PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Kilka propozycji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam jako iż jestem "perfekcjonistą" to denerwuje mnie pewna rzecz mianowicie, większość pokemonów łapię sam aczkolwiek czasami zdarza mi się jakiegoś kupić przez co pierwsza propozycja to : Zmiana "Został złapany przez ..." na "Należy do (terazniejszy właściciel)" lub aby ogólnie to skasować jak w przypadku pokemonów z boxów.
2 Propozycja odnośi się do aloot'a, mianowicie czasami nie starcza slootów i ludzie na to narzekają, nie mówię aby zmienić liczbę miejsc do 200 i wprowadzić wszystkie przedmioty w grze tylko zwiększenie liczby miejsc do 6 ewentualnie 8.
3.Moim zdaniem w SMS SHOP można by było wprowadzić kilka nowych rzeczy, np przy przemalowywaniu balli możemy przemalować je na Golden Balle, Dark Balle (czy jak tam zwał) prosiłbym o wprowadzenie takich balli do SMS SHOP'A, np Dark Ball miałby większą szanse na złapanie pokemonów duchów, nie mówię abyście dodawali nowe balle, tylko wprowadzili te istniejące Uśmiech
Z góry dziękuję ustawiłem to od najważniejszych do najmniej ważnych
Pozdrawiam.
1. Propozycja jest nawet niezła, ale mi to nic nie zmienia ;p
2. 5 slotow wystarcza... Idziesz na jeden exp, to ustawiasz sobie, idziesz na inny - tez sobie ustawiasz od nowa...
3. Pomysł sciągniety z innych otsow. Ale jestem na tak Oczko
Uwierz mi że czasem nie starcza, przykładowo na Trawiastym teleporcie (czy jak to tam nazwać) itemków z mobów wypada 6, i ostatnio nie wziąłbym stone'a gdyby nie ktoś kto akurat siedział obok mnie Oczko.Poza tym czasem na quescie znajdują się np pokemony lodowe a przerywnik to dragonity, więc prosiłbym chociaż o 1 slot więcej.Tak czy tak dzięki za częściowe poparcie Haccier Duży uśmiech
Według mnie propozycje fajne poza 1.
Jeśli ktoś posiada pokemona złapanego własnoręcznie np. "aerodactyl" to jest się czym chwalić itp.
A jeśli ktoś inny złapał i tylko sprzedał to wciąż chwała się należy temu kto złapał, więc ja bym nie zmieniał tego napisu na ballu Uśmiech
jedynke popieram