Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban
Offline regeon
#21
Początkujący
**



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Napisano 13-03-2015, 20:26
Emi mnie obrażałaś a Stefan wyzwiskami to akurat ty rzucałeś cały czas w moją stronę. Nadal nie sądzę, żeby Koggy wykonywał dobrze swoje zadania. Nie sądzę także, aby dawanie bana za to, że chciałem wyegzekwować regluamin eventu który nawiązywał do starej gry "sajmon mówi" był z nim zgodny w około 50%, a zmiany nie zostały dobrze wytłumaczone. Uważam, że miałem prawo "rozmawiać" z Koggym bo to raczej był monolog w który wcinało mi się 50 osób i to własnie oni rzucali wyzwiskami w moim kierunku. Ban moim zdaniem nie jest słuszny, Koggy jako osoba z administracji dając bana (bana nie warna) powinien zrobić ssa, żeby był jakikolwiek dowód bo rozpisuję się tutaj teraz bez sensu. Koggy dostał pewnie tutora nie tylko za długi czas gry, ale też za to, że dobrze zaznajomił się z administracją. Teraz ma wszystko w dupie i myśli, że czuje się bezkarny. Jak widać tak jest, a w regulaminie (tak, czytałem) jest wyraźnie zapisane, że regulaminu mają przestrzegać nie tylko gracze, ale i tutorzy.

Na koniec jeszcze chciałem dodać, że skoro każdy popełnia błędy i jest mu się to w stanie wybaczyć, to czemu w takim razie, po prośbie o odbanowanie, po 3 dniach od bana nadal go mam? Czy ja w takim razie jestem człowiekiem idealnym, który nie może się mylić?

Offline moner12
#22
Początkujący
**



Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Napisano 13-03-2015, 20:38
Słuchaj gdyby racja była po twojej stronie to ktos by Cie poparł ale , że nie masz racji tylko zachowujesz sie dzicinnie bo myślisz że jesteś poszkodowany za swoje zachowanie ( wyzwiska ) to nie jest nikogo innego wina tylko twoja . A Koggy dobrze sie sprawuje jako tutor , a Emi chciała pomóc a że wychodzilo jak wychodzilo to nie jej wina że chciała dobrze . Z poważaniem Izual

Offline regeon
#23
Początkujący
**



Liczba postów: 6
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Napisano 13-03-2015, 20:56
Nie wiesz nawet czy racja jest po mojej stronie czy nie bo nie ma żadnych dowodów na to. Świadkowie jacy tutaj się wypowiadają to osoby które albo nie widziały tego na oczy, albo są znajomymi Koggiego, więc nawet nie ma nikogo kto mógłby mnie poprzeć. Nie czepiam się w ani jednym poście do Emi odnośnie tego jak prowadziła event, tylko jak się zachowywała w stosunku do mnie i gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem to byś to wiedział. Nie sądzę także, żebym się zachowywał dziecinnie, pisząc o tym, o czym piszę.

Offline Koggy
#24
Tutor



Liczba postów: 139
Liczba wątków: 15
Dołączył: Apr 2014
Napisano 13-03-2015, 21:26
UB możesz dostać ale są warunki Oczko

Offline Egiliam
#25
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 13-03-2015, 21:34
Ban zostaje, UB 17 marca.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości