli jesteś osobą komunikatywną, często jesteś online, jesteś charyzmatyczny i masz w sobie cierpliwość i chęć pomocy, to zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Zgłosić się może każdy, pokaż, że to akurat Ty zasługujesz na to stanowisko. 

Zgłaszać swoją kandydaturę możecie w tym temacie, przekonując nas dlaczego to akurat Ciebie mamy wybrać na to stanowisko.

Osoby które nie chcą złożyć swojej kandydatury proszę o to aby się nie wypowiadały.

Ten etap będzie trwać do 23:59 dnia 27.03.2021

Offline Lamberek
#2
Początkujący
**



Liczba postów: 10
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2020
Reputacja: 3
Napisano 20-03-2021, 20:36
Witam Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na posadę Helpera


Nick z gry : Lamberek
Starz z gry :4 lata inna postacią i Rok na Lamberku
Argumenty dlaczego akurat mamy Ciebie wybrać: Jak nie ja to kto a tak poważnie miły oraz sympatyczny człowiek a i zaraz pomocny dla innych graczy w każdych sytuacjach czy to expa czy do doboru pokemonów a nawet wspomóc własnymi radami gdzie co i jak . nie wiem co tu jeszcze mogę opisać kreatywnym człowiekiem też można powiedzieć . Z mojej strony daje pomysły na jakie kolwiek eventy oraz pilnowanie porządku w pc oraz na całym serwerze oraz wspomóc nowych graczy starter pakami na start .

A teraz coś o mnie:


Nazywam się Michał lat 28 interesuje się motoryzacją oraz grami komputerowymi hmm jak wyżej pisałem miły cierpliwy chłopak
skłonny do pomocy jak i do zabawy . Charakter jak to człowiek zależy od dnia raz aż do rany przyłóż a raz lepiej nie tykać.
To tyle z mego życiorysu
Pozdrawiam serdecznie Lamberek

Offline Stefan Krol Zydowski
#3
Dużo pisze
****



Liczba postów: 351
Liczba wątków: 25
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 118
Napisano 20-03-2021, 21:31
Witam Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na posadę Helpera


[Obrazek: 3dcce62dbd0f0.gif]


Stefan Krol Zydowski[516]
Stefix[202]
Dealer[94]
King[300]
Qryi[200]
^^^^^
Moje chary    
Więcej info o kontakcie do mnie  w  opisie postaci na profilu w forum.
Pozdrowionka
Offline Bayu
#4
Użytkownik
***



Liczba postów: 54
Liczba wątków: 5
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 26
Napisano 20-03-2021, 21:32
Witam Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na posadę Helpera


[Obrazek: 34599256_350x350.png]
Niedostępny Arek Bonaventura
#5
Początkujący
**



Liczba postów: 35
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 17
Napisano 20-03-2021, 23:52
Witam Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na posadę Helpera


[Obrazek: Japanese-Girl-With-Cat-Ears-Dancing-In-a...e-Toys.gif]
Offline Poke Polak
#6
Użytkownik
***



Liczba postów: 61
Liczba wątków: 11
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 27
Napisano 21-03-2021, 14:02
Cześć,
Zgłaszam swoją kandydaturę na posadę Helpera.
Imię: Igor
Gram od: 2016 r. (5 lat)
Nick: Poke Polak
Level: 205
Zainteresowania: Piłka nożna, historia, polityka, PxG Uśmiech

Większość graczy, jak i administracja już mnie pewnie zna, ponieważ gram tu od dawna, jestem osobą uprzejmą, komunikatywną, kulturalną, punktualną i przede wszystkim wiem bardzo dużo o tym serverze.
Nigdy nie byłem karany, zawsze staram się być uczciwy w stosunku do innych, nikt nigdy się na mnie nie skarżył. Jestem online codziennie, od wielu miesięcy, jestem na tym servie na dobre i na złe i wtedy gdy było 30 graczy i wtedy gdy grałem tu praktycznie sam. Jestem zawsze pomocny, zarówno w stosunku do nowych graczy, jak i tych z którymi gram już od paru lat.
Jestem pomysłowy, ale moją wadą jest upartość.
Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrego tygodnia.
Poke Polak

Offline Tumek Roch
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 12
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2021
Reputacja: 4
Napisano 21-03-2021, 14:40
Cześć, mam na imię Filip!
Gram od: 6 lat z długimi przerwami
Zainteresowania: Psychologia, kumuterstwo oraz mechanizmy obronne umysłu.

Zacznijmy od początku. Urodziłem się w Łodzi w roku 1996, nieco ponad rok później powiedziałem swoje pierwsze słowo. Jako mały szczaw wychowywałem się w małej miejscowości pod Łodzią. Z wielkimi problemami udało mi się ukończyć szkole podstawową, pozniej o dziwo zdalem maturę. Pewnego pięknego dnia kolega pokazał mi grę tibia. Pamiętam jak dziś kiedy ubiłem pierwszego szczura w kanałach i 30 minut klikałem na każdy szcebel drabiny aby wspinać się z powrotem na ulicę rookgardu. Jakiś czas prze tymi wydarzeniami byłem zafascynowany przygodami Aszs Keczupa z Alabasti, więc tibia pokemon była super alternatywna. Parę lat później skacząc z kwiatka na kwiatek jak 16 letni podrywacz trafiłem tutaj. Nie byłem może zbytnio lubiana osoba, że względu że jako nieliczny miałem swoje zdanie które nie koniecznie podobało się panującym władza. Pech chciał że chwilę po tym zostałem okradzoniony, a moja przygoda stanęła w miejscu tylko po to abym po chwili mógł powrócić pod nickiem Rumunek Pokemaniak. Nawet udało mi się zyskać sympatię paru osób, ale jednak dalej system był przeciwko mnie, dlatego musiałem zostać meczenniiem i tak zostałem zablokowany. Teraz wracam nosiąc na plecach wbity nóż który dalej krwawi i czeka aż tafi się odważny który będzie skłonny go wyciągnąć. Nie mogę powiedzieć że jestem dobrym człowiekiem, bo do kościoła nie chodzę, ale lubię pomagać w questach oraz wyposażać nowych szczawikow w startowe pokemony tak jak kiedyś ja zostałem wyposażony. Dlatego uważam że jestem odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 Naxer 27 35,985 04-04-2021, 17:09
Ostatni post: Naxer
  Rekrutacja na Helpera serwera Naxer 7 16,709 17-09-2020, 14:03
Ostatni post: Xeno
  Rekrutacja na Helpera serwera Egiliam 13 24,939 19-04-2020, 15:06
Ostatni post: Chesd

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości