PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Twój ulubiony pokemon i dlaczego go lubisz?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Trenerki i Trenerzy Pokemon!  Przytulanie

Zabawa będzie polegała na tym abyście napisali jaki jest wasz ulubiony pokemon i co w nim lubicie.
Możecie dodawać pokemony nie tylko dostępnych u nas w grze ale z całego uniwersum Pokemon.
Mile widziane screeny przedstawiające naszego ulubieńca.

Zapraszam do zabawy. 
Moim ulubionym pokemonem jest Celebi  Serce
Posiada super umiejętność-podróżowania w czasie.
I do tego jest śliczny te jego wielkie niebieskie oczka  Serce
Bardzo chciałbym go mieć w grze i dodać jakiś screen z nim  Wywracanie oczami (ale się rozmarzyłem) no może kiedyś  Zawstydzony



Uwielbia jagódki  Szczęśliwy

[Obrazek: 5f716e75-66b3-40b3-b8b6-dc8dbf4e190b.png?itok=Ncot7ScX]
Cześć!
Mój ulubiony pokemun to Vileplume. Posiada umiejętności jak Absorb oraz Poison Gas które zarówno uwielbiam. Dodatkowo sam wygląd pokemona powoduje ze chciałbym wrócić do czasów kiedy żyło się ta bajką. Pozwolę sobie pochwalić się ze mam go w swojej kolekcji żetonów z chrupek. Uśmiech
[Obrazek: joshua-dunlop-vileplume.jpg?1539804247]
a Mój ulubiony pokemon to Eevee bo jest po prostu słodka  Serce
[attachment=854]
Moim ulubionym pokemonem jest  Serce  Arcanine  Serce  dlatego że nie dość że jest bardzo szybki to na dodatek bardzo kochany i oddany swojemu trenerowi  i szczerze chciałabym mieć takiego Uśmiech


[attachment=856]
Moim jest corsola zobaczcie tylko na niego
pozornie nie winny pokemon ale jego rogata duszyczka to cos co uwielbiam
czekam az i tu bede mogl z nią chodzic i zwiedzac pokeświat
[attachment=858]
Huh Huh
Moim oczywiście Serce L Serce u Serce g Serce i Serce a Serce

Dlaczego? Nie ma na to jakieś wytłumaczenia, taka trochę pokemonowa miłość od pierwszego wejrzenia. Jak się na nią raz spojrzy, to nie można oczu oderwać.
A tutaj tak się ślicznie bawią z moim drugim ulubieńcem, zakochańce dwa.

[Obrazek: giphy.gif]

Przy świetle księżyca

[Obrazek: lugia-articuno.jpg]
Moim ulubionym pokemonem jest  Serce  Raikou Serce . Pokochałam go przez sam jego wygląd i w dość dużym stopniu znaną bajkę gatunku anime Język

[Obrazek: Raikou_M13.png]
Zdecydowanie Togepi!
Jest mały, pozornie kruchy ale posiada niesamowitą moc : )!


Odświeżamy temat!
Mr.mime

Dlaczego? Dlatego:



chyba tylko pichaczu bo tak fajnie robi pika pika ;p
Moim ulubionym pokemonem zdecydowanie jest Magikarp poniewaz pierw sie z niego nabijacie ale jak evoluuje w gyaradosa to on sie z was bedzie naibjach haha
Mój ulubiony to bulbasaur, który używa na sowich przeciwników ciekawych ataków jak ostry liść czy usypiający proszek.
Moim ulubionym pokemonem był zawsze PsyDuck Uśmiech od zawsze mnie śmieszył Uśmiech
Moim ulubionym był Pikachu Uśmiech
Moim ulubionym jest każdy.
Moim ulubionym pokemonem jest lugia aż się nie mogę doczekać questa na niego heh
Moim ulubionym pokemonem jest Eevee, bo jest najbardziej urocza i może ewoluować w różne pokemony.
Ja zawsze lubiłem Raichu, lepszą formę Pikachu i jakoś mi tak zostało już.