Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kings and Legends
Offline Zanzo
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 15
Liczba wątków: 8
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Napisano 17-06-2014, 20:18
Chciałbym się was spytać czy znacie taką gre jak Kings and Legends,to gra via www,a mianowicie ITCG czyli,internet training card game.Gra nie w stylu klikniesz gdzie popadnie i wygrywasz mecz,jednak musisz trochę pomyśleć zanim zrobisz kolejny ruch logika,strategia najważniejsze cechy do tej gry.Kupujemy/tworzymy/rozkładamy/"Sellamy" różnego rodzaju karty a jest ich całkiem sporo, oczywiście są tam typ tzn. common,uncommon,rare,epic itd. itp.

Gra warta uwagi
Ciekawa grafika.

Zapomniałem o linku Duży uśmiech .. :http://kingsandlegends.gamespree.com/

Tu chwalimy się osiągnięciami,kartami/interesujemy się grą.

Gdy zbierzemy większy zespół zrobić można klan w którym ulepsza się i wpłaca pieniądze.

Pewnie i tak nikt się tym nie zaintresuje ;/..

@EDIT

Wiec jednak ktoś się zainteresował.

Więc tak,chodzimy na walki tzn. kampanie wyknujemy tym samym misje za wygraną dostajemy kase i nową/e karty,co do pieniędzy w sklepie można kupić Paczki kart,paczek jest kilka rodzai,dzięki nim dostajemy losowe karty.Są też 4 klasy Wojownik,łucznik,mag,kapłan.W grze istnieje coś takiego jak walki pvp na 2vs2 1vs1 i chyba 2vs1 1vs2,a także grupy na bossa 4vs1 3vs1 2vs1 można też oczywiśie iść samemu 1vs1.

Od wyższych leveli zaczyna się zabawa odblokowuje nam się nowy budynek a mianowicie takie laboratorium albo jak kto woli crafter kart.

Mamy kilka opcji.

Tworzenie kart - Tworzymy karty z zasobów,które zdobyliśmy(napisze potem jak je zdobyć)

Niszczenie kart - Niszczymy nie potrzebne najszęściej słabe karty,aby zdobyc z nich surowce wtórne,by jak już napisałem stworzyć daną karte.

Łączenie kart - Łączymy karty,aby były silniejsze


Gdyby ktoś coś chciał więcej,pisać w temacie,a dodam


[Obrazek: tumblr_mqk2dlpbws1rko7p7o1_500_by_thedem...6j6o1y.gif]
[Obrazek: QAXPFU8.gif]
Odpowiedz
Offline Koggy
#2
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 17-06-2014, 21:03
Grałbyś w heartstone tam się możesz chwalić

Odpowiedz
Offline Rapsodian
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 13
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 3
Napisano 17-06-2014, 23:26
No jak ci tak na tym zależy to zaczne grać xD


[Obrazek: tumblr_nff074oO8X1so6x9so1_500.gif]
Odpowiedz
Offline 948035
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 18
Liczba wątków: 1
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 3
Napisano 18-06-2014, 11:18
ja wczoraj z nudów zaczelem w to grac osiągnełem 12 poziom i mam 1 karte z 4 gwiazdkami
niewiem za bardzo o co w tej grze jeszcze chodzi (takie cherosy tylko wystawiasz armie z kart) nawet mi sie podoba tylko jakbys bardziej mogl opisac w jaki sposob zdobyc wiecej kart czy da sie jej jakos craftowac itp troche napisz wiecej o grze dla nas zebysmy byli bardziej ogarnienci


Pozdrawiam
Odpowiedz
Offline Zanzo
#5
Początkujący
**



Liczba postów: 15
Liczba wątków: 8
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Napisano 18-06-2014, 11:30
(18-06-2014, 11:18 )948035 napisał(a): ja wczoraj z nudów zaczelem w to grac osiągnełem 12 poziom i mam 1 karte z 4 gwiazdkami
niewiem za bardzo o co w tej grze jeszcze chodzi (takie cherosy tylko wystawiasz armie z kart) nawet mi sie podoba tylko jakbys bardziej mogl opisac w jaki sposob zdobyc wiecej kart czy da sie jej jakos craftowac itp troche napisz wiecej o grze dla nas zebysmy byli bardziej ogarnienci

Ciesze się Duży uśmiech,jakby co to pisz w temacie to dodam informacje.


(17-06-2014, 23:26 )Rapsodian napisał(a): No jak ci tak na tym zależy to zaczne grać xD

Nie zmuszam cię XD


[Obrazek: tumblr_mqk2dlpbws1rko7p7o1_500_by_thedem...6j6o1y.gif]
[Obrazek: QAXPFU8.gif]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości