Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przemiany Eevee ;)
Offline Shaelian
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 3
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Napisano 08-12-2014, 18:54
Witam.
Chciałbym prosić o wprowadzenie dwóch kolejnych przemian wspaniałego pokemona jakim jest Eevee.
Mam na myśli Glaceon'a i Leafeon'a.
Urozmaiciło by to grę o dwa przyjemne poki i dałoby to odskocznię serwerowi od Vileploom'a który jest narzucany jako oczywisty wybór.
Według mnie Jolteon, Flareon i Vaporeon są zbyt słabo zrobione jako że są na 55 poziom, brakuje im obszarowych ataków. Wspomnianym wyżej Glaceon i Leafeon ustawiłbym poziom wymagany przez gracza na 70, gdyż teraz jest zbyt duża różnica między Umbreonem i Espeonem a trójką na 55. Osobiście uważam że jest o wiele za mało LODOWYCH typów pokemonów, które ataki mają piękne, lecz mały wybór odstrasza nabywców.

Dziękuję i mam nadzieję że wysłuchacie prośby jak i propozycji Oczko
Pozdrawiam Shaelian.

Odpowiedz
Offline Rapsodian
#2
Początkujący
**



Liczba postów: 13
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 3
Napisano 08-12-2014, 19:29
NIE! tyle.


[Obrazek: tumblr_nff074oO8X1so6x9so1_500.gif]
Odpowiedz
Offline Monty
#3
Początkujący
**



Liczba postów: 33
Liczba wątków: 6
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 5
Napisano 09-12-2014, 01:30
Osobiście nie trawię poków z serii 3+... szczerze mówiąc nawet nie za bardzo wiedziałem co to za poki dopóki ich przed chwilą nie sprawdziłem... moja propozycja: chcecie pokemonych z 4 serii? spoko namówcie władze na otwarcie nowego świata ale błagam nie kalajcie tego, który jest tym badziewiem (to tylko moje zdanie) już wystarczy, że są na nim togekissy i electraviry czy magmortary.. których na szczęście i tak nikt nie używa... tyle ode mnie w tym temacie...

naszły mnie tutaj 2 kolejne myśli...
1. czemu te wiewióry od eevee'go są dopiero na 55 lvl, skoro na ten lvl i tak nie opłaca się ich używać... grałem swojego czasu na serwie gdzie na eevee był quest, a jego przemiany były na lvl 25 i wtedy rzeczywiście były użyteczne.. fakt faktem, że ten quest można było zrobić 1 na konto no ale...
2. po co są poki typu magmortar, electravire itp? a właściwie kogo podkusiło żeby strzelić im wymagania: 200lvl... na którym i tak gracz ma najważniejsze shiny poki na max lvlach i taki electravire to popierdółka kolekcjonerska..


[Obrazek: GlisteningNarrowAmericanlobster-size_restricted.gif]
Odpowiedz
Offline Shaelian
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 3
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Napisano 09-12-2014, 14:17
Powiem tak.. Pomysł, który dałem był oczywiście do obgadania i liczę się z wypowiedzią Monty'ego ( pomijając wypowiedź Rapsodiana która brzmiała jak sprzeciw 12 latka na jedynkę z polskiego - naucz się wypowiadać pełnymi zdaniami. Nikomu nie przyda się Twoje "NIE !" ) wracając do tematu, dałem taką propozycję ze względu na to że niewiele różnią się te dwie przemiany od reszty i nie są to jakieś wymyślone kolejne "chomiki" z serii 4+ tylko brakujące przemiany Eevee którymi według mojej oceny grało by się fajnie ( mówiłem już o braku pokemonów lodowych). Jeśli ten pomysł nie przejdzie to przynajmniej zróbcie te przemiany na 55 lvl WSZYSTKIE i zróbcie je silniejsze, bo aktualnie jak na pokemona którego można mieć z box'a tylko i wyłącznie to są beznadziejne...

Pozdrawiam Shaelian.

Odpowiedz
Offline Egiliam
#5
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 09-12-2014, 16:18
Leafeon i Glaceon są tylko trzeba je przerobić, jak tak bardzo chcecie to nie ma problemu... Więcej generacji nie będzie, są tylko plany co do starterów jak Mudkip.

Jako te 200 i 55 lvl, były one robione pod tamtą edycję, kiedy exp rate był dużo większy, postaram się je przerobić [eevee jak i kissy,tory etc] na mniejsze/większe lvl na tyle, by stały się użyteczniejsze.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline Blood
#6
Początkujący
**



Liczba postów: 31
Liczba wątków: 5
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 4
Napisano 11-12-2014, 18:46
Kiedyś, dawno dawno dawno, jak było jeszcze Poke-evo to był pokaz pokemonów, które miały być wprowadzone - Startery z 3 gen., jakieś poki zwykłe nowe i shiny. O ile się nie mylę to właśnie wtedy był też Glaceon i Leafeon. Więc przydała by się poprawa ich i wprowadzenie, bo no urozmaiciłó by grę. Ale jeżeli było by to robienie ich od początku to chyba za dużo roboty. A wprowadzanie nowych poków [tworzenie od nowa] to tylko wtedy, jak nic nie będzie do roboty na servie, 0 bugów, jakieś questy nowe, może większa mapka. W każdym razie ja bym się z nowycmi pokami wstrzymał, ew. porpawa tych wyżej wymienionych.



                                          
Odpowiedz
Offline Shaelian
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 3
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Napisano 17-12-2014, 00:59
Skoro sprawa ugadana.. to kiedy mogę się spodziewać nowych przemian mojego ulubieńca ? Uśmiech bo Z tego co widzę to Glaceon i Leafeon w bazie istnieją bo na !chance się wyświetlają Uśmiech

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości