Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban ?
Offline Egiliam
#21
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 04-11-2014, 19:09
Dodatkowo powiedzenie, że szukamy wszystko na siłę? Można powiedzieć, że sam zrobiłeś to samo. Według mnie, można to skończyć i czekać na odzew Sharpa.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline ciekibolek
#22
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Napisano 04-11-2014, 19:09
http://www.synonimy.pl/synonim/wymiana/

Nie szukam na siłe , tylko w sprytny sposób udzielam argumentów oraz dowodów.

(dowody podlegają pod argument tak w roli scisłości)

Odpowiedz
Offline Koggy
#23
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 04-11-2014, 19:12
Zeby polak polakowi... egi jestes okropny! Chcesz pozbawic tÄ™ osobe calej radosci z gry.

Odpowiedz
Offline ciekibolek
#24
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Napisano 04-11-2014, 19:13
Nie każdemu dogodzisz..

Odpowiedz
Offline Egiliam
#25
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 04-11-2014, 19:14
Sprytny sposób c) Wszelka forma reklamy jest bezwglednie karana banem na adres IP. *** inna gra, przy okazji zawarłeś nazwę więc perm lub kolejny warn czyli już 3 albo 4. Skoro bawimy się w sprytny sposób.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline Koggy
#26
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 04-11-2014, 19:16
Taki z niego gejem tylko graczy się pozbywa... EGILIAM DO DOMU!

Odpowiedz
Offline ciekibolek
#27
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Napisano 04-11-2014, 19:17
Przepraszam cie bardzo od kiedy LOL to nazwa gry , równie dobrze moge powiedzieć , że to lot of laugh ( dużo śmiechu)

Odpowiedz
Offline Egiliam
#28
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 04-11-2014, 19:19
sprzedawanie konta? Ja sie chcialem tylko wymienic na konto z innej gry na pokemony tutaj , to zakazane?
Poprzednia twoja wypowiedź.
@@edit
i jeszcze to
To ban by był dla osoby ktora takie konto/pokemony chce wymienic na MOJE konto


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline ciekibolek
#29
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Napisano 04-11-2014, 19:22
Dobra to inaczej , posiadasz screena z tego zajścia ? to po 1 , po 2 reklamą nie nazwiesz tego co nie posiada w sobie pełnej nazwy czegos. Czyli jest cenzura , po 3 jezeli obalisz te 2 sprzeczności to wyjaśnij mi dlaczego reklamujesz (bodajze) jakis film w swoim obrazku ? (zapomnialem jak to sie nazywa chyba sygnatura)

Odpowiedz
Offline Koggy
#30
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 04-11-2014, 19:22
Powiem to tak z Egim lepiej sie nie kłócić to tak jakbyś chcial przegadac dziewczyne ni chu ja. Nie da rady xD

Odpowiedz
Offline ciekibolek
#31
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Napisano 04-11-2014, 19:23
Wiem , że to smiesznie brzmi ale poprostu to jest argument na twoim poziomie wypowiedzi.

W takim razie przełamie stereotyp.

Odpowiedz
Offline Egiliam
#32
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 04-11-2014, 19:26
To nie jest film, a zdjęcie z moim udziałem jak byłem w chórze kościelnym, mogę chyba "reklamować" swoją twarz? Ym co to ma do tematu wtf?
http://imgur.com/GeERP69

@@edit
Sygnaturka nie posiada tutaj żadnego tytułu czy czegokolwiek, znowu szukasz na siłę.

@@edit
Idę na autobus, bo znowu się spóźnię, dla mnie drążenie tego tematu nie ma sensu.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline ciekibolek
#33
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Napisano 04-11-2014, 19:30
To inaczej , dlaczego serwer reklamuje sklep Marka , Szpital Siostry Joy , PVP przeciez PVP jest w innych grach , skandal! ; pokemony , przeciez to serial!. Dlaczego reklamujecie Tibie , w ogóle gry? Dlaczego to robicie? Co wam te biedne gry zrobiły!

Dlaczego nie odpowiedziałeś jak ktoś chciał sie ciebie o coś zapytać ? Co z Ciebie za admin!

To własnie ty szukasz na siłe argumentu , nie widzisz tutaj ironii..

Od dzisiaj Egiliam bedzie banował nawet jak będziecie chcieli powiedzieć co na obiad zjedliście , słyszycie mnie kartofle ? Zniszcze was!

Odpowiedz
Ashba
#34
Gość



 
Napisano 04-11-2014, 19:47
Odbanowac, do regulaminu dodac wzmianke rowniez o wymianie tyle na temat.


Pozdrawiam.

Odpowiedz
Offline Nanni
#35
Początkujący
**



Liczba postów: 12
Liczba wątków: 0
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 1
Napisano 04-11-2014, 20:13
Mimo że sprawa została już rozwiązana to podczas czytania całego tematu strasznie mnie kuło to co Państwo pisali na temat sprzedaży i chciałabym uświadomić Pana ciekibolek że całkowicie się myli, pieniądz lub tak jak określił "waluta" jest środkiem wymiany tak samo jak każdy inny towar co sprawia że sprzedaż,kupno i wymiana to to samo, o tym Państwo będą się uczyć lub już się uczyli i zapomnieli na podstawach przedsiębiorczości, każdy argument popierający teorie wymiany Pana ciekibolek powinien zostać całkowicie wymazany z tego forum bo jest strasznie błędnym przekonaniem, i poszerza ten błąd wśród nowych osób. Wiec Pan Egiliam ma całkowitą racje, a co do regulaminu to uważam że w momencie jego akceptacji autor tematu powinien wiedzieć czego nie robić, a jeżeli nie zrozumiał jakiegoś słowa lub też jego znaczenia to powinien się zapytać, i swoją drogą wcale nie zwalnia go to z obowiązku przestrzegania zasad.

Odpowiedz
Offline ciekibolek
#36
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Napisano 04-11-2014, 20:19
Przędsiębiorstwo ? Mówie tutaj o PRAWIE. Proszę zapoznać sie z terminem WYMIANA oraz KUPNO SPRZEDAZ z PRAWNEGO punktu widzenia.

nie stawia sie przecinka przed i swoją drogą

Pozatym jest to zbiór słów które znaczą tyle co nic. Wymiana (nawet w slowniku synonimow) to rotacja , konwersja.

Odpowiedz
Offline Nanni
#37
Początkujący
**



Liczba postów: 12
Liczba wątków: 0
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 1
Napisano 04-11-2014, 20:30
Niech Pan mi wytłumaczy jaka różnica jest z punktu prawa niż to co napisałam, bo całkowicie nie jestem wstanie zrozumieć o czym Pan teraz mówi.

za przecinki przepraszam i teraz już będę wiedzieć. Tak widziałam ten link który Pan przedstawił nam i dlaczego rotacja bądź konwersja wyklucza sprzedaż?

Odpowiedz
Offline ciekibolek
#38
Początkujący
**



Liczba postów: 23
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Napisano 04-11-2014, 20:33
Z punktu prawa kupno oraz sprzedaz podlega pod jeden "paragraf" natomiast wymiana pod inny , przypadek? Nie sądze. Wymiana jak juz wspomnialem jest to rotacja , konwersja. Natomiast kupno/sprzedaz to ZAKUP czyjegoś obiektu tudzież itemów za WALUTĘ. Konto =/= waluta z prawnego punktu widzenia czyli w tym momencie zachodzi do wymiany pomiędzy 2 stronami swoimi wlaśnościami.

Odpowiedz
Ashba
#39
Gość



 
Napisano 04-11-2014, 20:59
Jak wchodzic pod paragrafy to konta sa moja wlasnascia a kazdy kto sprzedaje sie wymienia robi to bez mojego pozwolenia ale na cholere sie klucic troche luzu...

Odpowiedz
Offline Dark Light
#40
Ja tu tylko sprzątam
****



Liczba postów: 386
Liczba wątków: 0
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 11
Napisano 04-11-2014, 23:09
Odbanowany.


Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości