PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Raport
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie polecam allegrowicza.
Moze chociaz warnik poleci?
[Obrazek: raportpng_qeqeqrx.png]
Na PW podobno mozna pisac wszystko co sie chce Duży uśmiech wiec nie widze sensu wstawiania tego obrazka na Fołum ;c
czas to zmienic, bo to chore ze mozna pisac co sie chce na pv ;d.
Podziekuj koledze Wojtkowi aka Rakkowi xD
" a) Obrazanie innych graczy, uzywanie slów wulgarnych i ich pochodnych na czacie głównym jest zabronione. Zakaz nie dotyczy wiadomosci prywatnych. "

Regulaminu nie złamał, więc warn byłby niesłuszny. Polecam dać ignore i po problemie.
(08-10-2018, 17:17 )Rakkeri napisał(a): [ -> ]
(08-10-2018, 16:28 )Tarble napisał(a): [ -> ]Podziekuj koledze Wojtkowi aka Rakkowi xD

Za co ma mi podziekowac? Uśmiech

Ja regulaminu nie zmienialem Uśmiech

Nie rozumiem do czego pijesz Uśmiech

Mniejsza z tym  Cyklop  za dlugo by pisac a i duchow nie bede porzywolywal xD
bezcelowy post... wgl można to nazwać wulgarnym zachowaniem? omfg


trochę dystansu życzę
Stefan do takiego zachowania nie można mieć dystansu ale można olać. Do mnie tez pisał o tego mewtwo tylko ze nie odezwał się w taki sposób. Kto to w ogóle wymyślił żeby to ludzi priv pisać z ofertami bo może coś kupi xDDD od zawsze mnie śmieszą tacy ludzie.
(09-10-2018, 00:11 )Davin napisał(a): [ -> ]Stefan do takiego zachowania nie można mieć dystansu ale można olać. Do mnie tez pisał o tego mewtwo tylko ze nie odezwał się w taki sposób. Kto to w ogóle wymyślił żeby to ludzi priv pisać z ofertami bo może coś kupi xDDD od zawsze mnie śmieszą tacy ludzie.

w metku są do tego nawet boty xD
a co do samego wyrażenia to jestem zdania że nie jest jakiś tzw punchline więc nawet nie było by sensu dać za to warna, co najwyżej upomnienie od adm. Tak to widze.