PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Poważny błąd uniemożliwiający grę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Z tego co pamiętam to w lutym 2015r śp Ashba z Lightem podpisali ustawę o nieagresji i nietykalności cielesnej graczy znajdujących się w stanie spoczynku PokeCentrum <3 ps to wszystko wina Elvisa xD
rzaczywiscie uniemozliwia gre xD. Juz dzieciak druidek nie moze sie pobawic w pushowanie? oj jaka szkoda, idz najlepiej i sie pochlastaj ;/
(05-06-2018, 23:24 )Davin napisał(a): [ -> ]rzaczywiscie uniemozliwia gre xD. Juz dzieciak druidek nie moze sie pobawic w pushowanie? oj jaka szkoda, idz najlepiej i sie pochlastaj ;/

No uniemożliwia. Teraz dzieciak Darwinek czuje się bezpiecznie i bezkarnie, a taka sytuacja jest niedopuszczalna Smutny
(05-06-2018, 23:31 )Pokemon Druid napisał(a): [ -> ]
(05-06-2018, 23:24 )Davin napisał(a): [ -> ]rzaczywiscie uniemozliwia gre xD. Juz dzieciak druidek nie moze sie pobawic w pushowanie? oj jaka szkoda, idz najlepiej i sie pochlastaj ;/

No uniemożliwia. Teraz dzieciak Darwinek czuje się bezpiecznie i bezkarnie, a taka sytuacja jest niedopuszczalna Smutny

synek masz coś do Karola Darwina? jego teoria jest słuszna Podejrzany
Druid ale to nie ja się jaram tak pushowaniem jak dziewica wibratorem. Weź sobie znajdź jakieś normalne zajęcie.
(05-06-2018, 23:35 )Stefan Krol Zydowski napisał(a): [ -> ]
(05-06-2018, 23:31 )Pokemon Druid napisał(a): [ -> ]
(05-06-2018, 23:24 )Davin napisał(a): [ -> ]rzaczywiscie uniemozliwia gre xD. Juz dzieciak druidek nie moze sie pobawic w pushowanie? oj jaka szkoda, idz najlepiej i sie pochlastaj ;/

No uniemożliwia. Teraz dzieciak Darwinek czuje się bezpiecznie i bezkarnie, a taka sytuacja jest niedopuszczalna Smutny

synek masz coś do Karola Darwina? jego teoria jest słuszna Podejrzany

Do Karola Darwina i jego teorii nie, do Dawida Darwina może i owszem, bo jego teoria jest błędna xD

(05-06-2018, 23:38 )Davin napisał(a): [ -> ]Druid ale to nie ja się jaram tak pushowaniem jak dziewica wibratorem. Weź sobie znajdź jakieś normalne zajęcie.


To co robisz poza graniem w pokemony zostaw dla siebie, naprawdę mnie to nie interesuje xD
(05-06-2018, 23:46 )Pokemon Druid napisał(a): [ -> ]
(05-06-2018, 23:35 )Stefan Krol Zydowski napisał(a): [ -> ]
(05-06-2018, 23:31 )Pokemon Druid napisał(a): [ -> ]
(05-06-2018, 23:24 )Davin napisał(a): [ -> ]rzaczywiscie uniemozliwia gre xD. Juz dzieciak druidek nie moze sie pobawic w pushowanie? oj jaka szkoda, idz najlepiej i sie pochlastaj ;/

No uniemożliwia. Teraz dzieciak Darwinek czuje się bezpiecznie i bezkarnie, a taka sytuacja jest niedopuszczalna Smutny

synek masz coś do Karola Darwina? jego teoria jest słuszna Podejrzany

Do Karola Darwina i jego teorii nie, do Dawida Darwina może i owszem, bo jego teoria jest błędna xD

(05-06-2018, 23:38 )Davin napisał(a): [ -> ]Druid ale to nie ja się jaram tak pushowaniem jak dziewica wibratorem. Weź sobie znajdź jakieś normalne zajęcie.


To co robisz poza graniem w pokemony zostaw dla siebie, naprawdę mnie to nie interesuje xD

Sugeruje nauczyć się czytać ze zrozumieniem bo widzę, że z tym tez masz problem
Jakbyscie oddali pusha do pvp to tez byloby git XD
To juz tylko marzenie :v
Biały następna ankieta jest twoja Uśmiech
Biorąc pod uwagę równy rozkład (a nawet remis jeśli liczyć chęć zmiany głosu jednej osoby i pominąc fejki) ostateczny werdykt brzmi: pushowanie zostaje wyłączone, bo już tak jest, tak ładniej wygląda depo, a chętni i tak mogą stanąć przed i się pushować po całym mieście ?
Natomiast, żeby nie było, że zamiatamy sprawę pod dywan, to w wolnej chwili wprowadzę coś w stylu przełącznika kto chce być pushowany, a kto nie i serwer stanie się Optional Push
Stron: 1 2