PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Legendy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam bardzo serdecznie.

Dałoby radę dodać jakiegoś npc (ew. ktoś z administracji by się tym zajął) który mógłby wymienić 2 legendy na legend box?
Bo np. taki Moltress (nie mówie, że jest beznadziejny) prawie do niczego sie nie przydaje. Expisz ten 200 z mysla ze dostaniesz kolejna legende a tu ci sie trafia Moltek i jestes bezradny bo nikt go nie chce kupic. Ktoś chce mieć te 5 legend a twki np. na 3 ptakach bo co chwile powtorki... Kiedys powtorka byla wymieniana na legend boxa  i bylo bardziej fair, wiem, że wtedy sie ciezej expilo itp. Teraz bez vipa tez nie jest kolorowo, wiec prosze o rozwazenie mojej propozycji. Miłego dnia.
jakie 6 ? jak w LB jest 5 Duży uśmiech PS tak kiedys bylo ale odkad sa pieski juz jest niekatualne co wedlug mnie jest lekko nie fair wobec nowych graczy /Heniu
(15-11-2017, 21:11 )Tarble napisał(a): [ -> ] ale odkad sa pieski juz jest niekatualne co wedlug mnie jest lekko nie fair wobec nowych graczy /Heniu

Pieski są od 300 poziomu także nie rozumiem Twojego roku rozumowania.
chodzilo o to ze wymiany sa teraz podobno legend pieskow a do pokow legend na 200lv juz nie ma o to mi chodzilo
Wiele rzeczy jest tu nie fair, np vip dla topowych graczy a nie widzę by pisali po forach tematy jakie to złe.
Przemyślimy kwestie wymian, jednak jeżeli nastaną skończy się przekładanie, pożyczanie i handel legendami. (oddawanie w spadku też nie będzie miało wtedy miejsca) Zostanie ograniczona także ilość postaci pod zarobek. W końcu mamy być fair prawda?


PS Ostrzegam każdy kto odda głos z fake konta w ankiecie dostanie warna i bana na drugie konto ^^
Pod zarobek? Tzn? Język
To znaczy, że skończy się robienie armii noob charów, aby powtarzać questy, max będzie 5 postaci czyli tyle ile potrzeba na zebranie 5 legend Uśmiech
No ok ok Uśmiech
Ja bym wolał skupić się na temacie, a nie na offtopie?
Jest to nawiązanie do tematu. Jeżeli przywrócimy wymiany wtedy wystarczy 5 postaci wyexpić do 200, aby mieć komplet. Dlatego trzeba uświadomić, że expienie większej ilości postaci będzie zabronione. Przy nowych respach wyexpienie 200lvl to tak 4-5dni. A co rozumiem pod zarobek? Np. to, że niektórzy expią postacie do 200, aby sprzedawać legend boxy kwoty dochodzą tak do 3k punktów.
Jestem na nie,zmiany weszły po to aby ludzie mogli wymieniać się legendami jak i je sprzedawać. Nikt nikomu nie każe mieć 5 legend.A wracając do wymiany piesków,to nie widzę innego wyjścia jak możliwość wymiany powtórek psów,w końcu 300lvl expi się o wiele dłużej niż ten 200lvl.

Ps: Kiedyś sypały się bany za sprzedawanie/przekładanie legend,teraz mniej afer jest z tego powodu.
Moim szczerym zdaniem powinno sie wymieniac powtorki legend jak i psowL. Wymienic legende to jest ciezka sprawa bo legenda nie jest rowna legendzie, poza tym jest jeszcze problem z iloscia graczy.
Ja tutaj zgadzam się z Otoito, po to zrobili zmiany żeby MG nie musiał co po chwile wymieniać legend graczom i gracze mogli się nimi spowodnie wymieniać i je sprzedawać. Oczywiście nie wprowadzono ograniczenie używania legendy min od 200lvl tak jak powinno być bo nie którzy, używali legend na low lvl np od 120lvla na noobkach do expa a było to niedozwolone.Co było nie fair play wobec innych graczy którzy nie mieli legend.I fakt nikt nikomu nie każe robić ani posiadać aż 5 legend.Co do piesków (suicune,raikou i enteia) legend na 300lvl to w przypadku powtórzenia 2 takich samych albo nawet 3 pozostaje tylko wymiana. Bo używać ich można tylko od 300lvl a nie wszyscy go mają a wyexpienie go zajmuje sporo czasu nawet dla doświadczonego gracza.
Jestem zdania Otoito oraz Kisame ,jeżeli komuś zależy na wszystkich legendach to jest w stanie na to zapracować.
Co do expa to jest darmowa premka 1 ,więc jeżeli ktoś wie gdzie szukać to takim shiny scytherem wyexpi się w tydzień maksymalnie poza tym powtórkę można sprzedać co już zapewni większość kwoty na inną legendę nie wspomnę o wymianach. Dodanie takiej wymiany sprawiłoby ,że nikt nie kupował by już l boxa ani legend.
Również jestem na nie, dodali tego nieszczęsnego VIPa i wbicie 200lvla to na prawdę pikuś, więc wymiana legend byłaby bez sensu. Zastanawia mnie tylko jak wyglądają % na poszczególne legendy z boxa, skoro ptaszki lecą aż tak często w porównaniu z mew/mewtwo, bo na 20% to mi to (przynajmniej w praktyce) nie wygląda Język

I tak jak pisał Davin, bardziej nie fair jest tutaj dodanie VIPa niż brak wymiany legend.
(16-11-2017, 19:28 )King Poke napisał(a): [ -> ] Zastanawia mnie tylko jak wyglądają % na poszczególne legendy z boxa, skoro ptaszki lecą aż tak często w porównaniu z mew/mewtwo, bo na 20% to mi to (przynajmniej w praktyce) nie wygląda Język 
Też mnie to zastanawia, skoro 4 ptaszki z rzedu...
Jest chyba 20% na każdą z legend,i to zależy w szczególności od szczęścia. Podam przykład: Cobra z 5 lbox'ów wylosował 3x mew2 i 2x mew, Master Czolki z 3 lboxów wylosował 3x moltresa,więc szczęście gra tutaj największą rolę.
Na każda z legend jest 20% szansy, potwierdzam.
(16-11-2017, 19:28 )King Poke napisał(a): [ -> ]Również jestem na nie, dodali tego nieszczęsnego VIPa i wbicie 200lvla to na prawdę pikuś, więc wymiana legend byłaby bez sensu. Zastanawia mnie tylko jak wyglądają % na poszczególne legendy z boxa, skoro ptaszki lecą aż tak często w porównaniu z mew/mewtwo, bo na 20% to mi to (przynajmniej w praktyce) nie wygląda Język

I tak jak pisał Davin, bardziej nie fair jest tutaj dodanie VIPa niż brak wymiany legend.

"skoro ptaszki lecą aż tak często w porównaniu z mew/mewtwo, bo na 20% to mi to (przynajmniej w praktyce) nie wygląda"

Trochę się mylisz bo gdy ja robiłem Legend Boxa to z 5 osób tylko ja trafiłem Zapdosa. Do tego masz 60% na ptaka a 40% na mew/mewtwo biorąc to pod ilość legend jaką możemy trafić więc dlatego niektórym wydaje się że łatwiej trafić ptaka niż mew/mewtwo. Szansa na każdą legendę jest taka sama i nigdy się nie zmieni.(chyba że administracja coś będzie zmieniać ale wątpię)
Stron: 1 2