PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Help me :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: eb681e9d731d2.png]

Warcisław zobaczył, że podrywam Joy i teraz nie chce mi nic sprzedać :Smutny ratunku Night  Huh
No wcale mu się nie dziwie, pewnie nie ma pokrycia w towarze na taką ilość kapitału Duży uśmiech
Jaka rozdzialka? ^^
Trzeba było tyle na zeszyt nie brać a z tego co widzę na ile Cie naliczył Warcisław to sporo tego brałeś.

PS. te TD w plecaku to pewnie zmyłka by ukryć długi.
Żuberki swoje kosztują, pewnie stąd ten dług. Pytanie tylko czy to przypadek, że ten dług to najniższa krajowa xD
Najgorsze że przez ten czas już bym złapał pewnie z dwa Mewtwo a tak nie idzie nawet ultra balli kupić Smutny
To pewnie przez skąpstwo... Jakbyś przeznaczył tak z 3k td jako darowiznę na event to jestem pewny, że Warcisław by przychylniej na ciebie spojrzał Język
Też tak pomyślałem ale żeby zaraz bany na Handel dawać to tego w regulaminie Light ani Elvis nie ujęli Smutny Jedynie Update i te GiS balle mogą nas uratować bo nie ma gdzie inwestować już Duży uśmiech
(07-09-2018, 21:02 )Shany napisał(a): [ -> ]Jaka rozdzialka? ^^

shany shany :VVV czy mi się wydaje czy to rozdzielka z monitora takiego "z dupą" XD
A mi się wydaje, że nawet jakbym bez monitora grał to i tak zawszę będziesz za mną Duży uśmiech
Mam taką samą rozdziałkę na starym, 17" płaskim monitorze podpiętym pod pc Oczko