PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Rysunkowy Event Wielkanocny.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
@Davin jednak Ci trzeba zmienic ten nick xdd. Na DavinRakPlayer xDDD.

"Hmmm troszkę późno się obudziłem z tym więc dam wam czas do 10.04.2018r."
Witam,
przedstawiam wyniki Rysunkowego Eventu Wielkanocnego:

1.Shany
2.Elianaa
3.Davin
4. (nr 4. ma jedynie pokazywać różnice poziomu prac uczestników C: )
5.Osadnikfans
6.Sandafiel (prosiłbym o nick w grze)

Tak, więc Shany gratuluję ci zwycięstwa, dziękuję wszystkim chętnym za udział, szczególnie hejterom którzy brali udział w ankiecie a na prace im się nie chciało wysilić C: No ale cóż na szczęście nie którym się jeszcze chce, a co więcej potrafią stworzyć piękne prace <3

Co do nagród... napisze osobny komentarz pod tym wątkiem trochę później (I'm dying)
mam nadzieje że mi się je uda ładnie zbalansować... a teraz lece w kime yolo
(14-04-2018, 10:51 )Shany napisał(a): [ -> ]@Davin jednak Ci trzeba zmienic ten nick xdd. Na DavinRakPlayer xDDD.

"Hmmm troszkę późno się obudziłem z tym więc dam wam czas do 10.04.2018r."

Wybacz ziom, cały czas miałem w bani, że tam napisałem 14.04


O matko O matko O matko O matko O matko O matko O matko O matko
No ja Ci nawet pisalem ze jest napisane do 10 xd, a Ty do mnie zebym jaj nie robil xd
(14-04-2018, 10:51 )Shany napisał(a): [ -> ]@Davin jednak Ci trzeba zmienic ten nick xdd. Na DavinRakPlayer xDDD.

"Hmmm troszkę późno się obudziłem z tym więc dam wam czas do 10.04.2018r."

Wiedziałem, że jest to 10.04 ale Bayu twierdził, że mogę do 14.04 bo Stefan tak mówił więc narysowałem drugi rysunek  Duży uśmiech

PS. ShanyRakPlayer brzmi lepiej xD
tak czy siak przepraszam uczestników za moją zwłokę.
1.Shany - 100td, 15 cukierkow, 20 łopat, 3x talon
2.Elianaa - 75td, 10 cukierków, 14 łopat, 2x talon
3.Davin - 50td, 10 cukierkow, 7 łopat, 1x talon
4. j.w.
5.Osadnikfans - 35td, 5 cukierków, 3 łopaty
6.Sandafiel - 35td, 5 cukierków, 3 łopaty



i pamiętajcie! nie liczy się nagroda w konkursie a samo w sobie współzawodnictwo i zabawa!!! C:

dziękuję za udział. kogo złape online to przekaże nagrodę do "rąk własnych", a kogo nie to wrzucę do domku którego właścicielem jest dana osoba. Co do miejsca 6. napisz mi pw na forum z nikiem w grze to sie jakos zgadamy na przekazanie nagrody.

pora nyny
lekka zmiana planów, ofsik mnie namówił na zorganizowanie "gali" rozdania nagród. Tak więc zapraszam uczestników pod mój domek w Saffron o godzinie 21. Osoby które nie stawią się otrzymają nagrodę j.w.
Nawet ja się załapałem <3 Super nagrody i Dzięki ! xD
Mnie nie bedzie Smutny
Stefciu mordo, jak chcesz sciagnac Davina i Eli na 21 Duży uśmiech?
Mordeczki Przepraszam znowu... melo poniosło, ognisko itp itd. napewno rozzumiecie. tak więc w skrócie ujmując temat.
zaraz zaloguje i rozdam nagrody do domków, żeby już bardziej się nie pogrążać ;X ;__;
kolega sandafiel nadal sie nie zgłosił :X więc jego nagroda poleci któregoś pięknego wieczora jako free items.
pozdrawiam
Stefeu
(30-03-2018, 11:47 )osadnik napisał(a): [ -> ][Obrazek: 670b0a986951c.jpg]

Wesołych świąt i mokrego dyngusa  Anioł "artysta malarz"  Szczęśliwy
Jak to mówią myślał kurczak (nie mylić z indykiem) o niedzieli a w sobotę łeb mu ścieli  Szczęśliwy Jajka już prawie wyklute Naczelnik/Dyrektor/Zajączek Nightmare jakiś uchachany a kura poszła na rosół...  Diabeł
Stron: 1 2 3