PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Legedny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Propozycja do właczenia catcha legend, aby nie byly tylko z boxa, oraz dodanie zwyklych shiny pokemonow, zostawic terror itp ale wlaczyc tez shiny, bylby one troche slabsze niz terror itp.
Napisz jeszcze raz, tym razem po polsku.
Dużo graczy chciałoby złapać legendę , wiec proszę w swoim i ich imieniu o włączenie catchu na legendach .. Tak samo proszę o zmianę regulaminu odnośnie legend .. Żeby było można przekładać na inne postacie z tego samego konta ....
Przepraszam za moj Polski, lecz moglbys mi wybaczyc, dlugo czasu nie bylo mnie w ojczystym kraju.
Chodzi o to aby mozna bylo lapac legendy, bo z tego co mowili na serwerze nie da sie ich zlapac w balle (od poke do saffari)
a co do regulaminu to tez by sie przydalo.
Takze chodzi o pokemony shiny aby zostały dodane.
Jeszcze raz przepraszam za moj Polski, prosze o rozpatrzenie
Rzadko to robię ale popieram zdanie Patrosa odnośnie legend wbiłem 200 to chce korzystać z legendy nie tylko na jednej postaci. Poświeciłem czas oraz samodzielnie wbijałem lvl wiec legenda to moja własna nagroda i chce korzystać z niej w sposób jaki mi się podoba. Myślę ze pojawi sie argument "ale to nie sprawiedliwe względem innych graczy"(czytaj 2 linijkę mojej wypowiedzi) Skoro serwer i tak słabo prosperuje to co was tak boli w zmianie zasady z posiadaniem legend?
Chodzi o to ze zadaniem pokemonach jest zlapanie wszystkich pokemonow jakie są.. a jak legend nie mozna, to za bardzo nie ma to sensu bo nie mozesz zlapac wtedy wszystkich pokemonow.
Arti dokładnie to samo myślę ... Skoro my zdobylismy legendy to powinniśmy z nich korzystać tak jak chcemy ... Przecież nikt nie mówi żeby było można je sellac albo wymienić , tylko o tym żeby przekładać na postacie z konta ...
sudowoodo zlapiesz bo nie ma tak niskiego catcha jak legenda. ale Spoko. Robcie co chcecie
Nie wiem czy się orientujecie, ale catch na legendę byłby mniej więcej jak na Aerodactyla, nie wiem czy komukolwiek chciałoby się wyrzucać tyle balli na legendę, która bijecie 5x dłużej i 5x dłużej się respi. Może macie propozycję co do tego, bo jak na razie nie widzę tutaj konkretnego rozwiązania.
Uwierz ze jesli bylby jaki kolwiek catch to bym siedzial i lapal, mimo ze dlugo sie ja bije
Najpierw to ogarnijcie chociaż Lugie . ps: Można dodać catch legend , ale z bramkami lvlowymi (min od 200)
Łapanie legend pomysł do dopracowania... A co do przekładania legendy między postaciami na koncie powinien przejść chłopaki wypowiadający się wyżej mają rację każdy z nas wbijając 200lvl żeby zdobyć lege się namęczył i moim skromnym zdaniem to że chcemy się pobawić legą na noob charze nie jest niczym złym i nie powinno to mieć żadnych konsekwencji...
Ja mam pomysł naprawić bugi zwiększyć możliwość łapania o 2x i dać szanse na legęde taką jak teraz ma areo i możliwość handlu legędami (y) ??
Nie chce nic mówić, ale jak się ma Scizora, to więcej do szczęścia chyba nie jest potrzebne. Jedna chwila, i legenda rozwalona Uśmiech
Glama ale tu chodzi o możliwości ich łapania ^^
Odwołałem się do tego jak Egi napisał, że by się rozwalało legendę 5x dłużej XD