PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Nowa Komeda Do Domku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wpadlem na pomysl komedy do domku ktora by polegala na tym ze ktos moze wchodzic do nas do domku. ale nie moze niczego przesuwac ani brac.Przydala by sie np w sprzedazy moglibyśmy sprzedawac cos z naszego domku i mozna by bylo kogos wpuscic i zaprezentowac zo mamy na sprzedaz. Jesli sie wam ten pomysl podoba prosze wprowadzcie te komende Pozdrawiam Język
Albo usunąć komendę !kick i można byłoby więzić ludzi,Haha xD
Oczywiście są też plusy-Jak ktoś coś by zabrał to wystarczy go zamknąć w domku,aż do oddania danej rzeczy Duży uśmiech
(25-08-2016, 22:40 )kiwi163 napisał(a): [ -> ]Albo usunąć komendę !kick i można byłoby więzić ludzi,Haha xD
Oczywiście są też plusy-Jak ktoś coś by zabrał to wystarczy go zamknąć w domku,aż do oddania danej rzeczy Duży uśmiech

Mozna i tak Duży uśmiech
Przywołał by sb poka do teleportacji i cały wasz misterny plan w piz**
(26-08-2016, 19:17 )ReusPl napisał(a): [ -> ]Przywołał by sb poka do teleportacji i cały wasz  misterny plan w piz**

Dlatego uwazam ze moja opcja byla lepsza xD
Zaprezentować itemy można na caście lub forum, wcale nie trzeba nikogo wpuszczać do domku. Ja domku nie mam w ogóle. I mi rzeczy ani poki nie znikają i nikt mnie nigdy nie okradnie. Można? Jednak tak.