PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Powrót
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema wszystkim znającym mnie graczom jak i pozostałym Uśmiech,


Chciałbym podzielić się z wami informacją, że oficjalnie wracam do gry na naszym PokeXGames. ;D Diabeł
Co za tym idzie chcę powrócić do pełnienia funkcji Senior Tutora. Jak zawsze mam na uwadze wasze zdanie tak więc i tym razem chciałbym wiedzieć czy jesteście "za" moją ponowną kandydaturą na to "stanowisko"  Ninja
Będę wdzięczny za napisanie w komentarzach pod tym tematem waszych szczerych opinii co do mojej kandydatury.  Zawstydzony

Jestem wam niezmiernie wdzięczny za miłe przywitanie mnie spowrotem mordki :3 Zawstydzony

Anioł Pozdro Wszystkim Stefan Anioł
Ja jestem w 100% "Za" Twoją ponowną kandydaturą. Cieszę się niezmiernie że powróciłeś, tak jak pewnie większość ludzi co Ciebie zna. Mam nadzieję że ponownie zobaczę Cię w roli [Tutora]. Pozdrawiam i życzę Powodzenia Duży uśmiech
Jestem za posadzeniem Cię na tym stanowisku ponownie. W końcu stracisz swój czas na pokemony i będzie gicior malina a więc jak już mówiłem jestem za i ogólnie te sprawy nie jestem dobry w uzasadnianiu odpowiedzi Uśmiech i mam wielkie przekonanie że będziesz najlepszy na tym miejscu jak nikt inny Duży uśmiech
Przypominam, że można mnie hejtować nikomu nie będę miał tego za złe, chciałbym tylko szczere komentarze Oczko
Wreszcie wraca pan [Od banow] Stefan <3
To nie wasza decyzja, by ktoś mógł wrócić czy nie.

PS. nie ma już czegoś takiego jak senior tutor