PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Elfi Quest
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć to jest mój 1 poradnik a więc proszę o wyrozumiałość Oczko Poradnik będzie się opierał na queście jednego z Elfów Mikołaja.

Na początku teleportujemy się do miasta "Snow Point" i idziemy do rezydencji mikołaja. (droga pokazana na obrazie)

[img]blob:https://imgur.com/994bc947-c371-4289-864c-c9cc27c57d0c[/img][Obrazek: 5vhCJxu.png]

Następnie udajemy się na najwyższe piętro rezydencji Mikołaja.

[Obrazek: S17rqWo.png]

Następnie przeprowadzamy odpowiedni dialog z Elfem ,który daje nam zlecenie.

[Obrazek: mbt2nIS.png]

[Obrazek: wHlStMN.png]

Następnie musimy wydropić pudełka i udać się ponownie do Elfa 
Przepisujemy dialog jednakże dopisujemy "tak"

[Obrazek: rCdwVVa.png]

Jako nagrodę dostajemy 100 ultra balli oraz doświadczenie 

Jeżeli spodobał ci się poradnik możesz zostawić (+) - Nie nalegam ale byłbym wdzięczny ,gdyż opracowanie takiego poradnika nie jest wcale takie proste
WOW pierwszy raz widze tego questa
Świetna robota
Dzięki za opinie Oczko Pytałem paru ludzi jak dropiłem to większość nie wiedziała o jego istnieniu (tego questa) więc myślę ,że jeżeli ktoś chce zrobić wszystkie questy to jak najbardziej poradnik mu się przyda Oczko
Super poradnik, wiedziałem o tym queście ale nigdy nie robiłem i nie znałem nagrody i wiem że nie będę go robić.
Punkt reputacji za wysiłek bo widziałem jak dropiłeś te Elektryczne pudełka żeby dowiedzieć się jaka nagroda ;p
Wow, super robota