PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: reset serwera + reklama
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Serwerowi przydal by sie reset serwera i dobra reklama mówicie co chcecie ale online jest żenująco niski troche hajsu w reklame u takiego kastiego albo innego streamera tibi i oczywiście reset serwera bez sensu jest zaczynanie obecnie gry na serwerze.

Hoolsik

Bez sensu to jest twoja wypowiedz Uśmiech za duzo w niej chaosu Oczko
może chaos jest ale sens i racja też, kiedyś po 100+os online teraz marne 1-10 online przez cały dzień sam pomyśl
Mam dobry pomysl. Robmy restart serwa co miesiac zeby wielu ludzi caly czas gralo, bedzie zabawnie.

Ashba

Resetu nie bedzie co to zmieni? za 2 miesiace wbijesz 250 i bedzie nudno.
Wprowadzamy aktualizacje + Reklama.
Ewentualnie wprowadzimy 2 swiat czyli Black jak kiedys.
Jestem tego samego zdania Ashba ale niektórzy nie rozumieją jak im się tłumaczy wprost to zaczynam pisać ironia Oczko Poza reklama przydałyby się częstsze updaty + większa aktywność administracji i byłoby git.
(23-05-2017, 17:56 )Ashba napisał(a): [ -> ]Resetu nie bedzie co to zmieni? za 2 miesiace wbijesz 250 i bedzie nudno.
Wprowadzamy aktualizacje + Reklama.
Ewentualnie wprowadzimy 2 swiat czyli Black jak kiedys.

Gut Gut, senkju Riczard  Duży uśmiech Serce Duży uśmiech
Edycja Black&White kiedy to było xd Ogólnie popieram i mam nadzieje że światy będą się różnić trudnością jak kiedyś