Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lege poki.
Offline narios11
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 13
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1
Napisano 06-02-2015, 19:50
Witam, zakładam temat z prośbą o lekką zmianę regulaminu. Najlepiej, żeby wypowiedziała się osoba za niego odpowiedzialna. Aktualnie mam 200 lvl, lege pokemona i takie pytanie. Dlaczego nic nie mogę z nim zrobić? Tzn nie mogę przełożyć jego(pokemona) na inną postać? Chciałbym poznać Wasze argumenty, dlaczego taki przepis wprowadziliście? Co Wam szkodzi, jeśli legenda znalazłaby się na innej postaci? Już nawet nie musi być na innym koncie, ale robię załóżmy drugą postać(jedyne co można robić po 200 lvl) i fajnie na mniejszym lvl pobawić się legendą, w końcu dużo czasu i wysiłku się na nią straciło. Po 200 aktualnie nie ma nic do roboty, pozostaje jedynie opcja uzupełnienia kolekcji legend, ale dzięki Wam-władzy nie jest to możliwe. Większość graczy zapewne poprze moje zdanie, na serverze mamy coraz więcej 200 lvlowych graczy, dla których dalsza gra się zaraz "skończy". Czy moglibyście pomyśleć w tym kierunku, i chociażby umożliwić przekładanie legendy między postaciami tego samego konta? Tak jak wspominałem prosiłbym o jakieś argumenty z Waszej strony. Fajnie by było, gdyby inni gracze się na ten temat wypowiedzieli. Pozdrawiam,
Deldindo.

Odpowiedz
Offline nicos
#2
Początkujący
**



Liczba postów: 8
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
Napisano 07-02-2015, 18:18
Tez chcialbym wiedziec, narazie bez zadnych klutni tylko tak Jak deldi napisal : argumenty

Odpowiedz
Offline Wataha
#3
Użytkownik
***



Liczba postów: 70
Liczba wątków: 7
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 3
Napisano 08-02-2015, 00:52
Zgadzam się z deldim, skoro zdobył legendę to chyba może jej używać na każdej postaci. Już gorzej gdyby sprzedał jakiemuś graczowi ktory nie wbił nawet 100 levelu, i ten gracz mógłby ją sobię używać. Teraż tylko czekać aż jakiś support to zobaczy , bo bez nich to chyba ten pomysł sie nie powiedzie.

Odpowiedz
Offline Koggy
#4
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 08-02-2015, 02:01
Tylko wiesz że to nic nie da... Jeśli ta zasada zniknie Dark Light będzie musiał rozliczyć się ze mną.
Tym samym oznaczałoby to przyznanie się do błędu do czego raczej nie dojdzie*

Odpowiedz
Offline Rapsodian
#5
Początkujący
**



Liczba postów: 13
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 3
Napisano 08-02-2015, 04:48
Nie żeby coś ale popieram autora.


[Obrazek: tumblr_nff074oO8X1so6x9so1_500.gif]
Odpowiedz
Offline narios11
#6
Początkujący
**



Liczba postów: 13
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1
Napisano 08-02-2015, 05:55
@Koggy, ale jakie przyznanie się do błędu? Ja w tym poście żadnych błędów nie wytykam, a proszę jedynie o lekkie nagięcie/zmianę regulaminu.
Niech już Dark nie będzie takim dyktatorem, czasem trochę luzu nie zaszkodzi ;p

Odpowiedz
Offline Egiliam
#7
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 08-02-2015, 10:18
- Spike, czy wiesz co to oznacza?
- Że golisz nogi?
- Chwytaj za pióro "Do Księżniczki"
- Już się robi.
- Ja brukselska nierządnica europejska nie ujawnię planów ciemnych jak zabiję Polskę, ludzi biednych!
- Wyślij!
- Moja droga i niezawodna uczennico mam dla ciebie dwie wiadomości złą i złą. Pierwsza jest taka, że wiesz jak bardzo cenię twoją pilność i że ci ufam, ale spierdalaj z tym, bo druga jest, że zostajesz przeniesiona. Zgadnij gdzie. Oraz zdobądź przyjaciół.

Punkt mówi o kompletnej wymianie i również mam z tym problem, ale rozwiązanie jest i będzie tylko jedno. Możliwość krótkotrwałej wymiany, dla postaci +200lvl. Dlaczego? Odpowiedź jest jedna. Nowi gracze czują się nie fair w stosunku do innych, którzy mają legendę od 100lvl i wbijają w ten sposób szybciej lvl, przez co są gnębieni. Problem już nie istnieje, zmieniłem wymagany poziom dla legend do 200 lvl. Skoro jest osiągalny quest dla +200lvl, nagroda powinna być adekwatna do wymagań questa, więc tak będzie.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline narios11
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 13
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1
Napisano 08-02-2015, 10:53
Egi, podasz jakieś przykładowe nicki graczy dla których jest takim problemem to, że ktoś expi ZE SWOJĄ legendą na innej SWOJEJ postaci? Czy jeśli kupujesz sobie drogi samochód, to też trzymasz go tylko w garażu, bo to jest nie fair wobec innych osób których takiego cacka nie posiadają? Mówisz, że nagroda ma byc adekwatna. To taki chyba żarcik z Twojej strony. Żeby chociaż taki moltres faktycznie był mocny tak jak mew/m2 i expiłbym dzięki niemu x-razy szybciej to tak, zrozumiałbym to. Ale on jest wręcz przeciwnie, słaby. Żeby było coś do roboty z tą legendą po tym 200 lvl to także nie żaliłbym się teraz tutaj na forum. Dziwnymi zasadami kierujesz/kierujecie się w życiu, ale niech tak będzie.

Odpowiedz
Offline Karpiu
#9
Początkujący
**



Liczba postów: 31
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 6
Napisano 08-02-2015, 14:24
Deldi Ma racie Albo Zrobcie Cos zeby z ta lega mozna by bylo robic Albo udostepnijcie opcje zeby na swoja postac ja przelozyc. Co z tego ze po 200 zdobede lege jak niema juz co robic. Troche bez sensu to jest a zasada ze inni czuja sie gorzej Takie jest zycie co poradzisz jedni maja lepiej.


[Obrazek: pokemon-gif-mudkip-dance.gif]
Odpowiedz
Offline Koggy
#10
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 08-02-2015, 22:12
https://www.youtube.com/watch?v=8Q3PCrYLTlQ

A propo mam lepszy pomysł skoro można na 200lvl startować z 1 legenda to może udostępnione zostanie ich łapanie ( z dotychczasową szansą) 3ba wyrzucić około ok. 15k sfb na jedna (statystycznie).
DZIENKUJE DOBRANOC

Odpowiedz
Offline narios11
#11
Początkujący
**



Liczba postów: 13
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1
Napisano 08-02-2015, 22:32
Koggy, idąc w tym kierunku musisz rozważyć kilka faktów. W takim razie niższe lvl także mogłyby się zaopatrzyć(tj. złapać) w jakąś legendę na dużo niższym lvl, a co za tym idzie przekładanie legend też powinno być możliwe w takim wypadku =) Wszystko sprowadza się do jednego Język

Odpowiedz
Offline Koggy
#12
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 09-02-2015, 01:39
Co z tego za złapią legendę skoro będą mogli jej użyć dopiero po 200...
+ każda legenda powinna być sporo silniejsza (dzika)

Odpowiedz
Offline True
#13
Początkujący
**



Liczba postów: 24
Liczba wątków: 10
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 10
Napisano 09-02-2015, 14:27
A może by zrobić przypiskę przy poke ballu ,po kliknięciu na ball z legendarnym pokiem wyświetla się nick właściciela należy do: pierwszy nick prawowity właściciel ,drugi nick wybrana przez prawowitego właściciela osoba która również może używać tego legendarnego poka.(czyli legenda mogła by być przekładana tylko na te 2 postacie .
Np:
W œśrodku jest Zapdos [101] +0. Należy do True,(drugi nick postaci wybrany przez prawowitego właściciela).
Wtedy ten pokemon może być używany tylko na tych dwóch postaciach , można by było wprowadzić coś takiego do regulaminu jeśli legenda z taką przypiską znajdzie się na 3 postaci zostanie zabrana.tzn(może być używana tylko na dwóch postaciach z przypisanymi nickami).


[Obrazek: pokemony67.gif][Obrazek: Crystalonixcatchwersja1_zpsa614e496.gif]
Odpowiedz
Offline narios11
#14
Początkujący
**



Liczba postów: 13
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1
Napisano 09-02-2015, 14:35
Ciekawe rozwiązanie, poczekajmy na reakcję kogokolwiek z władzy...
Prosiłem władzę o argumenty, Egi podał narazie tylko jeden bardzo słaby według mnie argument.
Koggy, narazie rozważamy sytuacje, kiedy możnaby przełozyc poniżej 200.
A jeszcze jedna sprawa do Egi, co dokładnie zmieniłeś w związku z lege od 200? Tylko regulamin? Bo w grze nadal mogę uzywac poka na 120.

Odpowiedz
Offline Koggy
#15
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 09-02-2015, 14:41
Mówimy przyszłościowo ^^

Odpowiedz
Offline True
#16
Początkujący
**



Liczba postów: 24
Liczba wątków: 10
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 10
Napisano 09-02-2015, 15:35
Podobna sytuacja administracja vs gracz ( Administrator >Gracz<Administrator);

http://jbzd.pl/obr/237824/hahahahaha


[Obrazek: pokemony67.gif][Obrazek: Crystalonixcatchwersja1_zpsa614e496.gif]
Odpowiedz
Offline narios11
#17
Początkujący
**



Liczba postów: 13
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1
Napisano 09-02-2015, 15:40
Raczej tak, nasza administracja:
http://ifotos.pl/z/wxwprra

Odpowiedz
Offline Egiliam
#18
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 09-02-2015, 16:12
Macie ból dupy? Polecam na to maść. Nie ja ustaliłem ten kretyński podpunkt w regulaminie, tylko Light, przypierdalajcie się do niego Uśmiech Dałem wam 2 rozwiązania, zdecydujcie się na któryś, bo wybiore sam Duży uśmiech


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline narios11
#19
Początkujący
**



Liczba postów: 13
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1
Napisano 09-02-2015, 21:47
O nic się do Ciebie nie przyp******* Egi, to jest spokojna konwersacjaUśmiech Jeśli to nie Ty jesteś odpowiedzialny za regulamin no to spoko,przecież nic z tym nie zrobisz. W TAKIM RAZIE BARDZO PROSZĘ O JAKIEŚ ZDANIE W TEJ SPRAWIE @DARK LIGHT... Aaaa, Egi, btw Duży uśmiech Jedno rozwiązanie tzn wymagany lvl na legende zwiększony do 200 to widzę, ale te drugie rozwiązanie to jakie? Język Chyba jestem lee sinem bo naprawdę nie widzę Uśmiech

Odpowiedz
Offline osadnik
#20
Dużo pisze
****



Liczba postów: 301
Liczba wątków: 36
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 462
Napisano 27-01-2016, 18:33
Może mi ktoś wyjaśnić jak to teraz wygląda z tymi legendami Uśmiech ?

Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości