PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Cześć i czołem, kluski z rosołem ^^
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Wszystkich,

Post ten ma na celu zapowiedzenie dzisiejszego eventu i określenie jego zasad Oczko

No to zaczynam :3
1. Dzisiaj około godziny 19:00 rozpocznie się event kostka(dice).
Funkcjonować on będzie na standardowych zasadach z kamiennych tablic, a mianowicie:
-zakaz blokowania kolejki,
-zakaz wyciągania pokemonów,
-zakaz poruszaniu się na pokemonach,
-zakaz przeklinania itp,
-zakaz używania roweru,
Jeśli zapomniałem o jakichś zasadach Dice, nie wińcie mnie. Ostatnio je czytałem jakieś 4 lata temu xD
Są one dostępne w Dice event area, czyli na mapie od przeprowadzania kostki ( na ścianach wiszą kamienne tablice z regulaminem eventu)

Co do samych w sobie nagród:
-wszystkie nagrody są wartościowe, chociaż ich wartość się waha zależnie od zawieranych w nich przedmiotów jak i ich ilości,
-nagród jest 30sztuk
-do losowych czterech worków z nagrodami wrzuciłem po shiny pokemonie ^^

2. Jeżeli po zakończeniu eventu kostka uznam, że mi się chce i będzie odpowiednia frekwencja chętnych uczestników to zrobię również event Znajdź mnie (Find me)
Tutaj zasad się raczej można domyśleć ale je rozpisze:
-informacje będę pisał na kanale wydarzenia; kto wygrał runde, wskazówka co do rozpoczynającej się rundy itp
-gdy się będę chował aby rozpocząć kolejną rundę, nie wolno mnie szpiegować Uśmiech
-proszę nie spamować na kanale wydarzenia, żeby informacje pokroju wskazówka, kto wygrał były czytelne 

takie działania poskutkują zakończeniem eventu ze skutkiem natychmiastowym

Wykrzyknik Zapraszam Wykrzyknik
Anioł Stefan Krol Zydowski Anioł
Anioł
I will explore that location: 3
Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w evencie, jak się podobało to będę wdzięczny za repucik pod tym postem eventowym <3

całuski i do zobaczenia na
następnym moim evencie Oczko
Bardzo przyjemny event
W podziękowaniu za poświęcenie i organizację zostawiam kciuka w górę, suba oraz dzwoneczek Uśmiech

Na przyszłość proponuję ogłoszenie z większym wyprzedzeniem oraz (jeśli się administracja zgodzi) wstawienie jakiejś tablicy informacyjnej do depo, z krótką informacją typu "Najbliższy event: <data> - Więcej info na forum". Druga propozycja wynikła z obserwacji graczy z ~70 lvl, którzy stali w Saffron i chyba nawet nie do końca wiedzieli, że coś się dzieje, a chyba warto byłoby ich zaangażować i spróbować zatrzymać na dłużej.

Jeszcze raz dzięki Stefan, miło było!

Pozdrawia Wasz ulubiony Pogodynek
Monty
@Monty
Przy kolejnym evencie który odbędzie się niedługo postaram się wcielić w życie twoje sugestie :3