Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłamczuch xD
Offline Adaaa
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 8
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Napisano 12-07-2014, 15:40
Hej

Ostatnio wpadlam na pomysl czy nie dalo by sie wprowadzic do gry teleturnieju " Klamczuch " .
Zasady :
*zglasza sie iles tam osob powiedzmy 20 z tego losuje ktos 6 osob oczywiscie prowadzacy.
*nastepnie są 4 rundy jest 1 pyt na ktorych jest 9odp od najleprzej odp czyli najdroższej do najgorszej czyli najtańszej , osoby same wybieraja kto odpadnie 3 glosy na uczestnika odpada Duży uśmiech , jezeli nikt nie bedzie mial 3 glosow losuje sie nr
*gdy zostanie 2 uczestnikow sa 2 rundy po 9 odp kazdy z uczestnikow w jednej z rund ma 3 odp .
*widownia wyznacza osobe ktora jest typowanym klamczuchem jezeli zgadna kto nim jest 2 osoba otrzymuje nagrodę jezeli tak nie bedzie to klamczuch otrzymuje nagrodę.
*po tym konkursie osoba musi wstawic ss zeby nie bylo porozumien z wylosowanym nr.


Oceniane odp:
1 najleprza - 9sb
2 - 8sb
3 - 7sb
Itd...
Ps : oczywiscie ceny ktos sam moze ustalic i powiedziec je na poczatku rozgrywki.

Mam nadzieje ze pomysl sie podoba , proszemoceniajcie to wypowiadajcie sie na ten temat.
Jestem nowa w grze wczesniej gralam w ***** :/

Odpowiedz
Offline OusterR
#2
Użytkownik
***



Liczba postów: 74
Liczba wątków: 9
Dołączył: May 2014
Reputacja: 3
Napisano 12-07-2014, 16:16
Moim zdaniem nie przyjmie się :/
Komunikacja pomiędzy graczami jest nieunikniona ;/
Jak dla mnie bez sensu :\

Odpowiedz
Offline Adaaa
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 8
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Napisano 12-07-2014, 16:38
Wlasnie ta komunikacja tylko jest chyba problemem ale jezeli prowadzacy by wymyslil sam pyt i odp do nich to nikt by nie wiedzial jakie odp.

Ps 1 : nie ma tego na zadnym serwerze pokemon więc moze to by pomoglo troche w reklame .

Ps 2 : nwm jakie sa tu eventy itp. Moglbys mi je krótko opisac jak bys mógł moze bym troche pomogla z dodaniem czegos nowego Uśmiech

Odpowiedz
Offline OusterR
#4
Użytkownik
***



Liczba postów: 74
Liczba wątków: 9
Dołączył: May 2014
Reputacja: 3
Napisano 12-07-2014, 17:54
Jedyny event organizowany przez Administracje z jakim się tu spotkałem, to event "kostka".
Każdy podchodzi po kolei do kostki, najpierw mówi liczbę (od 1-6) potem losuje kostką, jeśli trafi to wybiera nagrodę, a jak nie, to idzie na koniec kolejki i tak, aż się skończą wszystkie nagrody...

Co do Twojego pomysłu, to myślę, że dałoby się go jakoś dopracować. Trzeba by się nad tym zastanowić i co nieco zmodyfikować. Jestem ciekaw co na to Administracja i czy pomysł się przyjmie Oczko

Odpowiedz
Offline Haccier
#5
Użytkownik
***



Liczba postów: 134
Liczba wątków: 3
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 10
Napisano 12-07-2014, 19:37
Był jeszcze event "znajdź mnie"
Było także (za czasów tutora Koggyiego)
Chował itemki pod drzewami i ludzie szukali
Jest także event "piłka nożna" powinniście wiedzieć na czym polega ten, i wyzej wymieniony event.

Odpowiedz
Offline Haccier
#6
Użytkownik
***



Liczba postów: 134
Liczba wątków: 3
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 10
Napisano 12-07-2014, 21:18
W sumie pomysł niezły, ale nie wiem czy sie przyjmie. I tak ostatnie słowo należy do Ashby/Nightmara.

Odpowiedz
Offline Koggy
#7
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 12-07-2014, 21:19
Teraz każdy błyskotliwszy gracz nie gra Język Ale eventow zdecydowanie jest minimum.

Odpowiedz
Offline Koggy
#8
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 13-07-2014, 01:43
Komu się chce ... mamy wakacje.

Odpowiedz
Offline Haccier
#9
Użytkownik
***



Liczba postów: 134
Liczba wątków: 3
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 10
Napisano 13-07-2014, 13:44
Podsuń więcej pomysłów, a moze jakiś sie przyjmie.

Odpowiedz
Offline Adaaa
#10
Początkujący
**



Liczba postów: 8
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Napisano 13-07-2014, 14:42
Ox , gra w szachy - warcaby , Must by the music . Tylko musyka ,
Wyscigi na pokemonach trzeba by bylo zrobic kilka torow , milionerzy ,
Gra w ciemno , klamczuch , totolotek ,

Kostka :
*wszyscy staja w lini i losuje sie kostka u kogo wypadnie 1 mowi nr jezeli zgadnie przechodzi dalej a uezeli nie zgadnie odpada kto zostanie dalej to samo tylko u kogo wypadnie 1 odrazu odpada.

Konkurs :
*na najladniej ustrojony domek .
*na sweet pokemona .

To chyba wszystkie moje pomysly moze cos jeszcze wymysle xD

Ps : gdyby bylo tu duzo takiej rozrywki to możliwe że będzie tu więcej osób grało , to swietna reklama.


[Obrazek: 2hzii49.jpg]
Odpowiedz
Offline Koggy
#11
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 13-07-2014, 16:33
Wszystkie są zbędne w mojej opinii ,.

Odpowiedz
Offline OusterR
#12
Użytkownik
***



Liczba postów: 74
Liczba wątków: 9
Dołączył: May 2014
Reputacja: 3
Napisano 13-07-2014, 20:13
OX mogłoby być fajne Uśmiech
szachy, warcaby - moim zdaniem mało ciekawe :/
Must be the music, tylko muzyka - na czym miałoby to polegać? :/
Wyścigi na pokemonach - to też brzmi ciekawie Uśmiech
Milionerze, gra w ciemno - bardzo fajny pomysł, ale jedynym minusem jest to, że mała liczba osób mogłaby wziąć w tym udział :/
Kłamczuch - tak jak wspomniałem już wcześniej, trzeba by ten pomysł nieco dopracować
Totolotek - bardzo dobry pomysł Oczko ale na wygraną byłaby bardzo mała szansa :/ no jedynie, że Admini tak to dopracują, że szansa na wygraną byłaby porównywalna do gry w kostkę...

@Koggy
Dlaczego od razu odrzucasz wszystkie propozycje?? Moim zdaniem fajnie byłoby dodać kilka nowych eventów - więcej różnorodności = więcej zabawy, coś świeższego, ciekawszego.

Odpowiedz
Offline Koggy
#13
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 13-07-2014, 23:40
Jestem starym graczem i jakoś nie lubię nowinek które nie przekonują na start po prostu nie widzę większego zastosowania w praktyce. Dla mnie wszystko co sprawdzone jest dużo lepsze a jak jest 1 event czy tam 2 na tydzień to gracze tego bardziej wyczekują .
[ W końcu gdyby każdy gracz żył eventami to byłoby o wiele nudniej]

Odpowiedz
Offline OusterR
#14
Użytkownik
***



Liczba postów: 74
Liczba wątków: 9
Dołączył: May 2014
Reputacja: 3
Napisano 14-07-2014, 00:44
@Koggy
Nie mówię wcale, że ma być codziennie jakiś event, ale żeby była większa ich różnorodność np. jednego tygodnia "kostka", drugiego "wyścigi na pokemonach", trzeciego "OX" itd. Eventy mogą być co 1 lub 2 tygodnie, ale żeby była ich większa różnorodność, a nie tylko jeden oklepany event "kostka", który już zaczyna nudzić :S

Odpowiedz
Offline Koggy
#15
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 14-07-2014, 01:12
Tak czy siak każdy gracz posiadałby swój ulubiony i mogłoby to wywołać tzw. ,,płacz" u graczy o dany event

Odpowiedz
Offline Adaaa
#16
Początkujący
**



Liczba postów: 8
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Napisano 14-07-2014, 11:48
Nie musza zawsze admini robic eventow np raz na 3 dni albo nwm ile jakis gracz ma nagrodę i pisze do gm ze chce zrobic no nwm np ox admin pisze ze czekaj w sali do godz ktorejs tam i osoba ktora prowadzi pisze pyt kto wygra otrzymuje nagrode moze do tego by sie dorzucali gm .


[Obrazek: 2hzii49.jpg]
Odpowiedz
Offline OusterR
#17
Użytkownik
***



Liczba postów: 74
Liczba wątków: 9
Dołączył: May 2014
Reputacja: 3
Napisano 14-07-2014, 14:19
(14-07-2014, 01:12 )Koggy napisał(a): Tak czy siak każdy gracz posiadałby swój ulubiony i mogłoby to wywołać tzw. ,,płacz" u graczy o dany event

To chyba u jakiś dzieci Duży uśmiech ^^
Byłaby rozpiska eventów, że np. w jeden tydzień to, drugi to... i nie było by żadnego płaczu Duży uśmiech To Admin ustala eventy, a gracze nie mają nic do gadania... no jedynie, że mieli by jakąś propozycje na nowy event, to można by było go dodać do listy, jeśli by się przyjął Uśmiech


@Adaa
Gracze raczej nie mogą robić eventów ;S Jak już to Tutor. Skąd wiesz czy ten gracz sprawiedliwie prowadziłby event??

Odpowiedz
Offline Koggy
#18
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 14-07-2014, 22:55
Błąd event może zrobić każdy o ile nie jest ściemą lub jakimś oszustwem. Poza tym chyba najbardziej realnym eventem i najlepszym w mojej opinii jest Golden Arena.

Odpowiedz
Offline 8915374
#19
Początkujący
**



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Napisano 17-07-2014, 18:35
Mam pytanie na czym polega event "Golden Arena" ??

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości