PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Grafiki i inne drobnostki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1) Usunięcie lub możliwość wyłączenia wiadomości o pozostałym czasie do użycia skilla (na głównym czacie). Skoro jest okienko "ruchy", to ta informacja jest zbędna i tylko niepotrzebnie zaśmieca główny czat.

2) Dodanie do strony z postacią listy questów wraz z ich statusem, bo przy kilku postaciach można się pogubić, gdzie i jaki quest był już zrobiony a sprawdzenie tego marnuje tylko czas.

3) Dodanie nowych bp (już to pisałem w innym temacie), tym razem daje do tego grafiki żebyście nie musieli w razie czego szukać. http://www.rapidshare.com.cn/UJc10uw 
W gratisie dorzuciłem sporo tapet, które też mogłyby się przydać i 4 grafiki drzew które według mnie bardziej pasują tutaj niż te tibijskie.

4) Dodanie latania do Farfetchda (shiny też) i Xatu + zmiana grafiki zwykłego Snorlaxa (nie jest to może jakoś wybitnie ładne ale na pewno dużo lepsze niż to aktualne "coś") 
[Obrazek: FgETM2H.png]
Link do grafik: http://www.rapidshare.com.cn/bx7YmJ2
Pomysly super Duży uśmiech Wedlug mnie 2) przydalby sie i to bardzo Duży uśmiech jedynka zbytnio mi nie przeszkadza Duży uśmiech bagow nie potrzebuje ale moglyby byc nowe to pewnie wiekszosc by ich sb zakupila Duży uśmiech a 4 z fly dla farfetchda to super pomysl Duży uśmiech moze i one na handlu by czesciej schodzily Duży uśmiech
Dla mnie osobiście obojętne są nowe bagi, ale reszta jak najbardziej fajna.
1)Jestem za
2)Dobry pomysł
3)Szczerze to jest zbędne
4)Co do snorlaxa się nie zgodzę natomiast fly dla xatu i farfe jak najbardziej na tak
Taka mała uwaga, grafiki najlepiej dawać w formacie obd.

3) mamy te grafiki, tylko nie są dostępne w grze, planujemy dodać kilka nowych rzeczy do npc Ikea, więc przy okazji dodamy kilka plecaków, tapet, kafelek, umywalek, pralek, lodówek, mikrofalówek, kuponów na kawe, etc.

4) Xatu ma już dodanego fly`a [na testowym], do farfetchdow, musiałbym ogarnąć, zapomniałem o ich istnieniu Duży uśmiech Snorlax natomiast wygląda jakby brał udział w autyzm challenge, niestety :C
+rep za pomysł z farfkiem jestem za
(13-09-2017, 10:32 )Egiliam napisał(a): [ -> ]Taka mała uwaga, grafiki najlepiej dawać w formacie obd.

3) mamy te grafiki, tylko nie są dostępne w grze, planujemy dodać kilka nowych rzeczy do npc Ikea, więc przy okazji dodamy kilka plecaków, tapet, kafelek, umywalek, pralek, lodówek, mikrofalówek, kuponów na kawe, etc.

4) Xatu ma już dodanego fly`a [na testowym], do farfetchdow, musiałbym ogarnąć, zapomniałem o ich istnieniu Duży uśmiech Snorlax natomiast wygląda jakby brał udział w autyzm challenge, niestety :C

4) Może i tak wygląda ale według mnie jest lepszy niż ten aktualny.

Co do farfetchdów (tym razem w OBD): http://www.rapidshare.com.cn/kDraqBi
1. Mi obojętne ale jeśli komuś przeszkadza czemu nie.
2. Przydałoby się jak najbardziej (ja się już zgubiłem w tych postkach xd)
3. Jak najbardziej za. Zawsze to jakieś urozmaicenie gry.
4. za farfeam jestem za, a co do snorlaxa nie rozumiem co w nim złego?
Moim zdaniem aktualny jest lepszy od tego którego podałeś.