PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Myślę że przydatne propozycje ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nawiązując do tematu wymyśliłam co można było by zrobić i dodać.

1.Pierwsze co mi przychodzi na myśl to dodanie większej ilości slotów w auto loot, ponieważ 5 slotów (przynajmniej dla mnie) jest to nie wystarczająca ilość bo co chwile muszę coś usuwać aby dodać coś innego do listy.
1. (cd) skoro już o auto loot to może tak dodać aby wszystko co chcemy zbierać ową komendą zostawało wrzucane od razu do konkretnego plecaka np. w którym zbieramy itemki na sprzedanie itp. (w tym momencie większość przerzuca wszystko ręcznie i dla niektórych może to być uciążliwe dlatego myślę że taka sprawa jest najbardziej na +)
2.Dodanie do kamerki (swojego kanału TV):
- Możliwość zmiany nazwy kanału
- Dodanie listy kto aktualnie nas ogląda (w sensie listę z nazwami postaci które nas aktualnie oglądają)
I jak już o kamerce to naprawienie licznika, bo póki co licznik pokazuje 0 osób jako "-" a gdy ogląda nas 1 osoba pokazuje on liczbę "0", dla graczy którzy już trochę dłużej grają pewnie o tym wiedzą, ale naprawienie licznika byłoby lepsze dla tych nowszych graczy, którzy jeszcze wszystkiego nie wiedzą.
3.Dodanie do Ikei możliwość zakupu TV i łóżka.
4.Zwiększnie prędkości podczas nurkowania (nawet takie 100 speeda więcej i będzie lepiej)

Myślę że takie możliwości były by jak najbardziej przydatne, proszę napisać swoje opinie. Dziękuję za uwagę Uśmiech
2 i 3 Bardzo ciekawy pomysl dla mnie
4 watpie gdyz z tego co wiem predkosc zostala zwiekszona juz
1(cd) slyszalem o tym juz kilkukrotnie lecz jak widac nic nie udalo sie zrobic wiec z tym zostaje nam tylko czekac
1.Jestem na tak
1.cd watpie
2.Spoko jestem na tak
3.Czemu by nie
1. Możliwe do zrobienia.
1a. Tutaj nie wiem.
2. Z castem spoko sam o tym myślałem.
3. Meble będą na pewno w tym i tv. (łóżka nie przewiduje dzisiaj dodałem do reszty domków jutro będą)
4. Nie wiem pytanie do Zygza ciut szybciej by nie zaszkodziło.