Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Any update?
Offline Purple Haze
#1
Początkujący
**



Liczba postów: 20
Liczba wątków: 3
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 7
Napisano 03-03-2015, 10:49
Siemanko wszystkim, nie wiem ilu was się tutaj udziela, ale postanowiłem stworzyć ten temat z kilkoma propozycjami - Mianowicie, od jakiegoś czasu serwer jest pełen nowych gracze, co za tym idzie? Coraz mniej miejsc do expienia. Obiło mi się o uszy coś na temat update, ale widzę, że puki co nic się nie dzieje - Nie wiem czy administracja ma w planach coś zrobić? Bo szkoda by było to tak zawalić - Chyba, że to jakaś tajemnica, którą nie chcą się z nami podzielić - Mniejsza, ogólnie mówiąc przydało by się powiększyć nieco mapę, dodać może jakieś miasta - expowiska - Społeczność na tyle się rozwija, że wcześniej wspominany UPDATE przyniósł by wiele korzyści.

Wiele razy poruszana byłą kwestia PSC i co? Jak na razie nie widać żadnych zmian.
Jednymi słowy projekt jest dobry, ale zbyt wolno się rozwija, moim zdaniem administracja powinna przekazać jakiekolwiek informacje dot. update, czy takowy nastąpi, czy jest sens dalszej gry? Bo powoli wszystko robi się nudne, w koło to samo - Dodanie nowych questów pewnie by to poprawiło.

Nowe pokemony? No może nie specjalnie, sami wiemy, że stworki z nowszych wersji nie są zbyt fajne - Zresztą osoby, która pamiętają początki serii animowanej pewnie stwierdzą to samo. Jedyne co można by poprawić to pokemony duchy, często spotykam się z sytuacją, że pokemon zostaje w ścianie i nie idzie dalej - To trzeba by jakoś naprawić, nie sądzicie?

To chyba tyle z mojej strony, czekam na wasze komentarze, może też byście chcieli coś zmienić.

Pozdrawiam, 5! Uśmiech


[Obrazek: 9HVqgNf.jpg]
Odpowiedz
Offline connor
#2
Początkujący
**



Liczba postów: 26
Liczba wątków: 5
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Napisano 03-03-2015, 16:11
Nic się nie dzieje i nic się nie stanie. Admini nic na temat updatu nie mówią bo nic nie planują. Po za tym są nowi gracze. Co za tym idzie nowi gracze chcą nowych pokemonów bo je lepiej znają np 3 i 4 generacja. Tą generacje może znać kilku nowych graczy więc warto to dodać.
Wiem że w kwestii nowych poków Ashba nic nie zrobi bo ich nie zna. Czemu ich nie zna? Bo mu się nie chce ich poznawać. Po za tym co to takiego raz zagrać w grę z 3 generacją i trochę się zna po za tym można też w necie poczytać ot tej gen. Nic w tym trudnego. Dla 1 gen była czarną magią, ale chwile pograłem w gry pokemon poczytałem w necie i znam 1 i 2 gen. po za tym ja bym zmienił chętnie administrację na taką która coś z serwem zrobi a nie siedzą i nic nie robią.

Odpowiedz
Offline Egiliam
#3
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 03-03-2015, 17:31
Mieliśmy pewien plan z Lightem, który jak zwykle nie wypalił. Osobiście jestem uzależniony od dobrej woli Ashby, więc nie oczekujcie, że wszystko się zrobi od tak.

Problemem jest 3 i 4 generacja, nie dziwcie się, cała administracja została "wychowana" na 1 i 2 gen, mało osób ją zna na tyle, by ją zrobić od nowa, a tym bardziej, że nie posiadamy do nich tekstur.

PSC był tłumaczony, punkty są rozdawane automatycznie przez homepaya i innego rodzaju strony, będzie chciał Night zrobić, to zrobi.


Cały czas brakuje nam osoby która zajęłaby się mapą, a przynajmniej ja o niej nic nie wiem.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
Odpowiedz
Offline Purple Haze
#4
Początkujący
**



Liczba postów: 20
Liczba wątków: 3
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 7
Napisano 04-03-2015, 10:47
(03-03-2015, 17:31 )Egiliam napisał(a): Cały czas brakuje nam osoby która zajęłaby się mapą, a przynajmniej ja o niej nic nie wiem.

A robicie coś w tym kierunku? Szukacie jakiegoś mapera? Bo naprawdę szkoda troche będzie jak większość znudzi sie dotychczasową mapą i uciekną na inne ots.

Co do pokemonów nowszych generacji to sam większości z nich nie ogarniam bo też wychowałem się na 1 i 2 generacji i nie widzę sensu wprowadzania nowych na chwile obecną.


[Obrazek: 9HVqgNf.jpg]
Odpowiedz
Offline Bakłażan
#5
Banned



Liczba postów: 30
Liczba wątków: 3
Dołączył: Feb 2015
Napisano 04-03-2015, 15:32
Zamiast wprowadzenia nowej generacji lepiej dodać więcej questów, aren pvp z npc, ale o wyższym stopniu trudności Duży uśmiech

Odpowiedz
Offline Purple Haze
#6
Początkujący
**



Liczba postów: 20
Liczba wątków: 3
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 7
Napisano 04-03-2015, 21:01
(04-03-2015, 15:32 )Bakłażan napisał(a): Zamiast wprowadzenia nowej generacji lepiej dodać więcej questów, aren pvp z npc, ale o wyższym stopniu trudności Duży uśmiech

No dokładnie, jakoś urozmaicić grę. Uśmiech

Pragnę jeszcze nadmienić, że przydało by się coś zrobić z niektórymi atakami obszarowymi bo się bugują i także poprawić nieco pokemony duchy - troszkę drażni jak się zgliczuje pokemon w ścianie czy gdzieś - Myślę, że to można jakoś naprawić.


[Obrazek: 9HVqgNf.jpg]
Odpowiedz
Offline maxmaxi
#7
Początkujący
**



Liczba postów: 12
Liczba wątków: 7
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Napisano 04-03-2015, 21:06
Nawet jak można to naprawić to administracja tego nie zrobi, ponieważ im już nie zależy na tym serwie tylko se czasami popiszą na forum i pobędą w grze to tyle co oni robią.

Odpowiedz
Offline Purple Haze
#8
Początkujący
**



Liczba postów: 20
Liczba wątków: 3
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 7
Napisano 05-03-2015, 08:34
(04-03-2015, 21:06 )maxmaxi napisał(a): Nawet jak można to naprawić to administracja tego nie zrobi, ponieważ im już nie zależy na tym serwie tylko se czasami popiszą na forum i pobędą w grze to tyle co oni robią.

Nawet tak nie myśl. Język


[Obrazek: 9HVqgNf.jpg]
Odpowiedz
Offline Gokar
#9
Początkujący
**



Liczba postów: 24
Liczba wątków: 2
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 2
Napisano 06-03-2015, 17:28
(03-03-2015, 17:31 )Egiliam napisał(a): a tym bardziej, że nie posiadamy do nich tekstur.

Oj jak tak można graczy okłamywać, którzy ten serwer utrzymują

A quest zrobią, że dadzą mnóstwo poków w jakiejś jaskini i biegnij do skrzynki z nagrodą.

Odpowiedz
Offline Purple Haze
#10
Początkujący
**



Liczba postów: 20
Liczba wątków: 3
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 7
Napisano 08-03-2015, 13:34
(06-03-2015, 17:28 )Gokar napisał(a): Oj jak tak można graczy okłamywać, którzy ten serwer utrzymują

A quest zrobią, że dadzą mnóstwo poków w jakiejś jaskini i biegnij do skrzynki z nagrodą.

Brak chęci i zgrania zespołu - Takie mam zdanie. Uśmiech


[Obrazek: 9HVqgNf.jpg]
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości