PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Administrator TS3 wybuch emocji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 48270265_726559407726405_494828547874802...e=5C9B6CBA]
[Obrazek: 47575560_726559427726403_883574507940767...e=5CA9667D]

BAN na ts3 za śmianie się z śmiesznej (lub nie zależy dla kogo sytuacji)
tam powinno być jeszcze z 40 administratorów Duży uśmiech cyrk na kółkach.. zdecydowanie za mało administratorów jak na tak bardzo uczęszczany kanał.
jeden do banów drugi do unbanów xDDDDDD
Tak wlasnie dziala ta 'administracja' tego tsa Uśmiech Mnie tam ten stefanek zbanowal na tydzien za to ze mu napisalem "Naprawisz w koncu te grand power talki?" i dalej nie zostaly naprawione xD
Maja tych adminkow na tym tsie, siedza caly dzien i gadaja o glupotach a nawet nie potrafia ogarnac czegos, bo nie wiedza gdzie i jak (tak jak ostatnio tlumaczylem stafankowi jak ogarnac system zgloszen, bo on twierdzil, ze potrzebna mu do tego "konsola") Oczko
(08-12-2018, 17:08 )Kanopus napisał(a): [ -> ]Tak wlasnie dziala ta 'administracja' tego tsa Uśmiech Mnie tam ten stefanek zbanowal na tydzien za to ze mu napisalem "Naprawisz w koncu te grand power talki?" i dalej nie zostaly naprawione xD
Maja tych adminkow na tym tsie, siedza caly dzien i gadaja o glupotach a nawet nie potrafia ogarnac czegos, bo nie wiedza gdzie i jak (tak jak ostatnio tlumaczylem stafankowi jak ogarnac system zgloszen, bo on twierdzil, ze potrzebna mu do tego "konsola") Oczko

A mnie zbanował wayne widzisz tak to już bywa w życiu Anioł
Skoro nie chcesz gadać z kimś to z nim nie gadaj, nie musisz od razu go wyzywać. Dostałeś słusznie bana, więc nie rozumiem po co jest ten temat. Zamykam.