PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Kontrola umysłu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Proponuję właczyć KONTROLE umysłu u pokemonów,działało by to na tym sposobie że mozna raz np nacisnac gdzie moze sie naprzykład przeciwnik TELEPORTOWAC lub ISĆ
Jeżeli kontrola umysłu miałaby dobrze działać, to zyskiwalibyśmy po prostu pokemona, który walczyłby u naszego boku używając losowych umiejętności. Opanowanie 2ch pokemonów na raz dla większości byłoby bardzo ciężkie, co więcej, uważam, że wystarczy aby te 10-20 sekund walczył dla nas.
No dokładnie,a od Elveresa nie wiem dlaczego dostałem ostrzeżenie.. Poprostu najlepiej aby,dokończyć to albo usunąc całkowicie z gry
W poradnikach zamieściłeś post. Musiałem go przenosić. Innymi słowy niewłaściwy dział, powiadomienie masz na PW.
No to było opisac na PW dlaczego dostałem xD,ale nie o tym mowa...
Co o tym myślisz Elveres
Dawno mamy zapisane, że trzeba to naprawić, ale ciągle nasuwają się ważniejsze rzeczy. Na chwilę obecną nie chce się wypowiadać. Wiele ważniejszych rzeczy w dalszym ciągu czeka w kolejce.
A opowiesz chociażby jak by to wyglądało?
Brakuje kilku kolorów, aby opowiadać...
To twoja propozycja, Ty powinieneś wiedzieć co proponujesz. Ja na chwilę obecną nie wiem.
(27-01-2018, 19:49 )Elveres napisał(a): [ -> ]To twoja propozycja, Ty powinieneś wiedzieć co proponujesz. 

W sedno.
Większość propozycji to pomysły składające się z jednego zdania, z którego nic nie wynika. Aż przykro odpowiadać.