PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Oszustwa proplayer i ostrzeżenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[attachment=426]Witam radzę uważać na gracza Proplayer ponieważ oszukuję ludzi i wciska ludziom badziewia logując się na 3 multi konta następnie ustawiając sytuacje tak by była na jego korzyść i jeżeli macie pytania na temat pokemonów czy coś polecam pytać 500+ lvl ponieważ gosciu ustawia na multikonto lvle 150-270 a następnie wam odpowiada, że jest to dobre rare itp a sytuacje z jego zachowania są o tyle ciekawe iż postanowiłem otworzyć temat z ostrzeżeniem oraz wstawiać smieszne screeny z rozmów z tym kolegą Duży uśmiech[attachment=426]
Moim zdaniem 7 dni, bedzie git
Moje pytanie brzmi Duży uśmiech jak on siedzi na 3 postaciach skoro na 1 urzadzeniu da sie wlaczyc tylko jedna postac xd
Bogacz or hacker ? xd
może ma kolegów xd
Są przecież od tego "programy". Dla chcącego nic trudnego Uśmiech
(22-09-2018, 16:50 )Ithuriel napisał(a): [ -> ]Są przecież od tego "programy". Dla chcącego nic trudnego Uśmiech

nie potrzeba żadnych programów.
To ciekawe jak odpalisz kilka postaci jednocześnie.
Mozliwe, ze blokada nie jest na ip tylko na Identyfikator klienta (kazdy klient podczas instalacji generuje swoj wlasny unikalny ID) Wystarczy zainstalowac drugiego klienta pokemonow tyle ze w innej lokalizacji, tak by byly 2 rozne id.
Nie sprawdzalem, ale takie sa moje przypuszczenia, ze to na tej zasadzie dziala xD
Powinien zostać zablokowany... Okrada i skamuje ludzi... Sir Kamilo został okradziony a mi chciał wcisnąć jakieś biedne poki (mówiąc że są super) za scythera, gdzie nie chciałem go mu sprzedać to zaczął mnie wyzywać... Chociaż jakiegoś warna mu by się przydało dać...