PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Ankieta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam chciałbym przeprowadzić krótką ankietę, która jak dla mnie jako gracza nic nie wniesie jednakże mam nadzieję, że zwróci uwagę Panów Adminów i wprowadzą pewnie zmiany w zarządzaniu serwerem z uwagi na jej wynik ( końcówka ów wypowiedzi została skonstruowana pod wynik ankiety który przewiduje)

Głosujcie! Anioł
Pragnę jedynie dodać, że "drobne aktualizacje" gdy są częste pokazują graczom, że administracja pracuje nad serwerem i "coś się zmienia". A to zachęca do zostania na dłużej i ewentualnego ściągnięcia znajomych do gry Anioł
Wypowiedzi tyle co upków, więc może ja powiem coś od siebie.

Chętnie zagłosowałbym na opcje numer 1, ale to się nijak ma do praktyki i ja osobiście nie wierzę, że to wejdzie w życie kiedykolwiek i jakkolwiek.
Druga odpowiedź to też się mija z celem. Jakby to podzielić na "Jestem za pozostaniu przy obecnym systemie," i "aktualizowaniu gry co kilka miesięcy ale za to aby upek był obszerniejszy", to wtedy wygląda to jak najbardziej prawdziwie.

Podsumowując - głosuje na dwójkę "do przecinka", bo i tak nic się tutaj nie zmieni.
Jestem za pozostaniu przy obecnym systemie, a mianowicie aktualizowaniu gry co kilka miesięcy ale za to aby upek był obszerniejszy.
duży update to 3 questy i 1 pok? hmm... to te małe to co 1 atak zmieniony na 1 pokemonie?
Jakkolwiek podoba mi się sama idea ankiety to chciałbym usłyszeć co rozumiecie pod pojęciem "drobne aktualizacje " i "obszerne aktualizacje" ułatwi nam to wyjaśnienie ew.
późniejszych niedomówień.
Drobne: jakiś pokemon albo 2 (nowe oczywiście), kilka zbalansowanych z tych obecnych. Quest jakiś krótki też mógłby być, ale z Nightem z mini upka robi się nagle giga update (patrząc na czas oczekiwania), więc sami chyba musicie ocenić na ile ten drobny update jest dla Was drobny. Dodania czegoś na forum w to nie mieszajmy.
Grubsze: No i tutaj w zasadzie powinienem wpisać, że quest w stylu tego, który miał być na 400lvl, ale z niego zrobił się cud a nie "grubsza zmiana".
Mówiąc krótko, to Wy musicie zdecydować na ile będzie Wam się chciało dodawać coś do krótszego upka i grubszego, ale tak żeby nie robić graczom nadziei i nie mieć ich w dupie, bo ktoś jednak przelewy robi (dobrowolne, ale robi). Oczywiście najlepiej zrobić to tak, żeby był zarówno mniejszy, jak i większy update, ale to tylko teoria póki co.
(25-01-2019, 13:06 )Ithuriel napisał(a): [ -> ]Drobne: jakiś pokemon albo 2 (nowe oczywiście), kilka zbalansowanych z tych obecnych. Quest jakiś krótki też mógłby być, ale z Nightem z mini upka robi się nagle giga update (patrząc na czas oczekiwania), więc sami chyba musicie ocenić na ile ten drobny update jest dla Was drobny. Dodania czegoś na forum w to nie mieszajmy.
Grubsze: No i tutaj w zasadzie powinienem wpisać, że quest w stylu tego, który miał być na 400lvl, ale z niego zrobił się cud a nie "grubsza zmiana".
Mówiąc krótko, to Wy musicie zdecydować na ile będzie Wam się chciało dodawać coś do krótszego upka i grubszego, ale tak żeby nie robić graczom nadziei i nie mieć ich w dupie, bo ktoś jednak przelewy robi (dobrowolne, ale robi). Oczywiście najlepiej zrobić to tak, żeby był zarówno mniejszy, jak i większy update, ale to tylko teoria póki co.

wyręczyłeś mnie swoją wypowiedzią Ithu, zamierzałem napisać coś dokładnie w tym stylu.

dodałbym jedynie, że ze względu na zapytanie Egiliama przytocze kilka przykładowych form aktualizacji dla obu typów systemów ich przeprowadzania:

mniejsze upki:
-dodanie 1/2 nowych poków na istniejących spawnach,
-dodanie 1/2 mini wyspy / dodatkowego dość "ukrytego" pomieszczenia z nowym pokiem,
- zbalansowanie 3/4 istniejących pokemonów,
- poprawienie 1/2 istniejących expowisk,
-dodanie 1/2 drobnego questu/tasku (na przykładzie tych które się ostatnio pojawiły),

większe upki:
-poprawienie typów pokemonów (z jedno typowych na jedno lub dwu typowe w zależności od pokemona)
-dodanie brakujących typów pokemonów, co za tym idzie edytowanie skilli np takiego skarmory aby był pokemonem typu stal i mial skille typu stal a nie lot >,<
- dodanie obszerniejszego questu pokroju przejęcie viridian / upragniony quest na dostęp do lugii, celebi, ho-oh(osobiście zrobiłbym to w ten sposób że na 400lvlu po wykonaniu rzędu zadań które zajmą mase czasu mamy do wyboru odblokowanie dostępu do JEDNEJ z trzech wyżej wymienionych legend ^^ to by spowodowało że była by różnorodność w posiadanych legach u h lvli a nie jak to teraz wyglada ze kazdy ma wszystkie)
-rozwijanie  obecnych questów tak żeby je utrudnić ( taka prawda że w ostatnich latach " siła postaci" na dosłownie każdym lvlu zdecydowanie wzrosła i to w olbrzymich ilościach a jednak questy są na tym samym poziomie, wezmy za przyklad taki rower quest, kiedys na niego zbierało sie 10 typa 100-180 lvl lub wyzej i padala ponad polowa teraz taki 120 lvl zrobi tego questa z palcem w nosie...)
opcji jest wiele, przytoczylem te ktore w tym momencie wpadly mi do glowy.

ps.: Nightmare chciałbym Cię prosić abyś nie przenosił swoich gustów muzycznych do tej gierki, 10% graczy będzie zadowolonych jednakże pozostali złapią się za głowy Aniołups zamierzałem napisać krótką wiadomość, a tak jakoś się rozpisałem. Sorki za referacik XD
"Jestem za pozostaniu przy obecnym systemie, a mianowicie aktualizowaniu gry co kilka miesięcy ale za to aby upek był obszerniejszy."

Lepiej raz a dobrze (update raz w miesiacu + dokladnie to przetestowac) niz dodawac co chwile jakies male rzeczy, ktore moga nie do konca dzialac jak nalezy. Przynajmniej nie bedzie chaosu z updejtami co kilka dni
Ja jestem za obecnym systemem, lepiej dodać jednego udpate a dopracowanego konkretnie niż dodawać co chwilę update i naprawiać błędy