PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Global Message System
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Halooo Halooo Vatasha się kłania... Po nie przespanej nocy wpadłem na pomysł wprowadzenia na serwer Systemu Globalnej wiadomości coś w stylu tej którą może wysłać Admin tyle że w wersji dla zwykłych graczy.System ten byłby dostępny po wykonaniu questa dostępnego np od 85 poziomu postaci a sam quest wyglądał by przykładowo tak:
NPC Global Message : Dzień Dobry ......... słyszałem że jesteś doświadczonym trenerem Pokemon i chciałbym cie spytać czy mógłbyś wyświadczyć mi przysługę ?
Gracz: Tak
NPC Global Message : Jesteś świetny ! A więc przejdźmy do sedna sprawy. W ostatnim czasie odkryłem zupełnie nowy System Wiadomości Globalnej. Polega na wysłaniu wiadomości do innych w każdym zakamarku naszego pięknego świata.
Gracz: System Wiadomości Globalnej.
NPC Global Message : Problem polega na tym że Kadabry i Alakazamy z Pewter swoją mocą blokują sygnał mojego systemu czy mógłbyś dla mnie je pokonać i na dowód przynieść mi 1000 Kul Przyszłości.
Gracz: Tak 

Po pokonaniu Kadabr i Alakazamów i wydropieniu 1000 Kul Przyszłości wracamy do NPC Global Message i oddajemy mu przedmioty. W nagrode dostajemy możliwość korzystania z Systemu Globalnej Wiadomości którą możemy wysłać raz na 30 minut u tego samego NPC koszt takiej wiadomości to przykładowo 5 td...

Myślę że ten pomysł zostanie wzięty pod uwagę.. Dziękuje Serdecznie Pozdrawiam... I Czekam na wasze oceny tego pomysłu !
myślę że jest to dobra i pomocna opcja i jestem "za" wprowadzeniem tego
+
Tak zwane !anuncio Oczko
Moim zdaniem przydatne Uśmiech
Jestem na tak.
I do czego ma to służyć?
Np przyjacielu do poinformowania wszystkich graczy o tym że mamy coś na sprzedaż a jesteśmy sami w PC a wszyscy Expią i mogą zobaczyć naszą wiadomość Duży uśmiech
Na nie. Stworzy sie wielki spam jakby kazdy mial taka wiadomosc wysylac.
Nie każdego stać na 5 td xD
Jakim cudem może powstać spam, skoro można będzie użyć co pół godziny ? Chyba wszyscy gracze razem musieliby się zebrać i użyć tego....
Z tego co sie orientuje to na serwerze są odpowiednie kanały do "globalnego" kontaktu (:, takie jak Czat, Handel, Wydarzenia, Pomoc, ale pomysł ogólnie jest ok.
Tak, są takie kanały ale nikt z nich nie korzysta (nie otwiera), a tą wiadomość dostaną wszyscy bez względu na to jaki kanał przeglądają.