PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Legendy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.Moja propozycja jest taka aby dodać do gry coś w postaci master balla bądź catcha na legendy.Wiem ,ze można wbić 200 lv i nowego legend boxa jednak moim zdaniem propozycja z master ballem byla by dobra ponieważ osoby które chcą przeznaczyć hajs na gre mogly by zakupić takiego w is oczywiscie byl by drogi. A osoby ktorym nie chce sie przeznaczac pieniedzy mogly by wbijac od nowa 200 aby zdobyc drugą legende.Bo moim zdaniem innych graczy by nie obchodziło czy masz legende z is czy z boxa.Więc moim zdaniem jest to dobra propozycja ,wiem ,że nie wszystkim się spodoba,ale może być to dobry pomysł.
To nie ma sensu... Jest to nie sprawiedliwe wobec graczy którzy nie wydają kasy na sms shop z różnych przyczyn. Czy uczciwe było by wprowadzenie master ball'a?? Nie ponieważ za marne grosze gracz na 100 poziomie mógłby mieć wszystkie legendy... A gracze nie wydający kasy muszą się natrudzic zeby cos osiągnąć... Nie polecam i Gardze tym Pomysłem.
To nie jest serwer pay&win