PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Quest na Orby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie 
Propozycja do dodania questa na orby wiadomo ze juz taki quest istnieje tylko na 3sztuki orbów  i to tylko na 30 orbów i róznych 10x np bixbit 10np topaz 10np ruby 
taki quest byłby od 150 lvl
jestem za pod warunkiem że orby będą losowe bo gdy nagle zrobi ten quest mase ludzi to te konkretne trzy typy zrobia się nic nie warte

no i level troche za niski proponuje 200 lub 250 aby go wykonać bo gdy osiągniemy 200 i mamy lege to aktracje z gry się powoli kończą ogólnie to nie wiem dla czego nie ma przynajmniej kilku questów powyżej 200+ gdy frajda z gry zaczyna się kończyć  Zdezorientowany
Tylko 30 orbow? tylko 30?! xD
Jestem na nie za duzo pojedynczych osob ktorzy maja parenascie kont 150lvl + wtedy lopaty z sms shopu by umarly
Moze inne nagrody za quest?
Proponowałbym jakieś nowe questy na box 4 bądź box 3 do dodania, jakieś questy na łopaty, może jakiś quest na cuksy?
albo jakiś odjechany quest na 300lvl np. pokonać w walce z NPC wszystkie lege jakie są na serwie i za wygraną jakaś dobra nagroda (np. 200td + dostęp do jakiejś nowej mapki Duży uśmiech)