PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Domki.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Czy można by wprowadzić, że współwłaściciel domku też może się do domku tepać za pomocą /h dom?
Oraz czy można wprowadzić by współwłaściciel mógł wchodzić do domku gdy właściciela nie ma na serwerze?
Bo obecnie te uprawnienia dla współwłaściciela są zerowe. 

Będzie pytanie co będzie jak współwłaściciel chciałby mieć swój domek i jakby działało /h dom.
Oczywiście jeśli jest się współwłaścicielem domku to nie powinno się mieć możliwości kupna innego domku.
(28-05-2018, 15:42 )Tatuator napisał(a): [ -> ]Oraz czy można wprowadzić by współwłaściciel mógł wchodzić do domku gdy właściciela nie ma na serwerze?

nie rozumiem
!subowner
Nie ma za co Uśmiech
Tak jak napisał Shany lub wpisujesz kogoś do !invite + do !door (żeby mógł otwierać wybrane drzwi).
W przypadku jeśli ktoś ma subownera, będzie mógł dodawać innych do !invite, więc musisz to brać pod uwagę.
(28-05-2018, 15:42 )Tatuator napisał(a): [ -> ]Oraz czy można wprowadzić by współwłaściciel mógł wchodzić do domku gdy właściciela nie ma na serwerze?

Przecież może.
"Komenda !subowner działa podobnie jak !invite z tą różnicą, że nadajemy wybranym graczom rangę współwłaścicieli!"

Osoba ma dodanego subowner'a (jeśli tak mogę to napisać). Lech komenda /h dom nie działa. I z tego co słyszałem nie mogła ta osoba wejść do domku gdy mnie nie było na serwerze. Jeszcze się upewnię co do tego.
Dodatkowo mebli nie może wypakowywać jako współwłaściciel. A raczej powinna bo nim jest.

Oraz co ma !door do współwłaściciela...

@up Tak to moje i mojej córki zdjęcie ale raczej pytanie nie na miejscu to nie jest offtopic.