PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Rower Quest by CHESD & JANCIO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Rower Quest Service!

Zaczynamy o 21:00 w PC w Terrsprit!

Drużyna czyszcząca Quest:

Jancio (283 lvl) i jego Mew!
Chesd (212 lvl) wraz z Mew oraz Zapdosem!

Opłata: "co łaska", a że łaska jest niebieska  Diabeł Diabeł Diabeł

Widzimy się na miejscu!

Pozdrawiam
I am in!
Zapisuje się, nick w grze ten sam co na forum
zgłaszam sie nick Kilio Uśmiech
Również dołączam, nick Shaken
Tego questa już nawet sam 150 lvl wyczyści, wystarczy że będzie miał shiny venomotha lub coś podobnego Uśmiech A Wy potrzebujecie 2 osoby z trzema legendami. Uśmiech
(26-08-2016, 20:32 )Veniooo napisał(a): [ -> ]Tego questa już nawet sam 150 lvl wyczyści, wystarczy że będzie miał shiny venomotha lub coś podobnego Uśmiech A Wy potrzebujecie 2 osoby z trzema legendami. Uśmiech

Czekaj, bo czegos nie rozumiem. Czy w temacie bylo napisane "szukamy kogos kto nam powie jak zrobic rower quest?" bo sobie nie przypominam. Jak masz wiecej takich mądrosci to sie wypowiedz w dziale poradniki. Tutaj ci podziekujemy bez pocałowania ręki.
Wystarczy jedna osoba z 5 legendami też powinna dać rade xD
Quest ukonczony, wszyscy zadowoleni. Chociaż datki słabiutkie ale "co łaska to co łaska", dzieki wszystkim.
stary ja sam na 123 lvlu sam to robie. ja bym im bez zadnej legendy bloknal wiec?
(26-08-2016, 22:30 )Krzysiuu napisał(a): [ -> ]ja sam na 123 lvlu sam to robie

To jest was dwóch czy trzech?
ja sam robie xD
Nagraj filmik i wrzuć na yt, chętnie oglądne jak to robisz sam. Mr Parcel Panic Gaming.
a jaki ty masz name na pxg ?
to pójd enawet teraz z otwartą kamerka?

pasuje?
Krzysiuxd moj name na PXg
1. Jakbys czytal regulamin to bys wiedzial ze Nightmare prosi o wpisywanie nicków w sygnaturce.
2. Nie mam czasu, zerkam tylko forum przed snem i napisze jesli jest cos ciekawego, to tyle. Dobranoc
Quest zrobiony, temat zamknięty.