PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Spam ofertami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam :d
Chciałbym zaproponować zrobienie areny czy coś dla graczy którzy coś oferują bo depo w saffron zamieniło się w jeden wielki spam ofertami. To nie jest przyjemne dla oczu zwłaszcza kiedy gracze gadają na jeden temat a inni wchodzą w nich i spamią ofertą np. Kupie onyx orb itp .

Wiadomka że to jest tylko mój wymysł :Duży uśmiech wystarczy jeden argument i zamykam się na wieki z tym pomysłem :Duży uśmiech

Dziękuje :d 
Kiepciu

Edit: Tak wiem jest Czat - Handel . Dużo tam graczy tam pisze lecz i tak trafiają się spamy w pc . Mi tam nie przeszkadza że staną gdzieś z boku i napiszą raz na minute żeby nikomu nie przeszkadzać tylko ustawiają bindy i nakurwiają że tak powiem w ten klawisz .
No coś w stylu sklepu dla graczy, fajnie by było Duży uśmiech
Zróbmy rynek jak w metinie XD
albo market taki jak w tibi teraz jest

Ashba

Od tego jest kanał Trade, można wprowadzić zakaz spamowania ofertami w depo.
No dobrze, zakończmy już temat Uśmiech
Lecz tak jak napisałem wcześniej, że nikomu to nie przeszkadza ale jak trafiają się durnie ze spamem albo przeszkadzaniem to szlak trafia.
Można w nowej wersji klienta dodać ppm->Zgloś spam
Jak taki spam zgłosi w okolicy kilka osób to delikwent dostaje muted
Co wy na to?
to gdzie mam kulturalnie wykrzyczec raz na jakis czas moja ofertę oprócz kanalu handel? z doswiadczenia wiem, ze oferta dociera do wiekszej liczby osób jezeli krzykniesz w pc niz umiescisz ja na kanale kandel
Raz na jakiś czas jest ok
Chyba, że jakiś czas to pół sekundy Język
Night, bardzo dobra propozycja. Ja jestem za
Też jestem za pomysłem Nighta, Lecz mogą się trafić gracze którzy będą zgłaszać innych dla zabawy.
A co do wypowiedzi Jancia: Jancio nie chodzi o to, że bezwzględny zakaz pisania ofert tylko spamowania nimi Uśmiech stanie na uboczu i pisanie oferty tak żeby nie syfiło i nie przeszkadzało graczom. Widziałem ludzi którzy wchodzili w innych i spamowali bindem.
To bym ogarnal odpowiednia logike do tego
No i nie zapominajmy ze zawsze jest opcja ignorowania w kliencie
(12-08-2016, 13:41 )Nightmare napisał(a): [ -> ]To bym ogarnal odpowiednia logike do tego
No i nie zapominajmy ze zawsze jest opcja ignorowania w kliencie

i to powinno wystarczyc