PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Adminie...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czesia masz 3 dni konta premium i jeden dzień Vip-a Duży uśmiech Kto powiedział, że po stracie konta Vip nie można mieć jeszcze konta premium xD
(26-01-2019, 19:07 )osadnik napisał(a): [ -> ]Czesia masz 3 dni konta premium i jeden dzień Vip-a Duży uśmiech Kto powiedział, że po stracie konta Vip nie można mieć jeszcze konta premium xD

ale suche xD
Wywracanie oczami Wywracanie oczami Wywracanie oczami
a Update a "zmiany dotyczące gry" to jest jakaś różnica ? Duży uśmiech
przy okienku logowania jest to naliczane wedlug jakiegos systemu tibijskiego czyli ze jak nie logujesz danego dnia to ci teoretycznie nie ubywa tego pacc'a ale w rzeczywistosci liczy sie ten czas premium ktory ci sie wyswietla juz po zalogowaniu na postac w formie komunikatu na czerw. tle. Uśmiech

informacja ta pochodzi z pewnego źródła, Nightmare kiedyś tak mówił.

Mam nadzieje, że pomogłem. Miłego wieczoru Uśmiech
Huh Huh Huh
(27-01-2019, 07:22 )Czesia napisał(a): [ -> ]@Stefanie, dziękuję ślicznie za pomoc, jednak...
Nie rozumiem sformułowania "...naliczane wedlug jakiegos systemu tibijskiego czyli ze jak nie logujesz danego dnia to ci teoretycznie nie ubywa tego pacc'a..."
W tibii nie ma czegoś takiego, czy jesteś czy cię nie ma w grze pacc ubywa i tyle i jeśli np: masz 30 dni pacca to każdego dnia schodzi pacc i jest to widoczne przy logowaniu nawet, jeśli nie ma cie w grze tydzień.

Coś jest nie tak, dziś już po tak zwanym "ss" czyli po godzinie 5 patrzę na stronkę i przed oczami widzę...

... w grze okazuje się, że już w teleport Vip wejść nie mogę.

Brak synchronizacji, który powoduje niemałe zamieszanie u gracza.
No chyba nie powinno tak być?

Okej, masz sporo racji Duży uśmiech
napisałem tylko tyle ile pamiętałem, nic więcej nie dodaje Język
Jutro o 5 będzie to poprawione
to moze tak przy okazji poprawi sie naliczanie wygranych, przegranych dueli i komunikatty przy "cofaniu" pokemona? Duży uśmiech
Podziękowania