PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Negatywne atuty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bry  Szczęśliwy . Wychodzę z pomysłem takim by dodać negatywne atuty podczas walki przez :

-Podpalenie (dodatkowy otrzymywany DMG od ataków ognistych, Szansa na podpalnie 15-40%? , DMG podpalenia zależności od maksymalnej ilości pkt. życia pokemona np. 1% z 100k to podpalenie zadaje 1k hp co 2-3 sekundy),

-Zamrożenie(Działałoby podobnie jak uśpienie ale miałoby 20-45 % szans .),

-Zatrucie(Dodatkowy otrzymywany DMG od ataków trujących lub od ataków typu Poison Gas/Poison Fang etc., Szansa na takowe zatrucie podobnie jak na podpalenie 15-40%, a DMG tak samo jak z podpaleniem zależności od maksymalnej ilości pkt. życia pokemona.),

-Paraliż(Nakłada efekt przez ataki elektryczne,i co poniektóre ataki (Stun spore,Shadow Ball,Dragon breath,Lick,Body slam,) i działałoby tak że opóźnia skille pokemonów o 2-3 sekundy albo zatrzymywało w miejscu na kilka sekund, Szansa na paraliż 25-45%. A żeby ściągnąć szybko ten paraliż trzeba by było użyć skilla np. Rest(Snorlax),Heal area(Legendy i kilka innych pokemonów).)

Myślę że zaciekawiłem zleksza was do tego pomysłu jak ktoś by chciał cos w tym zmienić walić śmiało w komentarzach poniżej Uśmiech  Anioł
Jest coś takiego przecież o.O
Jeżeli jest coś takiego jak zamrożenie lub podpalenie to mi to pokaż
Wszystkich nie ma co wymieniłeś ale kilka jest Oczko
Zatrucie jest przez 1 atak chyba i to jest przez poison powder a paraliż działa tak ze to takie niby spowolnienie .
powodzenia w expieniu to raz a dwa trzeba by bylo przerobic każdego pokemona hp dmg def cd dosłownie wszystko. Chcesz sobie miec negatywne atuty czy jak to tam nazywasz pograj sobie w pokemon red
Czemu akurat w pokemon red ?xD

Ashba

Mozna to zrobic, ale szanse dac bardzo mala zeby bylo traktowane jako bonus.
No rozumiem i dlatego dałem szanse w % i to od was zależy ile dacie a nie odemnie xD
Spoko, tylko "te atuty" nie będą "narzucane?" z każdym atakiem, chodzi mi o to, że np. zamrożenie będzie 100% tylko przy użyciu danego ataku, nie ogólnie z ataków lodowych.
Zamrożenie działałoby pod względem takiego że masz np 50 % szans na zamrożenie przy użyciu ataku Blizzard lub jakiegoś innego ataku lodowego